Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Skacok, ma bingó est lesz nekem, így elmarad az interjú!
Megértéseteket köszönöm! :Dd
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Amikor már 3 napja késik a kobiak interju
b16.jpg
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Amikor már 3 napja késik a kobiak interju
b16.jpg


de aztán lájkolni!: D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375

de aztán lájkolni!: D

Hát Storm, már csak egy jó kis szaftos Witcher interjú hiányzik, és szememben Isten vagy!!!
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Srácok srácok, egyre kevesebb az időm. :D
Még két ember lesz az interjú alanyom és ahogy korábban is írtam, nem titok, magammal szeretném ikonikusan befejezni. Remélem azért voltam/vagyok olyan személyiség, akire kiváncsiak vagytok. Ha nem, akkor is ez lesz, szóval barátkozzunk meg vele :DDDD
Annyit elmondok, hogy a két interjú alanyom közül az egyiket már említettétek itt. Matekoljatok, hogy ki lesz :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Srácok srácok, egyre kevesebb az időm. :D
Még két ember lesz az interjú alanyom és ahogy korábban is írtam, nem titok, magammal szeretném ikonikusan befejezni. Remélem azért voltam/vagyok olyan személyiség, akire kiváncsiak vagytok. Ha nem, akkor is ez lesz, szóval barátkozzunk meg vele :DDDD
Annyit elmondok, hogy a két interjú alanyom közül az egyiket már említettétek itt. Matekoljatok, hogy ki lesz :D

Szóval Witcherrel lesz interjú? Storm, te tuti Isten vagy....
 

DeletedUser19651

Vendég
Jó Reggelt!
Ma reggel virradóra ismét látomásom volt. A CotL támadási Stoppot hirdethetett ami egyértelműen baljós árnyakat vet a Random kláncsaládra. Ennek a levét ők fogják meginni, a pusztítás mértéke még felbecsülhető lesz, de fájni fog.
Mindeközben az Ez Van klán a legaktívabb a foglalások tekintetében. Gyönyörűen haladnak. Vajon LCN hátbaszúrja majd Witchert árulással?
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Érdeklődnék Eklézsiás milyen szabálysértés miatt lett tiltva a fórumról? Indoklással, és belinkelt szabálysértési tartalommal. Előre is köszönöm!

Ha most játékos lennék és troll lennék, akkor azt írnám, hogy miért is kell megindokolni a tiltását, mikor előre látta?:O
Egyébként meg ne haragudj meg, de a szabályok rád is vonatkoznak. Ergo, nem oszthatjuk meg veled azt, hogy miért lett tiltva a játékos.
Megértésedet nagyon szépen köszönöm!
 

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Mindegyik tiltott játékosnak joga van itt kapcsolatba lépni nem csak a büntetést kiosztóval, de bármelyik supporterrel. Ha itt nem kap választ (vagy nem teheti meg), ugyanúgy megteheti a support rendszeren keresztül.
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Mindegyik tiltott játékosnak joga van itt kapcsolatba lépni nem csak a büntetést kiosztóval, de bármelyik supporterrel. Ha itt nem kap választ (vagy nem teheti meg), ugyanúgy megteheti a support rendszeren keresztül.

Remélem nem kapok ezért tiltást,de pl Witcher is tiltva lett,s saját szememmel láttam,hogy joga lehet van,de lehetősége nincs a tiltás okát sem látni,mert bármire nyom,ott kapásból azt írja a rendszer hogy ki van tiltva szabálysértés okán. :(
Szóval pontosan hogy lehet 1 tiltott fiókból kapcsolatba lépni 1 morderátor/supporter/Coma-val,vagy épp megtudni hogy ki,s miért tiltotta?
 
Fent