Világ 59 Világ 59

-Szentháromság-

New Member
A reakció pontszáma
15
persze Gábor mindig megkérdezte a véleményeket.több ember is elmondta kezdve pampalinitől pocahontason át mated és a végén én is. rendkívül hallgató fülekre találva nagyjából 5perc után baszta ki ezeket a játékosokat discord/khról. a vélemény csak papíron van olyan mint a törvénykönyv(ja nem az papíron sincs)
 

DeletedUser20220

Vendég
Más klánban se mondhatsz nagyon véleményt ha nem töltesz be rangot.Vagy is beszélhetsz és nem leszel kirakva, de ugyan úgy feleslegesen.Mivel ott meg már annyira okosnak gondolják magukat, hogy nem mondhat jót senki :)
Ugyan az a végkimenetel csak Gábor vérmérsékletét sokan nem bírják elviselni.Na meg persze van sok túlbuzgó emberke is akik inkább ha már szerephez feltétlen nem jutnak áskálódnak.
 

-Interceptor-

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
93
Más klánban se mondhatsz nagyon véleményt ha nem töltesz be rangot.Vagy is beszélhetsz és nem leszel kirakva, de ugyan úgy feleslegesen.Mivel ott meg már annyira okosnak gondolják magukat, hogy nem mondhat jót senki :)
Ugyan az a végkimenetel csak Gábor vérmérsékletét sokan nem bírják elviselni.Na meg persze van sok túlbuzgó emberke is akik inkább ha már szerephez feltétlen nem jutnak áskálódnak.
Szerintem a szabad vélemény nyilvánítás fontos lehet egy klán életében, sosem tudhatod, hogy melyik "túlbugzó"-nak van olyan ötlete, amivel előre tudja lendíteni a klánt. Egy ember dönthet, de a vélemények kikérése nélkül, minden rajta csattan. Ha több szemszöget is meg tud vizsgálni, talán jobban dönthet. Gábornál Nekem személy szerint nem a vérmérséklettel van gondom, hanem azzal, hogy nem megbízható szövetséges/barát/társ, ezenkívül nagyon Én központú, lásd a korábban leírtakat.


Ha jól tudom, hamarosan nagyrészt meg fognak szűnni a világon, avagy készülnek 62-re. A magam és a csapatom nevében is kívánunk nekik sok sikert a világon, megnehezítették a dolgunkat, de jót harcolunk (bár még nincs teljesen vége).
Legjobbakat,
Lieaion
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Rosszul emlékszem, hogy Te is voltál ASG-s? :D
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Szerintem a szabad vélemény nyilvánítás fontos lehet egy klán életében, sosem tudhatod, hogy melyik "túlbugzó"-nak van olyan ötlete, amivel előre tudja lendíteni a klánt. Egy ember dönthet, de a vélemények kikérése nélkül, minden rajta csattan. Ha több szemszöget is meg tud vizsgálni, talán jobban dönthet. Gábornál Nekem személy szerint nem a vérmérséklettel van gondom, hanem azzal, hogy nem megbízható szövetséges/barát/társ, ezenkívül nagyon Én központú, lásd a korábban leírtakat.


Ha jól tudom, hamarosan nagyrészt meg fognak szűnni a világon, avagy készülnek 62-re. A magam és a csapatom nevében is kívánunk nekik sok sikert a világon, megnehezítették a dolgunkat, de jót harcolunk (bár még nincs teljesen vége).
Legjobbakat,
Lieaion


Ez bizonyítottan káoszhoz vezet. Ha van egy több főből álló vezetőség a játékosok a véleményeikkel csak hátráltatják a klánt és belső vitákat eredményeznek. Demokráciával a mai KHba nem tudsz kormányozni!
 

DeletedUser20220

Vendég
Én sem hiszek a demokráciában.Mindenki magyaráz mindenfélét és csak széthúzást eredményez.Egy ember legyen aki dönt a többi meg teljesíti.Akinek ez nem tetszik menjen nyugodtan, de azért ne maradjon hogy addig is erősödjön és majd aztán gusztustalanul kilép vagy ellenfélhez áll.Az ilyen embereknek nincs gerince az én szememben.

Nem erős vezető Gábor.Attól mert kiabál nem fogják követni.Meg minden világon más vezetői vannak, mert alkalmatlanokat állít oda.Ez a legnagyobb hibája.Nincs normális vezetőség a klánban akiknek kiosztja a feladatát és maximálisan eleget is tudnának neki tenni.Illetve néha ő is meggondolatlanul cselekszik amivel 2 hétre blokkolja a klán seregét.
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Továbbra is vicces szerintem, hogy ilyeneket írogattok XD

Nyílván a vezetőség 70%-a meg a klán össz létszámának 60%, volt az áruló.
Vicces árulásról beszélni, úgy hogy mi vagyunk a többség :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Továbbra is vicces szerintem, hogy ilyeneket írogattok XD

Nyílván a vezetőség 70%-a meg a klán össz létszámának 60%, volt az áruló.
Vicces árulásról beszélni, úgy hogy mi vagyunk a többség :D
Csak te vagy az. Az újaknál belefér hogy nem tetszik neki s tovább áll, de nyilván ha a klán nyerésre állna akkor nem állna tovább szóval annyira még sem fér bele. De te tudtad, hogy mi vár rád.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Ez bizonyítottan káoszhoz vezet. Ha van egy több főből álló vezetőség a játékosok a véleményeikkel csak hátráltatják a klánt és belső vitákat eredményeznek. Demokráciával a mai KHba nem tudsz kormányozni!

Demokraciaval a tagok nem! De a vezerek igen! Kerdezd meg @=sittes= -t milyen jol mukodik nalunk, majdnem mondhatom, hogy mindenfele problema nelkul! Csak eszervek kellenek meg jozan paraszti logika, amit Gabor merceje nem uthet meg.
 

DeletedUser20149

Vendég
Demokraciaval a tagok nem! De a vezerek igen! Kerdezd meg @=sittes= -t milyen jol mukodik nalunk, majdnem mondhatom, hogy mindenfele problema nelkul! Csak eszervek kellenek meg jozan paraszti logika, amit Gabor merceje nem uthet meg.
Pontosan, teljes mertekben jol mukodik annak ellenere, hogy egy olyan vezetoseg jott ossze akik korabban futolag, vagy semennyire se ismertek egymast, szerintem tobbek kozt annak koszonheto, hogy fiatalok vagyunk, es megtapasztaltunk mar egy par dolgot a KH-ban, mindenki beleadja a maximumot es szo nelkul segitunk egymas munkajaban. Miota egyutt dolgozunk a klan haladasa erdekeben, semmilyen vita nem volt meg, minden temaban egyet ertunk, nagyjabol ugyanazok a meglatasaink a szerverrel kapcsolatban es hasonloan motivaltak vagyunk mint a tagjaink 80-90%-a hisz latjuk az eredmenyeket.
 
Fent