Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Továbbra is kérlek, hogy ne itt beszéljétek ezt ki, hanem a játékban jelentsétek nekünk az eseteket.
Egy fórum bejegyzésből nehéz kibogarászni, hogy kit támadtak, mikor , stb.
Kérlek benneteket ezzel segítsétek a munkánkat!
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Hát elég szomorú hogy csak kizáratással tudtok játszani, szemét banda jelenteni meritek azokat akik csalnak hát nem sül le a..,
És amúgy meg nem hozzátok járt tanfolyamra hogy ennyire megtanult? o_O:cool::D:p
(Nyugi, nem azért mondtam hogy meg ne sértődjetek:rolleyes: :D)


Na akkor jol nyisd ki a szemed. Csak igy tudunk jatszani?! Behozzak a szaros moralharcosaikat(raadasul frontra). A fel fs-t betoborozzak a vilagra. 2 klant egybe gyurnak a harmadikkal meg lepaktalnak. En meg minden egyes armanal 0-24ben ulok a gep elott es vedekezem le az armakat. Ezek a majmok meg benyomjak az idozitot es szepen nyugodtan alszanak(tisztelet a kivetelnek aki megtiszteli az ellenfelet azzal hogy ejjel sajat maga kezzel kuldi a tamadasokat) Ezek utan szerinted nem felhaborito az hogy 5 tamadasbol 4et rarak ugyanarra az ezredre?! Ja es amugy elmondom neked "kedves" jacke, hogy nem a mi jelentesunk utan bannolta a supp oket. Volt olyan nn-es aki erezte magaban a gerincet es nem volt hozta pofaja hogy ezt nezze.
Gyászok vagytok egytol egyig. Mielott masra mutogatnal gyozodj meg rola hogy mi is a helyzet..
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Gratulálok ;):D Komolyan vetted amit írtam elnyerted, a falu bolondja címet cserébe kimaradsz 2 körből :rolleyes::p ó és még valami, hogy vinné el a fene!:) a jó humor érzéked:oops::D

helyesen jártatok el hogy jeleztétek a supportnak a csalást..
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Elvileg az OS meghackelte a nemesis körleveleit és körbe küldték az indító scriptet, mintha legális lenne, Csakmert nem tudtak foglalni egy armán falut.
De lehet csak kitalációo_O

Ezt én is halottam több helyről bár bizonyíték nincs rá és a tanuk is meg lettek félemlítve vagy hallgatnak vagy mennek belsőre:rolleyes::D:p
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Azt nem hinném hogy csapattársai jelentették volna.
Ennek ellenére nagy szégyen és szégyenbe hozták a csapattársaikat és a saját klánjukat is.
De nem kell a mártírkodás az OS felől sem.
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Gratulálok ;):D Komolyan vetted amit írtam elnyerted, a falu bolondja címet cserébe kimaradsz 2 körből :rolleyes::p ó és még valami, hogy vinné el a fene!:) a jó humor érzéked:oops::D

helyesen jártatok el hogy jeleztétek a supportnak a csalást..

Bocsi, sose tudom eppen melyik oldalon allsz :D
Gyenge elmemnek nem esett le hogy ez egy ironia volt.
 

DeletedUser19243

Vendég
Elvileg az OS meghackelte a nemesis körleveleit és körbe küldték az indító scriptet, mintha legális lenne, Csakmert nem tudtak foglalni egy armán falut.
De lehet csak kitalációo_O
Nem spekulacio!
En valositottam meg!
Daness ramtette a fiokjat hogy kikuldjem a levelet.
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Na akkor jol nyisd ki a szemed. Csak igy tudunk jatszani?! Behozzak a szaros moralharcosaikat(raadasul frontra). A fel fs-t betoborozzak a vilagra. 2 klant egybe gyurnak a harmadikkal meg lepaktalnak. En meg minden egyes armanal 0-24ben ulok a gep elott es vedekezem le az armakat. Ezek a majmok meg benyomjak az idozitot es szepen nyugodtan alszanak(tisztelet a kivetelnek aki megtiszteli az ellenfelet azzal hogy ejjel sajat maga kezzel kuldi a tamadasokat) Ezek utan szerinted nem felhaborito az hogy 5 tamadasbol 4et rarak ugyanarra az ezredre?! Ja es amugy elmondom neked "kedves" jacke, hogy nem a mi jelentesunk utan bannolta a supp oket. Volt olyan nn-es aki erezte magaban a gerincet es nem volt hozta pofaja hogy ezt nezze.
Gyászok vagytok egytol egyig. Mielott masra mutogatnal gyozodj meg rola hogy mi is a helyzet..
Ja ugy mint v5O en ugye? Mikor elcsuszott az idozito es ejjelibe jott minden. Na meg preciz pontosaggal jottek de akkor ugye senki se csalt az OS/Random szovetsegbe :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Meg hogy is hívták a kémeket az SBT ben? :rolleyes: az egyik most épp nem NN tag ?:eek::oops:
 
Fent