Világ 59 Világ 59

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Jó kis all-in volt :D igaz, hogy nem értettem miért összevissza támadtak, meg hogy sok sereg miért kos nélkül jött :D De legalább a top 1 LEV-et megcsinálták nekem :D

Bár ASG játékosok szerint full szarul védekeztem,dehát akkor ez azt jelenti, hogy ők ennél még szarabbul támadtak :D
Nem ppzted fel 20asra a falat folyton, szarvagy. #pojjéén
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Sziasztok,

Itt az ideje, hogy én is elvonuljak egy nagyobb pihenőre, elmúltak azok az idők, amikor a fórumot szórakoztatónak tartottam. Valamit elrontottunk, mi közösen, noha én is részese vagyok, de engem már szabályosan irritál, hogy semmi értelmes hozzászólást nem olvasni a külsőn, csak az önmagukat kurva viccesnek képzelő, egyébként nagyon gyász trollok vannak itt, illetve egymás pocskondiázása. Meg az olyan megmondóemberek, mint én :) Sajna most nekem is mondanom kell a VKorai legendák kedvenc mondatát, de valóban úgy érzem, hogy régenmindenjobbvót. Majd valamikor re.

DJ, Say, Closed Your Eyes
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Sziasztok,

Itt az ideje, hogy én is elvonuljak egy nagyobb pihenőre, elmúltak azok az idők, amikor a fórumot szórakoztatónak tartottam. Valamit elrontottunk, mi közösen, noha én is részese vagyok, de engem már szabályosan irritál, hogy semmi értelmes hozzászólást nem olvasni a külsőn, csak az önmagukat kurva viccesnek képzelő, egyébként nagyon gyász trollok vannak itt, illetve egymás pocskondiázása. Meg az olyan megmondóemberek, mint én :) Sajna most nekem is mondanom kell a VKorai legendák kedvenc mondatát, de valóban úgy érzem, hogy régenmindenjobbvót. Majd valamikor re.

DJ, Say, Closed Your Eyes

Teljesen jogos! Mi még láttuk itt vitázni startégiázni a legendákat,amiért élvezet volt olvasni külsőt! (alig vártam hogy feljöhessek)
Archimedes,Nagy Incze,Montipapa,Süsü,Shrek,Vigyori,Yesode,Tgszisz..stb .micsoda szócsaták voltak! Még beleszólni is ritkán mert az ember!
Ami itt van már,az az elemzéseken kívűl már értékelhetetlen!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok,

Itt az ideje, hogy én is elvonuljak egy nagyobb pihenőre, elmúltak azok az idők, amikor a fórumot szórakoztatónak tartottam. Valamit elrontottunk, mi közösen, noha én is részese vagyok, de engem már szabályosan irritál, hogy semmi értelmes hozzászólást nem olvasni a külsőn, csak az önmagukat kurva viccesnek képzelő, egyébként nagyon gyász trollok vannak itt, illetve egymás pocskondiázása. Meg az olyan megmondóemberek, mint én :) Sajna most nekem is mondanom kell a VKorai legendák kedvenc mondatát, de valóban úgy érzem, hogy régenmindenjobbvót. Majd valamikor re.

DJ, Say, Closed Your Eyes

Tuti csak a likeok miatt írtad :rolleyes:
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok,

Itt az ideje, hogy én is elvonuljak egy nagyobb pihenőre, elmúltak azok az idők, amikor a fórumot szórakoztatónak tartottam. Valamit elrontottunk, mi közösen, noha én is részese vagyok, de engem már szabályosan irritál, hogy semmi értelmes hozzászólást nem olvasni a külsőn, csak az önmagukat kurva viccesnek képzelő, egyébként nagyon gyász trollok vannak itt, illetve egymás pocskondiázása. Meg az olyan megmondóemberek, mint én :) Sajna most nekem is mondanom kell a VKorai legendák kedvenc mondatát, de valóban úgy érzem, hogy régenmindenjobbvót. Majd valamikor re.

DJ, Say, Closed Your Eyes
ideje vót.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
87067468_2742486025866027_7529630565322981376_n.jpg
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Jó, de az asgsok barbin kívül úgyse tudnak csak abbahagyókat foglalni, szóval nekik nem pazarlás a nemes 26pontos barbira sem
 
Fent