Világ 61 Csevegő

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Az első videót most néztem...fuh te minden sarat megérdemel az a Les miserables fajtája. Pföj te, szakadék... szoktak itt hősködni egyesek meg fenyegetőzni de komolyan ezt a palit még nem verte meg senki? Nagyobb kárt okoz az agynak mint 1-2 kósza saller... hihetetlen. Csak ámulok és bámulok... és még mikről nem tudunk...?!! Dzsézüsz
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Az első videót most néztem...fuh te minden sarat megérdemel az a Les miserables fajtája. Pföj te, szakadék... szoktak itt hősködni egyesek meg fenyegetőzni de komolyan ezt a palit még nem verte meg senki? Nagyobb kárt okoz az agynak mint 1-2 kósza saller... hihetetlen. Csak ámulok és bámulok... és még mikről nem tudunk...?!! Dzsézüsz
van meg anyag boven :p keszul a kovi :p SPOILER:
"en mindent elertem mar a KH-ban"
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
hagyjuk, szóra sem érdemes méltatni, akkora egy nulla hogy ha megennék egy tányér betűlevest valami sokkal királyabbat tolnék ki magamból mint ez a vadbarom...
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Kétféle embert tudnak kirakni: aki csal, vagy aki nem csal, de mellé hülye. Te melyik voltál?
Hát igen, hülye voltam mert megbíztam a ti becsületetekben és gondoltam így helytelen volna ilyen stílusban elbánni velem. De persze amit el lehet rontani azt mindent elrontanak az emberek, csak így tovább. Csodálkoznak itt egyesek, hogy gyengül a magyar kh mikor lényegtelen már minden csak a plecsni legyen meg. Ezért is már csak úgy játszom hogy segítem a klánt amiben éppen vagyok, haladok ahogy tudok, aki kéri annak segítek aki barát azt megtartom a többi meg faluként jön hozzám. Szerintem itt az ideje jelentgetni 1000x mert tuti indítózom... a statisztika is tisztán mutatja, hogy mennyire rosszul játszom és még csalikolok is. Nincs semmilyen elvárásom már senkitől, felvettem a letojom cédulát és megyek szépen előre. Feladtam küzdeni bárkiért is, kizárólag a jellemem vezérli minden mondatom és tettem akinek ez nem tetszik akkor nyugodtan lehet felvenni azt a semmi álarcot amit itt oly sokan hordanak. Én teljesen el tudom magam viselni, még ha néha bolondosabb vagyok az átlagnál is. :)
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Hát igen, hülye voltam mert megbíztam a ti becsületetekben és gondoltam így helytelen volna ilyen stílusban elbánni velem. De persze amit el lehet rontani azt mindent elrontanak az emberek, csak így tovább. Csodálkoznak itt egyesek, hogy gyengül a magyar kh mikor lényegtelen már minden csak a plecsni legyen meg. Ezért is már csak úgy játszom hogy segítem a klánt amiben éppen vagyok, haladok ahogy tudok, aki kéri annak segítek aki barát azt megtartom a többi meg faluként jön hozzám. Szerintem itt az ideje jelentgetni 1000x mert tuti indítózom... a statisztika is tisztán mutatja, hogy mennyire rosszul játszom és még csalikolok is. Nincs semmilyen elvárásom már senkitől, felvettem a letojom cédulát és megyek szépen előre. Feladtam küzdeni bárkiért is, kizárólag a jellemem vezérli minden mondatom és tettem akinek ez nem tetszik akkor nyugodtan lehet felvenni azt a semmi álarcot amit itt oly sokan hordanak. Én teljesen el tudom magam viselni, még ha néha bolondosabb vagyok az átlagnál is. :)

Azt mondtad befejezed, de latom megse :D :D
Nem fogom neked bebizonyitani, hogy csaltal, mert nem az en dolgom. Magadban letudtad, kulson kiadod magadbol a duhod es legyen is jo ez igy. Mindketten tudjuk az igazsagot ott legbelul. Pacsi
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.380
Hát igen, hülye voltam mert megbíztam a ti becsületetekben és gondoltam így helytelen volna ilyen stílusban elbánni velem. De persze amit el lehet rontani azt mindent elrontanak az emberek, csak így tovább. Csodálkoznak itt egyesek, hogy gyengül a magyar kh mikor lényegtelen már minden csak a plecsni legyen meg. Ezért is már csak úgy játszom hogy segítem a klánt amiben éppen vagyok, haladok ahogy tudok, aki kéri annak segítek aki barát azt megtartom a többi meg faluként jön hozzám. Szerintem itt az ideje jelentgetni 1000x mert tuti indítózom... a statisztika is tisztán mutatja, hogy mennyire rosszul játszom és még csalikolok is. Nincs semmilyen elvárásom már senkitől, felvettem a letojom cédulát és megyek szépen előre. Feladtam küzdeni bárkiért is, kizárólag a jellemem vezérli minden mondatom és tettem akinek ez nem tetszik akkor nyugodtan lehet felvenni azt a semmi álarcot amit itt oly sokan hordanak. Én teljesen el tudom magam viselni, még ha néha bolondosabb vagyok az átlagnál is. :)

Szia

Nálad van áram?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Egyáltalán nem a plecsni miatt lettél jelentve, lévén nem is játszottam a szerveren. Szimplán nagy volt a szád és óvatlan voltál, gondoltam a régi dolgok íze miatt kihasználom :) Remélem tanulsz belőle. Soha ne mondj olyat, amit akár egy rossz lábbal felkelt, szabályokhoz betűről betűre ragaszkodó supporter kitehet. Mindenki tudja, hogy vicceltél akkor, de mivel engem kiraktak innen ugyanolyan viccért, ezért sejtettem, milyen sorsra fogsz jutni. Ha érdekel, arról privibe dumcsizhatunk, mert a Te hibád a bannba kb csak annyi, hogy azt hitted, viccelődésért nem lehet kirakni.
 
Fent