Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1534977

Vendég
Remélem nem kapok ezért tiltást,de pl Witcher is tiltva lett,s saját szememmel láttam,hogy joga lehet van,de lehetősége nincs a tiltás okát sem látni,mert bármire nyom,ott kapásból azt írja a rendszer hogy ki van tiltva szabálysértés okán. :(
Szóval pontosan hogy lehet 1 tiltott fiókból kapcsolatba lépni 1 morderátor/supporter/Coma-val,vagy épp megtudni hogy ki,s miért tiltotta?

Bongeszoelozmenyek torlese --> egybol tud uj fiokot letrehozni :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Remélem nem kapok ezért tiltást,de pl Witcher is tiltva lett,s saját szememmel láttam,hogy joga lehet van,de lehetősége nincs a tiltás okát sem látni,mert bármire nyom,ott kapásból azt írja a rendszer hogy ki van tiltva szabálysértés okán. :(
Szóval pontosan hogy lehet 1 tiltott fiókból kapcsolatba lépni 1 morderátor/supporter/Coma-val,vagy épp megtudni hogy ki,s miért tiltotta?

Hogy ezt honnan gondoljátok, nem tudjuk. Witcher fiókot többször is átnéztük, nem találtunk benne semmi gondot.
Lehet, hogy belső hiba lehet, amit mindenképpen orvosolni kell. A Support rendszeren belül tudunk neki segíteni, ha felkeres minket. Viszont Ott, ha valóban szabályszegés történt, akkor szembesítjük is vele.

Lényegében keressen fel minket minél előbb.

Egyébként válaszolva a kérdésedre a Így lehet a tiltott fiókokkal velünk kapcsolatba lépni.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Bongeszoelozmenyek torlese --> egybol tud uj fiokot letrehozni :)
Figyelj rá, mert ő aztán tényleg tudja hogyan megy ez! Még számolod mennyinél tartasz vagy a 15. után te is meguntad? LUL
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Miután Eki eltávozott közülünk, a legnagyobb klánok vezetői tiszteletüket tették a temetésén.
Volt azonban "a vén jósnak" még egy utolsó pillantása a varázsgömbjébe, mielőtt elvitte a Bannhammer..

Az, hogy pontosan mit kérdezhetett, sajnos nem tudhattuk meg. Azonban a pillanatkép (úgy gondolom) magáért beszél ;)

Play =Random=!

Na jó, el kell ismerni, ez baszó lett :D
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Én a supp helyében Witchernek csak ennyit írnék vissza: EZ VAN (Ilyen az élet)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Lehetne valami új frissítés, hogy Let-Lev-be ne számolja bele, ha saját magadat ütöd, mert ez a @tibax csak így tud top1 LET lenni :(
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Csak nem azért tiltották mert Stormbringertől szeretett volna riportokat a jövőbe és erről szavazást indított? Mert a szavazás a riportoknál meg lett szüntetve és a tiltás is utána jött. Ezzel milyen szabályt szegett?

Én nem vagyok semmi ellen, jól is esett, hogy szeretné, hogy folytassam, de a szabály sajnos az szabály..
Erről bővebben ITT olvashatsz.
 

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Csak nem azért tiltották mert Stormbringertől szeretett volna riportokat a jövőbe és erről szavazást indított? Mert a szavazás a riportoknál meg lett szüntetve és a tiltás is utána jött. Ezzel milyen szabályt szegett?

Sajnos senkinek a kitiltásáról nem adhatunk bővebb információt a publikum előtt. A support rendszeren keresztül el tudja érni a support csapatot mindenki (aki nem kapott onnan kitiltást), és választ kaphat a kérdéseire. Ajánlanám figyelmedbe a kolléga által linkelt szabályzat 7-8. illetve 11. pontjait.

Személy szerint én nem láttam Eklézsiástól szabálysértő tartalmat.

Még szerencse, hogy mi itt vagyunk, így nem a játékosoknak, fórumozóknak kell eljárnia a szabályszegésekkel kapcsolatban :)
 

DeletedUser19895

Vendég
Úgy néz ki a random egyik meghatározó accountját eIvitték
Ma kapta a támadásokat, az eIső huIIám után jeIek szerint feIadta
Vajon a társai mitszóInak ahhoz, hogy akinek péIdát keIIene mutatnia egybőI megfutamodik?
Hogyan hat ez a beIső viszáIyokra?
 
Fent