Világ 61 Statisztikák, elemzések

Drogo

Member
A reakció pontszáma
22
Sziasztok megy még a péló méregetés, ha igen hol lehet jelentkezni?
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
red szerintem felejtsd el ezt a külső fórumot mert agyvérzést fogsz kapni! folyamatosan próbálsz poénos lenni....de már annyira hogy ez inkább szánalmas mint poénos. 1 hónap múlva visszatérhetünk a dolgokra, ahogy írod. csak ne felejtsd el hogy ha mi elbukunk akkor ennyi. vagy megyünk másik világra vagy befejezzük örökre. mi soha nem nagyképűsködtünk mint te , hogy majd ez meg az lesz.... de ha ti buktok???? na az mekkora szégyen lesz! a kh legnagyobb zakója....

Tényleg? :D
v51-en elbuktunk az FS ellen; s mi let?! :D
Ja nem tudod, elmondom: FS-el indult aki akart, mert nem köpködtük egymást! ;)
Mikor jók voltak, akkor jók voltak, mikor mi voltunk jók, akkor mi voltunk.
Lényeg, hogy emberek voltak, ahogyan mi is.

De persze ez magas labda, nehéz felfogni :)

De minden esetre, mindenkit arra búzdítok, hogy játszodjon! Legyenek erős harcok, legyenek ellenfelek. Ne a veszekedést osszuk itt, hanem az eredményeket.
Mert a 4vs7 még mindig erős, de ki sírt ilyen miatt? Mert a HCS-ból senki! :D
Mi játszunk, felvállaljuk a dolgokat; de kérem mint a HCS oldalon lévő tagokat és barátokat, de mint az ellenféltől:
Legyünk emberek, s ott mutassuk meg mit tudunk és tudtok.
Mert itt kint külsőn mindenki hős és legyőzhetetlen.
 

DeletedUser19597

Vendég
Tényleg? :D
v51-en elbuktunk az FS ellen; s mi let?! :D
Ja nem tudod, elmondom: FS-el indult aki akart, mert nem köpködtük egymást! ;)
Mikor jók voltak, akkor jók voltak, mikor mi voltunk jók, akkor mi voltunk.
Lényeg, hogy emberek voltak, ahogyan mi is.

De persze ez magas labda, nehéz felfogni :)

De minden esetre, mindenkit arra búzdítok, hogy játszodjon! Legyenek erős harcok, legyenek ellenfelek. Ne a veszekedést osszuk itt, hanem az eredményeket.
Mert a 4vs7 még mindig erős, de ki sírt ilyen miatt? Mert a HCS-ból senki! :D
Mi játszunk, felvállaljuk a dolgokat; de kérem mint a HCS oldalon lévő tagokat és barátokat, de mint az ellenféltől:
Legyünk emberek, s ott mutassuk meg mit tudunk és tudtok.
Mert itt kint külsőn mindenki hős és legyőzhetetlen.

Csak úgy emlékeztetőül... bár nem voltam a világon, de a statisztikák csak állandóan ezekről szóltak.
Világ 51:

=H= vs FS
DREAM vs FS
FD vs FS
300 vs FS


Szövetség falu: ~3000
FS falu: ~2000

(a falvak száma kerekítések)

Egyébként ki sírt 4vs7 miatt? Hát.. mondjuk Redsnake?
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.088
Tényleg? :D
v51-en elbuktunk az FS ellen; s mi let?! :D
Ja nem tudod, elmondom: FS-el indult aki akart, mert nem köpködtük egymást! ;)
Mikor jók voltak, akkor jók voltak, mikor mi voltunk jók, akkor mi voltunk.
Lényeg, hogy emberek voltak, ahogyan mi is.

De persze ez magas labda, nehéz felfogni :)

De minden esetre, mindenkit arra búzdítok, hogy játszodjon! Legyenek erős harcok, legyenek ellenfelek. Ne a veszekedést osszuk itt, hanem az eredményeket.
Mert a 4vs7 még mindig erős, de ki sírt ilyen miatt? Mert a HCS-ból senki! :D
Mi játszunk, felvállaljuk a dolgokat; de kérem mint a HCS oldalon lévő tagokat és barátokat, de mint az ellenféltől:
Legyünk emberek, s ott mutassuk meg mit tudunk és tudtok.
Mert itt kint külsőn mindenki hős és legyőzhetetlen.

Játszodjunk egy jót!
Mind a két féltől fognak kiesni emberek, most hiába veszitek 7v4nek.
Sok Sikert mindenkinek, a harctéren mutassa meg, ki mit tud :D
Legyen izgalmas világ, olyan nagy kérés? :D
 

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Nem nagyon akarok beleszólni ebbe a vitába, de V51-et tökre felesleges ide keverni.
Azon a világon szerintem elég sok Harcos játékos kivívta a tiszteletét az ellenfelek előtt, hiszen amikor már komolyabban röpködtek a kardok, akkor már a klán szerintem 70% bepunnyadt vagy nem vett aktívan részt a fronton harcolókkal, így konkrétan az egész bulit 5? játékos vitte a H-ból (javíts ki Barni, lehet többen is voltatok) egy dübörgő FS arma alatt.
Nagyon jó volt ott a stratégia, ügyesen is játszottunk és talán, ha nem vétünk 1-2 nagyobb bakit, akkor miénk is lehetett volna a győzelem. Viszont egy FS ellen ezek a bakik nem férhettek bele. Nem szeretnék beleszólni tényleg, de azon a világon Red alkotott nagyot, ügyesen megoldotta a kontinens témát, ráadásul egy segítő jobbot is nyújtott a Dreamnek.

Ami statisztikát hoztál ide nekünk Ben, az valóban csak statisztika. Erről volt szó az egész világ alatt, viszont nagy hiba volt (véleményem szerint) húzni-halasztani a diplomáciát és bár hiába +1k falva volt összesítésben a Harcosoknak, a tényleges, tehát aktívan harcoló falvak ennyivel csökkentek. Konkrétan, aminek én betudom azt a bukást, a késő ráeszmélés - hogy be kell vonni a Dreamet a klánba és az, hogy a végéig húztuk a 300-al az MNT-t. Ekkora hibát nem szabad elkövetni az FS ellen, sőt egyik klán ellen sem, mert megvan a böjtje.
Ennek ellenére nagyon izgalmas szerver volt és nagyon szépen köszönöm mind Lightrexéknek és mind RedSnakéknek, hogy ezt a világot így összehozták! Pacsi nektek!:)
*egy volt =H= tag :)

u.i: Nem akartam senkinek sem beszólni, csupán elmondtam, hogy semmi értelme ide keverni azt a világot. Kellemes estét kívánok nektek!:)
 

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Csak hogy időt spóroljak nektek (ne legyen vita és ne kutakodjatok sokat) és nyugiba igyátok meg a sört :D
Mellesleg, aki ismer tudja, hogy három soros valamit nem tudok írni. Éljenek az esti mesék :D
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
Sokan ismeritek Eriket, sőt..! :D Viselkednék is amúgy előtte :) De ez maradjon az én titkom meg stb.

Erik ám igazad van, de persze, ha én mondom, hogy 5-en tartottuk egész frontot és 3-4 éjszakákat voltunk itt felváltva és csináltuk, amit az FS-be, 50-60 ember, persze akkor megint csak sájalás van! :D
De meghagyom az okosoknak ezt a dolgot, én tudom ki tett, mit tett s nekem ez bőven elég, hogy tudjam ki barát és ki nem barát! :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
07. 02. (még tegnap csináltam a statokat)
A kisebb klánokat már nem vettem bele a statba, így "felszabadult" néhány szín, ezért variáltam rajta, egyébként minden a régi.
Táblázat.png
Fejlődés.png
Térkép.png
Térkép alt.png

K44 - a Starkon kívül már csak egy kis gócban maradtak DOTC (Szikla, G2G) ellenállók, illetve északon néhány ROCK-falu található, de a Starkok hátországa mondhatni biztosítva van. A következő lépés alighanem a =HCS= lerohanása lesz, lévén, hogy délen a ~WoD~, keleten a -DA- határolja őket, akikkel (gondolom még mindig) szöviben vannak.

Összes foglalás ellenséges oldal ellen (1 hét):
Stark: 46
DOTC, G2G, Sz2: 0
Különbség: 46
chart

K45 - a legszínesebb kontinensen úgy látszik, a -DA- magához tért és pár nap alatt igencsak megritkították a ~GoS~R-t, akik eddig a legnagyobb fenyegetést jelentették rájuk nézve a kontinensen. Ha igazak a hírek és szövetkeztek az ASG-vel, akkor a ~GoS~R legyőzése után végre megerősíthetik a =HCS=-frontjukat is (ezen a héten 3-2 a foglalási arány a csigák javára, ami elég kiegyenlítettnek mondható, de azért egyre "pimaszabb" helyekre foglalnak a csigák, amivel gondolom kezdeni akar majd valamit a -DA-). Egy kis foglalási statisztika az elmúlt egy hétből (mivel a ~MoS~ megszűnt, ők nincsenek belevéve):

Összes foglalás ellenséges oldal ellen (1 hét):
-DA-: 28
~GoS~R: 8
Különbség: 20
chart

K54 - a ~WoD~ továbbra is elég békésen játszogat, a többi 'nagy' klánhoz képest nagyon kevés legyőzött ellenfelük van, de azért őket sem kéne lenézni, mert a statok alapján ők is tudnak foglalni. A kontinens északi részét a Starkok uralják, akik ezen a héten egyetlen falut sem foglaltak a csigáktól - és csak egyet veszítettek. K44 teljes kitakarítása után ezen alighanem változtatni akarnak majd. Míg a csigák... Ők az egykori Skulls területe mellett a kontinens délkeleti részét is végre megszerezték, amit kezdetben a MNYI, aztán a =BAR= klánok védtek tőlük. De a Barbizabálók felbomlásával már "csak" a ~WoD~ és a Stark van hátra a kontinensen.

Összes foglalás ellenséges oldal ellen (1 hét):
~WoD~: 6
=HCS=: 5
Különbség: 1
chart

K55 - a ~BSZ~ és a W.G. klánok továbbra is jelen vannak a kontinensen, de továbbra sem jelentenek nagy veszélyt a csigákra nézve. Ami érdekesebb, az a -DA- egyre nagyobb befolyásszerzése a kontinens keleti szélén - ami ellen a =HCS= eddig nem sokat tudott tenni, mivel még nem igazán kezdték el építeni a hátországukat.

-

A jelenlegi állásból még mindig a csigákat látom legesélyesebbeknek, mivel még nem láttuk, mit tudnak igazából az ellenfeleik - még egyik klán sem indított komoly támadást ellenük. Azonban érik már egy Stark-~WoD~-(-DA-) arma, ami megváltoztathatja a véleményemet. Ha viszont nem történik egy nagy "áttörés", ami megváltoztatja a háború menetét, akkor a csigák szépen lassan felülkerekednek majd valamelyik ellenfelükön, akkor pedig a másik kettő is szorult helyzetbe kerül.
 
Fent