Világ 59 Világ 59

Deleted User - 1530803

Vendég
Nem ismerlek,így kérlek ne vedd személyesnek.
De az is undorító amit te csináltál,s csinálsz.
Nem a kilépés,mert az benne van mindig,hogy ha nem tetszik,akkor van másik klán.
Az undorító,hogy kilépsz,elkezdesz toborozni a volt klánodból,kapásból paktálsz minden ellenfelével..S utána még kiállsz ide,s köpködöd őket.
Ne érts félre,nem vagyok ASG párti,sőt Gábort jó ideje embernek se tudom nézni,de mint játékos,írtad 5 világon velük voltál,tudtad mire számíthatsz...
Van aki csendben tovább tud lépni,s van az olyan játékos mint te, aki nem hogy csendben maradna,s figyelne,beáll a sorba s köpködi a volt klánját..
Ami ott nyugaton zajlik,valóban már a gusztustalanság tetőfoka..
(Tisztelet a kivételnek.)
Ti witcherrel nem ezt tettétek egy az egyben v49en? Biztos az én memoriammal van a gond és nem te vagy álszent!
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Itt külső fórumon mindenki álszent, mikor ő csinállja király, mikor más akkor szemétség :D

A klánháború egy ilyen játék, unalmas lenne ha mindenki szeretné a másikat :D
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Többet tettem és melóztam azért a klánért, mint sokan akik még mindig ott vannak, szóval nekem tiszta lelkiismeretem.

Na de itt kicsit feljebb szó volt a tagokról, ez egy nyílvános levél amit úgyse olvas el akinek szánva lett. Egy olyan játékos írta kinek ez az első szervere a kh-ban, de mindig ott volt mind discordon míg a klán életének első sorában, valamint mikor a király pénzt kért gondolkodás nélkül azonnal küldte a pp-t és elhitte amit mondott.
U.i.: a szerző beleegyezésével rakom ki ide a levelet.
mátrix.jpg
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Ti witcherrel nem ezt tettétek egy az egyben v49en? Biztos az én memoriammal van a gond és nem te vagy álszent!

Bizonyára ott voltál,s tudod mi volt.
De tegyük fel,megtettük ugyan ezt,amit ti.
Azért tegyük hozzá első világunk volt Hydra klánnal,nem az 5-ik,szóval azért van különbség.
Aki 4 világ után bemegy 5-iknek is ugyan abba a klánba ugyan abba a vezetésbe,s utána kijön külsőre fikázni,s köpködni rájuk,nem hiszem hogy 1 kategória lenne,azzal ami v49-en történt.
De mint írtam,te bizonyosan jobban tudod mi történt,hisz minden világon mindenről van értesülésed.. :/
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
@Gergely111 látom nem érted a mondandóm lényegét.
Elhiszem,s mondhatni tudom mi van ASG-ben.
Nem is vártam mást,mint ami történt,ahogy szerintem senki.
Viszont neked mint írtad 5.-ik világod volt velük,pontosan tudtad hova mész,mi lesz,s mit várhatsz Gábortól.
Itt nem az a lényeg hogy a sok kezdő,vagy első ASG-s világos játékos lelép,mert mindig ez volt.
Arról,hogy te pontosan tudtad mit várhatsz,s így is indultál velük,ezek után kiléptél (Ami még szintén nem lenne meglepő) s ami engem kicsit zavar,hogy most te köpködöd Gábort s az ASG-t.
Te aki pontosan tudtad hova mész.
Ha ezt 1 kezdő,vagy olyan akinek első világa ASG-vel teszi,még megérteném,mert nem tudta milyen..stb...
De pontosan ezek a játékosok nem írnak ide,mert inkább elfelednék ami ott volt.
Ezzel szemben te ezen lovagolsz,s igyekszel minél jobban lejáratni egy olyan klánt mellyel 5 világon játszottál.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Miről kell tudnom? Hogy felnyitom a tw statsot és mindkét esetben ellett hagyva az előző klán majd toborozva lett belőle? Árulás mindkettő és ha te lehuzol ezzel bárkit is akkor álszent vagy. Nincs itt miről tudni.
 

-Interceptor-

"Dezo Dóra"
A reakció pontszáma
93
Te aztán nagyon okos emberke vagy már.Úgy látom a régi nóta megy még mert barcsa volt olyan hogy egy ismeretlen embernek adott pénzt és nem kapta vissza... :D
Na meg az a 600 pp. Csak azt lehet rávenni ilyenre aki hagyja aztán már hiába siránkoztok. Bár elég nevetségesnek tartom a barcsa féle brigádot, hogy minden féle eszközzel próbálja az asg-t szétszedni. Aztán most még nap 24 órájában van időtök itt trollkodni, mert suliba se kell mennetek :D

Összefoglalom az írásod:
12 évesek vagyunk, mindenki sír a pénzéért (12 évesen?).
Az, ha néha kölcsön kérsz valakitől falra ppt, az normális, én is szoktam kapni rá, s adok is, viszont rövid úton vissza is adom a kölcsönt.
Menjünk tovább, ha a társad nincs olyan helyzetben, hogy meg tudja oldani a havi pf-et, de mégis szeretne játszani, Te kivágnád, mondván ha nincs pénzed, húzzál el innen, egy senki vagy, nem érsz semmit.... vagy segítenéd azt a társad? Anno mi, ha volt ilyen tag, aki tényleg szerette csinálni, de nem volt rá keret, összedobtuk neki.
Gondolom nem fogsz rá válaszolni Zsemikém, de azért igyekszem elég jó példákat felsorakoztatni.
A 600 pp pedig valós, ahogy a sokszori 5ks pp csomagok "önkéntes felajánlása" is.

Lieaion
 

DeletedUser20220

Vendég
Összefoglalom az írásod:
12 évesek vagyunk, mindenki sír a pénzéért (12 évesen?).
Az, ha néha kölcsön kérsz valakitől falra ppt, az normális, én is szoktam kapni rá, s adok is, viszont rövid úton vissza is adom a kölcsönt.
Menjünk tovább, ha a társad nincs olyan helyzetben, hogy meg tudja oldani a havi pf-et, de mégis szeretne játszani, Te kivágnád, mondván ha nincs pénzed, húzzál el innen, egy senki vagy, nem érsz semmit.... vagy segítenéd azt a társad? Anno mi, ha volt ilyen tag, aki tényleg szerette csinálni, de nem volt rá keret, összedobtuk neki.
Gondolom nem fogsz rá válaszolni Zsemikém, de azért igyekszem elég jó példákat felsorakoztatni.
A 600 pp pedig valós, ahogy a sokszori 5ks pp csomagok "önkéntes felajánlása" is.

Lieaion

Az a baj az 53-as világon ott voltam tehát lehetséges jobban tudom mik történtek ott :) Nem lett kidobva senki mert nem volt pf-re pénze én legalább is nem tudok ilyenről.Amit meg előtted szóló írt hogy majd ő tudja mennyi védőt ajánl fel az egy vicces dolog. A frontra kell a védő nem a kékségbe. Na és az elvileges top játékosok akik már elhagyták az asg-t nem egy világon már a nagy tudásukkal annyira jók voltak hogy az ellenfelek be tudtak foglalni a kékségbe ezzel rengeteg védőt elvonva fronttól..Tehát itt mindenki a másikra mutogat, de saját magában nem veszi észre a hibát.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Az a baj az 53-as világon ott voltam tehát lehetséges jobban tudom mik történtek ott :) Nem lett kidobva senki mert nem volt pf-re pénze én legalább is nem tudok ilyenről.Amit meg előtted szóló írt hogy majd ő tudja mennyi védőt ajánl fel az egy vicces dolog. A frontra kell a védő nem a kékségbe. Na és az elvileges top játékosok akik már elhagyták az asg-t nem egy világon már a nagy tudásukkal annyira jók voltak hogy az ellenfelek be tudtak foglalni a kékségbe ezzel rengeteg védőt elvonva fronttól..Tehát itt mindenki a másikra mutogat, de saját magában nem veszi észre a hibát.

a pp-s dolog valos, attol meg nem dob ki mert nem fizetsz, de honnan jottek ide a vedok?
 

DeletedUser20220

Vendég
Többet tettem és melóztam azért a klánért, mint sokan akik még mindig ott vannak, szóval nekem tiszta lelkiismeretem.

Na de itt kicsit feljebb szó volt a tagokról, ez egy nyílvános levél amit úgyse olvas el akinek szánva lett. Egy olyan játékos írta kinek ez az első szervere a kh-ban, de mindig ott volt mind discordon míg a klán életének első sorában, valamint mikor a király pénzt kért gondolkodás nélkül azonnal küldte a pp-t és elhitte amit mondott.
U.i.: a szerző beleegyezésével rakom ki ide a levelet.
2872 bővítmény megtekintése

Innen jött a védős dolog :)
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Megéljük hogy karantén idején bukik meg végleg ASG királya. Hány év kellett hozzá?
 

gabest82

Member
A reakció pontszáma
71
:O Lehet véleményed? Gábor megengedte?


Don: Kiszedjük Pampalinit, ne hogy azt gondolja már, hogy Ő majd itt meg lesz tűrve!

FaluPontokRégi tulajÚj tulajDátum/Idő
red.png
0010 (477|480) K443,899gabest82 [ASG]-PAMPALINI- [-AG-]2020-03-26 16:42:46







Miért kellene engedély?
Nem ismerlek,így kérlek ne vedd személyesnek.
De az is undorító amit te csináltál,s csinálsz.
Nem a kilépés,mert az benne van mindig,hogy ha nem tetszik,akkor van másik klán.
Az undorító,hogy kilépsz,elkezdesz toborozni a volt klánodból,kapásból paktálsz minden ellenfelével..S utána még kiállsz ide,s köpködöd őket.
Ne érts félre,nem vagyok ASG párti,sőt Gábort jó ideje embernek se tudom nézni,de mint játékos,írtad 5 világon velük voltál,tudtad mire számíthatsz...
Van aki csendben tovább tud lépni,s van az olyan játékos mint te, aki nem hogy csendben maradna,s figyelne,beáll a sorba s köpködi a volt klánját..
Ami ott nyugaton zajlik,valóban már a gusztustalanság tetőfoka..
(Tisztelet a kivételnek.)

Tökéletes összefoglaló!
Örülök neki, hogy van aki képes objektíven látni a történéseket!
Gratulálok!

Üdv: gabest82 (Maráczi József)
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Nem szoktam a külsőre járni, írni... játszom a magam játékát. Mégis miért álltam be az ASG-be (első szerverem volt, mint ASG-s)? Tetszett az a gondolat, hogy a tagok (a kémény mag) tényleg kiállnak egymásért. Nem taktikai klánoznak, nem játszanak összevissza szövetségesdit, hanem játszanak. Ott voltam a mostani classicon Zetor tagként. Egész jó harcnak néztünk elébe a Respi ellen. Nyílván erre sokan már betörléssel fenyegetek stb... emiatt is olvadtunk végül. Kérdem én, miért játszunk klánháborút? Azért, hogy zakk-pakk lemenjen a világ és lobálhassuk férfiasságunkat, hogy milyen királyok vagyunk, mert nyertünk. Vagy azért, hogy tényleg élvezzük a játékot, a harcokat. Erre azért szerettem volna kitérni, mert a legtöbb szerveren sajnos úgyanez zajlik. Engem nem érdekel az, hogy nyerek-e vagy sem. Szerintem úgy is lehet élvezni a játékot, ha alul maradsz, de "küzdesz" egy jót. Ha annyira szövikkel ki akarom kerülni a harcot és csak nézni ahogyan épül a falum akkor inkább elmegyek farmozni...

Még is mire akarok kilyukadni... Mondhatjátok, hogy így Gábor úgy barcsa. Nem tudom mit csinált Gábor V53-an, de nem is érdekel. Ez V59. Lehet számomra is nagyon sok furcsa dolgot csinált a klánvezetésben, de mindig megkérdezte a véleményünket. Akkor el lehetett volna mondani mindenki előtt, hogy kinek mi a baja észrevétele és nem bedurcizni és lelépni új klánt alapítani, ugye kedves Gergely? Azért azt itthagynám, hogy a tagjaid 85%-át előtte héten kiirtad belsőre majd amikor elment az eszed, ha lehet így fogalmazni magadhoz csábítgattad őket :D Visszatérve Gáborhoz hibázott? Igen. Sokat? Sokat. De mindenki hibázik én is te is, aki ezt olvasod. Emberből vagyunk.

Kedves barcsa... nem szeretném véleményezni azt amit itt leműveltél. Jöhet az, hogy én is ugyan olyan vagyok, mint te. Meg akartad venni a dc-m, a faluimat. Így jártál. Azt hittem lesz annyi eszed, hogy ezekután magadba nézz és tudasodjon benned az, hogy amit csinálsz már-már beteges és nem ez a helyes út. Nálunk az egyetemen egy neves oktató azt mondta:" amilyen az ember játék közben, olyan a való életben is". Teljes szívemből kívánom neked, hogy az élet folyamán ebben változz. Látod? Ki nem állhatlak még sem azt mondom neked, hogy ugorj a kútba.

Számomra V59 egy esély volt arra, hogy visszanyerjem a kh-ba vetett "szeretetemet", ami a hűség. Ezt Gábor részben visszaadta nekem és az igazi ASG-sek. Ezért nagyon hálás vagyok neki/nekik. Sajnos páran ennek pont az ellenkezőjét erősítették meg benne, de ez csak egy játék. Mindenkinek joga van úgy játszani ahogyan (lsd. előbbi idézet).

Utólag Gabrielhez és a VIP tagokhoz szeretnék szólni. A világ végkimenetelét mindenképpen követni fogom. Szememben ti vagytok a legesélyesebbek a szervergyőzelemre. Ezt nem, azért mondom, mert az ASG-nek lealkonyult. Amíg top1 volt az ASG akkor is én rátok adtam a szavazatomat.
Ne adjátok fel és mutassátok meg, hogy egy "kicsi", de összetartó csapattal miket meg lehet csinálni, ha az ember becsületesen teszi a dolgát!

Ezzel a kis irománnyal szeretnék bucsúzni a V59-es társaságtól. V60-on még elértek, de ezek után nem maradt sok kedvem további szerverek belekezdésébe (nem az ASG miatt, mielőtt a sok jó lélek kiforgatná a szavaimat).
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Az hogy az ASG top1 volt semmit nem jelent, csak a tömegből a top playerek a főklánba voltak kb annyi. A nyerési esélyük végig nekik volt a legalacsonyabb és nem feltétlen a játék tudás hiánya miatt(De nagyrészt az is közre játszik), hanem aki ismeri a klánt az már sajnos tudja előre a forgató könyvet.
Am meg, hogy mindenki elmondhatja a véleményét kb olyan, hogy egyik fülemen be másikon ki, mert vagy az lesz belőle, hogy nem érdekel vagy sértődés.

Általában minden klán ahol van egy komolyabb ellenfél a toborzások miatt bukik el, mert azokat a tagokat nehezebb beépíteni és irányítani valamint a klánhűségük is megkérdőjelezhető az elején, hogy nem e lép le ha a helyzet megint úgy adódik, stb..
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Még is mire akarok kilyukadni... Mondhatjátok, hogy így Gábor úgy barcsa. Nem tudom mit csinált Gábor V53-an, de nem is érdekel. Ez V59. Lehet számomra is nagyon sok furcsa dolgot csinált a klánvezetésben, de mindig megkérdezte a véleményünket. Akkor el lehetett volna mondani mindenki előtt, hogy kinek mi a baja észrevétele és nem bedurcizni és lelépni új klánt alapítani, ugye kedves Gergely? Azért azt itthagynám, hogy a tagjaid 85%-át előtte héten kiirtad belsőre majd amikor elment az eszed, ha lehet így fogalmazni magadhoz csábítgattad őket :D Visszatérve Gáborhoz hibázott? Igen. Sokat? Sokat. De mindenki hibázik én is te is, aki ezt olvasod. Emberből vagyunk.


Kedves tomo legalább olyat ne mondj amiről fogalmad sincs :D Lehet bármiylen hihetetlen én majd 2 órát beszéltem kedves királyoddal discordon, hogy miket kellene csinállni, hogy még legyen valami esélyünk ASG-ként a szerveren, meg kifejtettem az őszinte véleményem, kérdezd meg tőle ha nem hiszed. Minden felvetésemre az ASG kis álomvilágos szlogenjeivel válaszolt :D Szószerint idézve: "Sokkal jobban állunk mint az UNS" "Most végre totálisan felőröljük az AG-t". Igen ezeket a mondatokat vasárnap 23 órakor állította.
Szóval ennyit arról, hogy kinek ment el az esze hamár engem sértegetsz :D
És továbbra is áll, hogy aki kilépet magától lépett ki, nem én miattam.

De ha attól jobb lesz lehet rám haragudni, csak barcsa nehogy irigy legyen arra, hogy én lettem az új főgonosz :D
 
Fent