Világ 62 Stats

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Táblázat.png
Foglalásookkk.png
TérképFoglalási.png
5f75910842bfe.png

Az EXoS mindkét oldalt üti, a =GMF= szintén pluszban van a Random ellen. Ha így haladnak, pár héten belül összeérnek majd a területeik, K55 szépen fokozatosan EXoS-GMF kézre kerül. Bár rúnás végjáték lesz, még közel két hét van hátra a bűvös faluk megjelenéséig.

Győzelmi esélyek:
- 57,75% EXoS
- 14% Shss!
- 12% Random
- 9,5% =GMF=
- 3% Titkos Random
- 2% Gúnyos EXoS
- 1% Gúnyos Titkos Random
- 0,5% Titkos Mesefigurák
- 0,25% UNS (Barcsa kilép az EXoS-ból és egyedül bedarálja az egész világot)

Farmolás.png
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Köszönöm az nk nevében, hogy szerepelünk a statsba még ha elenyészőek is vagyunk :)

Pali
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
kíváncsi vagyok mikor jön ki mulán félre brigád dicsekedni, hogy mennyi falut tudtak tőlünk elvinni, persze stats-al együtt :D

már várom :D (még mindig itt vagyunk hiába ekkora erő fölény csak jelzem :D )

Pali
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
kíváncsi vagyok mikor jön ki mulán félre brigád dicsekedni, hogy mennyi falut tudtak tőlünk elvinni, persze stats-al együtt :D

már várom :D (még mindig itt vagyunk hiába ekkora erő fölény csak jelzem :D )

Pali

egyenlőre te jössz ki ide és provokálod őt :)
szóval ezek után na csodálkozzál hogy kijön aztán vissza szól neked..utána meg te leszel megsértődve hogy mit szólogat be miközbe ti csak egy kis klán vagytok aztán nem bírnak még veletek sem :)

Tudod mikor lenne TALÁN elismerve amit csináltok? ha nem jönnél ki ide játszani az eszed hanem harcolnátok az utolsó faluig..de így te is csak beállsz a szerver színvonala mellé ahol mindenki beszól mindenkinek szóval nem vagy jobb náluk hiába hiszed magad jónak vagy mártírnak
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
nem kell elismerni ;) igen, utolsó faluig fogunk küzdeni. én nem dobálom ki a tagokat stats javítás céljából mint ők. én inkább újra kezdetem velük és tápoljuk nyersivel. :)

a provokálást maximálisan megérdemlik, főleg mulan. tudnék rá oly szép szavakat használni, ami nem épp ide való lenne.
és hogy miért teszem ezt? egyszerű. már rég nem kellene itt lennünk. mégis megy az adok-kapok. a Lenézést épp elég helyről megkapjuk, és fogjuk is. Tudod nem érdekel. miért? mert büszke vagyok a csapatra. Büszke vagyok, mert ha kérek valamit mennek és csinálják (najó kivételek persze vannak). Emellett büszke vagyok rájuk, hogy mindezek ellenére itt vannak, és harcolnak. Tudod más már rég kirakott volna rakat embert én nem teszem. Inkább tanítom őket.

Látod. Ez a nagy különbség. Ha ezzel csak azt érem el, hogy csak a következő szerveren lesz ettől jobb, már sikert értem el. miért? mert segítettem rajta :)

Szóval tisztelt N.k itt is köszönöm, hogy velem tartotok, még ha elég rögös is az út :)

Pali
 
Fent