Világ 61 Csevegő

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Egyáltalán nem a plecsni miatt lettél jelentve, lévén nem is játszottam a szerveren. Szimplán nagy volt a szád és óvatlan voltál, gondoltam a régi dolgok íze miatt kihasználom :) Remélem tanulsz belőle. Soha ne mondj olyat, amit akár egy rossz lábbal felkelt, szabályokhoz betűről betűre ragaszkodó supporter kitehet. Mindenki tudja, hogy vicceltél akkor, de mivel engem kiraktak innen ugyanolyan viccért, ezért sejtettem, milyen sorsra fogsz jutni. Ha érdekel, arról privibe dumcsizhatunk, mert a Te hibád a bannba kb csak annyi, hogy azt hitted, viccelődésért nem lehet kirakni.
Nem kell beszélni róla, mert tilos. XD De nagyon rossz ez az eljárás, olyan mint Amerikában az ártatlan ember halálra ítélése... aztán azt mondjuk de a szabály az szabály. Én írtam meg, de amiért írtam meg és amilyen büntetést kaptam az egy vicc.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Nem kell beszélni róla, mert tilos. XD De nagyon rossz ez az eljárás, olyan mint Amerikában az ártatlan ember halálra ítélése... aztán azt mondjuk de a szabály az szabály. Én írtam meg, de amiért írtam meg és amilyen büntetést kaptam az egy vicc.

Ezzel egyetértek, nevetséges volt a büntetés.

Privibe nem :D
 

Deleted User - 1511985

Vendég
xyz írta...
Üdvözöllek!

Azért írok neked, mert egy olyan kedvező ajánlatot szeretnék tenni, amelynek köszönhetően a későbbiekben sokkal eredményesebb játékot tudnál folytatni.


A közeljövőben kénytelen vagyok a területemtől északra terjeszkedni, ennek az elképzelésnek a megvalósítása azonban sajnos a falvad elfoglalásával fog járni.

Tekintettel arra, hogy a területeden nagyon le vagy maradva és nem fogsz tudni itt érvényesülni, felkínálok neked egy választási lehetőséget.

Abban az esetben, ha átadod ellenállás nélkül a falvadat, újrakezdésed után 1 hétig tápollak nyersanyaggal. Annyival, amennyivel szeretnéd. Egy ilyen löket után a peremen komoly erőfölényre tudnál szert tenni a szomszédaiddal szemben, így sokkal eredményesebben tudnál ott játszani.

Az Én hasznom a dologból pedig egy új uralt terület lenne. Jelenleg 50%-os morállal tudnék csak veled szembeszállni, amelyből kifolyólag komoly veszteségeim lennének, de sajnos stratégiailag elengedhetetlen helyen van a falvad.


Köszönöm levelemre szánt figyelmed, kérlek gondold át ajánlatomat!
Várom mielőbbi válaszod!


Ha már erőböl nem megy, vágjuk át a játékosokat mint azt a bizonyos dolgot a palánkon tabzs tabzs :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
xyz írta...
Üdvözöllek!

Azért írok neked, mert egy olyan kedvező ajánlatot szeretnék tenni, amelynek köszönhetően a későbbiekben sokkal eredményesebb játékot tudnál folytatni.


A közeljövőben kénytelen vagyok a területemtől északra terjeszkedni, ennek az elképzelésnek a megvalósítása azonban sajnos a falvad elfoglalásával fog járni.

Tekintettel arra, hogy a területeden nagyon le vagy maradva és nem fogsz tudni itt érvényesülni, felkínálok neked egy választási lehetőséget.

Abban az esetben, ha átadod ellenállás nélkül a falvadat, újrakezdésed után 1 hétig tápollak nyersanyaggal. Annyival, amennyivel szeretnéd. Egy ilyen löket után a peremen komoly erőfölényre tudnál szert tenni a szomszédaiddal szemben, így sokkal eredményesebben tudnál ott játszani.

Az Én hasznom a dologból pedig egy új uralt terület lenne. Jelenleg 50%-os morállal tudnék csak veled szembeszállni, amelyből kifolyólag komoly veszteségeim lennének, de sajnos stratégiailag elengedhetetlen helyen van a falvad.


Köszönöm levelemre szánt figyelmed, kérlek gondold át ajánlatomat!
Várom mielőbbi válaszod!


Ha már erőböl nem megy, vágjuk át a játékosokat mint azt a bizonyos dolgot a palánkon tabzs tabzs :)

Az írásból kiderül, hogy az illető északra akar mozogni, tehát délen helyezkedik el. Ezzel megsérted xyz személyiségi jogait, én bannolnálak.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Tiltsd le, még nincs itt az ideje az oktalan reportolásokhoz nyugi XD
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
xyz írta...
Üdvözöllek!

Azért írok neked, mert egy olyan kedvező ajánlatot szeretnék tenni, amelynek köszönhetően a későbbiekben sokkal eredményesebb játékot tudnál folytatni.


A közeljövőben kénytelen vagyok a területemtől északra terjeszkedni, ennek az elképzelésnek a megvalósítása azonban sajnos a falvad elfoglalásával fog járni.

Tekintettel arra, hogy a területeden nagyon le vagy maradva és nem fogsz tudni itt érvényesülni, felkínálok neked egy választási lehetőséget.

Abban az esetben, ha átadod ellenállás nélkül a falvadat, újrakezdésed után 1 hétig tápollak nyersanyaggal. Annyival, amennyivel szeretnéd. Egy ilyen löket után a peremen komoly erőfölényre tudnál szert tenni a szomszédaiddal szemben, így sokkal eredményesebben tudnál ott játszani.

Az Én hasznom a dologból pedig egy új uralt terület lenne. Jelenleg 50%-os morállal tudnék csak veled szembeszállni, amelyből kifolyólag komoly veszteségeim lennének, de sajnos stratégiailag elengedhetetlen helyen van a falvad.


Köszönöm levelemre szánt figyelmed, kérlek gondold át ajánlatomat!
Várom mielőbbi válaszod!


Ha már erőböl nem megy, vágjuk át a játékosokat mint azt a bizonyos dolgot a palánkon tabzs tabzs :)


Ha én is írnék egy ilyet egy csigásnak vajon bele menne?:D
Ha a sereg meghal majd újra termelődik,ez a csodája ennek a játéknak!:cool:
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Neharagudjatok , lupim .. Szívem bimbós csücske :) ^^ Depraved vezéretekkel mi lett ? Csak látom hogy belsőzitek nagy seftiben :) Nem bírja az arcodat már ő sem ? :eek:
Nem hinném hogy csalt volna , az nem DárkÉndzsőlhöz lenne méltó !4!4!4
megint poénos akartál lenni? hát megint nem jött be! próbáld meg hogy csak írsz egyet egyszerűen. hátha az menni fog! (bár kétlem)
 
Fent