Világ 64 Statisztikák

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Szerintem mindenki a kikapcsolodas miatt játszik.
Azert jatszol, hogy harcolhass jokat, akkor elvezd ki, hogy osszefogtak ellenetek. Szerver elo 2 honapjaban, amikor a Winter-Kal-Aph osszefogott ellenunk es utott minket, akkor nem zavart titeket, hogy voltak akik dipoztak, nyilvan mas a szitu, ha ellenetek fognak ossze.
Mindenki nevében nem beszélhetek, de a klánunk magja a tarsasag miatt jatszik, egy esetleges győzelem csak hab lenne a tortán.
Hát én se azért játszom mert annyira jó ez a játék nyilván pár emberért de nem vesztek és nem is nyerek semmit ha kikapunk vagy ha nyerünk nem lesz több kenyér az asztalón nyilván ha nyerünk hab a tortán ebbe egyet értek az hogy össze fogtak ellenetek kal-aph -winter nem tudok mit mondani rá mi ugyan úgy csaptuk wintert és kal-t is titteket meg nem is támadtunk akkor megérteném az indoklást de igy nem annyira :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Nem tudom nektek mi számit túl becsülésnek miből gondoljátok hogy valaki jó játékos plecsniből? mert ha abból az régen rossz :D
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232
Ki az aki plecsnik alapjan itel meg egy jatekost?
Tudnek mondani olyan peldat, akinek van 10 szervergyozelme, de nagyon gyenge jatekosnak tartom.. Nem a plecsnitol mondjak valakire, hogy jo..
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Valaki dipozik valaki nem, ugyebár. Most ez megint milyen téma? :D:eek:
De mindig feljön valami érdekesség...
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
hát tudnék mondani párat de nyilván nem a plecsni számit ebben egyetértünk :D
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ha jol tudom sokáig v62n sem volt 1v1v1v. Ott nem volt baj, hogy kotottetek idoleges Mnt-t a titkossal, ameddig a Randommaganyosfarkasokkal "harcoltatok", ha mas csinal hasonlot, akkor nincs bennuk vér.
Értem. :D

Én felvállaltam volna az 1vs2t is(ami ment is 1 ideig), másrészt (ha már beijedt a titkos, miért ne dobtuk volna nekik oda ezt, és papírformává alakítva a szervert ezzel) de amúgy Te is tudod xD hogy trollkodni jöttem ide.(Vagy ha valaki átlátna az íráson akkor értené, hogy mi a mögöttes tartalma ennek). (És nem nem a bomlasztás). De ettől még kétségtelen, hogy ez is egy ritka gyenge szerver lett, és akkor még 65-ről ne is beszéljünk, azt már lassan alulmúlni sem lehet.

Én nemtudom, én leszoktam nézni a sok megmondó embert(nyílván nem rád és nem baileyre gondolok, Ti nem vagytok megmondó emberek), átlagban pont annyit is érnek. Jó játékos 64-n nem sok van, de ez igaz volt 62-re is.

Harmadszor hiányzik már az az igazi 1vs65 feeling 52-ről. :D Az a játék, nem ez. Ez a szerver papírforma kellene legyen a tempnek, aztán majd kiderül a többi. :D

Ez itt azon fog múlani, melyik fél lesz képes előbb ésszel játszani a TEMP vagy a szövi. Mondhatni 50-50 lesz a szerver ha a túlerő(faluszámban csak) megmarad.

Na de nem trollkodok itt, mert még besértődik a sok plecsnihuszár és megmondó ember :/
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Meg van creditsem de eddig figyelgettem hogy hova megy a beszed :D
Engemet az zavart hogy sok az ego. Okkeka kell az ego deee neha sok. Nem kell ide szerintem. Se a I.I t se a Winter t se a TEMP et nem kell itt baszingalni. Valaki valamit jol csinalott: Szep volt!
Valaki falut veszit a "nagy nevekbol" vagy "kis/nem tul ismert nevekbol": Kit erdekel?
Egy klan ki esik: Gratulalni nekik es tovabb lepni
*buej*

A vegen ugy is egy nyer es a 33% hogy ezek kozul valaki (1% a tomeges be toroles minden oldalrol :D )
Szerintem mar mindenki volt mindenki vel egy csapatba telleg kell ez ide? sokunk valoszinu utolso vilaga minden oldalrol. akkor talan jo lenne ha az a min.tiszteletet megadhassuk egymasnak hogy ha mar jol kell harcoli akkor bele tesszuk amink van (fej (agy) ,kez (en labbal is szokok gepelni...#kepesseg)),ido es egymast felhuzni csak akkor HA indokolt (lassad: tiltasok (ott indokolt lehet de en nem szoltam bele mer nem az en dolgom kit mier baszintanak kifele))
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Side 1:
Tribes: TEMP
Side 2:
Tribes: WIN, WINTER

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
9
Oldal 2: 7
Különbség: 2

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
66,625
Oldal 2: 50,511
Különbség: 16,114

chart


Temp
3 689 000 Tamado pont
(+135 000 Vedo pont)
Winter
6 415 000 Vedo pont
(+120 000 Tamado pont)



A nap támadója
Győzd le támadóként a legtöbb egységet ezen a világon.
77.892

A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.
159.541

A nap támogatója
Győzd le a legtöbb egységet ezen a világon mint támogató.
57.479




hogyha rosz a lev let bocsi :)) de valoszinuleg jó
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Ha jol tudom sokáig v62n sem volt 1v1v1v. Ott nem volt baj, hogy kotottetek idoleges Mnt-t a titkossal, ameddig a Randommaganyosfarkasokkal "harcoltatok", ha mas csinal hasonlot, akkor nincs bennuk vér.
Értem. :D
1v1 volt, titkos kiszallt teljesen. Ugyanakkor azert kenyszerultek ra, mert elotte arman 50 cpbol 53 jott el, szanaszet estek a vedoik, vedoszervezojuk eltunt, soroljam? Mi senkivel nem szovetkeztunk hosszutavon, szomszedokkal meg egyaltalan.
 

fine123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
280
Side 1:
Tribes: TEMP
Side 2:
Tribes: WIN, WINTER

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
8
Oldal 2: 14
Különbség: 6

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
49,732
Oldal 2: 81,578
Különbség: 31,846

chart


Temp
452 000 Tamado pont
13 000 000 Vedo pont
Winter
1 000 000 Vedo pont
6 747 000 Tamado pont




Side 1:
Tribes: TEMP
Side 2:
Tribes: (I.I)

Timeframe: Előző 24 óra



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
5
Oldal 2: 24
Különbség: 19

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
45,341
Oldal 2: 207,352
Különbség: 162,011

chart


Temp
514 000 Tamado pont
12 000 000 Vedo pont
II
905 000 Vedo pont
8 258 000 Tamado pont




oszesen: Temp -25 falu.



A nap támadója
Győzd le támadóként a legtöbb egységet ezen a világon.

167.860

A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon.

984.878

A nap támogatója
Győzd le a legtöbb egységet ezen a világon mint támogató.

188.512
 
Fent