Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser19854

Vendég
Tehát ha jól értem ahelyett hogy jelentenétek a support csapatnak inkább ide jöttök kedves északiak? Miért? Itt nem fog a support ítéletet hozni se semmit mondani erről nagyon ugye szabályok ami tartanak. A utolsó pedig hogy mi is tudunk ám csalni írás az kicsit vissza tetsző azt hiszem mert ezzel nekem az tűnik csak hogy bármire képesek vagytok. Akkor miben vagytok jobbnak mint a szerintetek kémeket és csaló scriptek használó NN? Mert ez üti egymást, vádaskodtok itt, aztán már yugi után a második ilyen fenyegető hozzászólás érkezik. Miért? A kérdés adott

Alapból nem mondanak semmit ha jelentesz akkor se de látom tudod ennek a módját :D
Azért ide jöttünk hogy a support helyett mi magunk vegyünk véget ennek. Lehet tisztességes is játszani és nyerni meg lehet úgy is hogy csalsz. Ha ezt az utat választják és a supp rá bólint akkor miért fenyegetőzes az hogy azt teszem amit ők? :D
 

DeletedUser20086

Vendég
Tom a kérdésem arra mutatott volna rá hogy ha Te magad ugyan azt csinálod és esetleg győztesen kerülsz ki ebből a világból akkor arra büszke vagy vagy inkább próbálsz úgy nyerni hogy az ugye tisztességes legyen. Íme személyes példa:
Ha én mondjuk elküldjek téged a pütypüty akkor én bunkó vagyok, ha Te szintén elküldesz engem oda akkor az cica harc ugye tehát egyikünk se jobb a másiknál ugye.

Egyszerűsítjük a dolgot így jelentetek egy ilyent és úgyis tudni fogjátok ha kivágják a illetőt vagy többet mert ugye belső vagy vissza fordul a támadás. Tehát ki lehet vonni a ilyen neket a játékból külső fórumon írás nélkül is nem?
 

DeletedUser19854

Vendég
Magamat járatom le amikor közük nem volt az egész szerohoz aztán hipp hopp 2 hét alatt meg fordítják az egész szerver állását... ne nevetess már :D
Olyan fakek jönnek hogy az életbe nem küldök olyat meg igazából semmi értelme de ők azért be írjak az időzítőbe hogy azt is ő küldje mert ugye játszani az már kihívást jelentene...
 

DeletedUser19854

Vendég
Tom a kérdésem arra mutatott volna rá hogy ha Te magad ugyan azt csinálod és esetleg győztesen kerülsz ki ebből a világból akkor arra büszke vagy vagy inkább próbálsz úgy nyerni hogy az ugye tisztességes legyen. Íme személyes példa:
Ha én mondjuk elküldjek téged a pütypüty akkor én bunkó vagyok, ha Te szintén elküldesz engem oda akkor az cica harc ugye tehát egyikünk se jobb a másiknál ugye.

Egyszerűsítjük a dolgot így jelentetek egy ilyent és úgyis tudni fogjátok ha kivágják a illetőt vagy többet mert ugye belső vagy vissza fordul a támadás. Tehát ki lehet vonni a ilyen neket a játékból külső fórumon írás nélkül is nem?

Addig állj fél lábon amíg a support ilyenert ki zár valakit. :) Szerinted minek irkalunk ide? :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Tom a kérdésem arra mutatott volna rá hogy ha Te magad ugyan azt csinálod és esetleg győztesen kerülsz ki ebből a világból akkor arra büszke vagy vagy inkább próbálsz úgy nyerni hogy az ugye tisztességes legyen. Íme személyes példa:
Ha én mondjuk elküldjek téged a pütypüty akkor én bunkó vagyok, ha Te szintén elküldesz engem oda akkor az cica harc ugye tehát egyikünk se jobb a másiknál ugye.

Egyszerűsítjük a dolgot így jelentetek egy ilyent és úgyis tudni fogjátok ha kivágják a illetőt vagy többet mert ugye belső vagy vissza fordul a támadás. Tehát ki lehet vonni a ilyen neket a játékból külső fórumon írás nélkül is nem?
vagy vegyünk egy történelmi,alig 50-60 éves példát.
karcsika kitalálta,hogy megnyer egy háborút "csalással" azaz atombombával.Géza erre szintén csinált egy atombombát.
mi lett a vége?Se karcsi,se géza nem használta az atombombát,mert az a világ káoszba taszításává fajult volna.
tehát ha x csal,és y is elkezd csalni,akkor x le fog állni a csalással,mert fél,hogy y jobban fogja használni,és nagyobb horderejű csalást fog véghezvinni mint ő.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
de nézzük a tényeket,látod fórumon,és társaktól küldött képeken,hogy mikorra érkezik x teszem fel 17:21:20:200 ra,de x még 1 támadása 17:21:20:200 ra érkezik,valamint utána 203-ra. ez még talán hihető jobb játékosoktól,valamint 1-2 játékostól.
amikor viszont tömegessen 2db azonos teljesen azonos időre érkező támadás van,és egy darab ami fél-1 századon bellüli érkezés van 3 tánadásnál az ott már nem valós,főleg tömegesen.1mp-en bellül mindenki képes támadni,3-4 századon bellűl már ismerni kell az intervallumokat,beljebb meg már ritkaság nagyon,és számomra is kevésbé elhihető,hogy akik eddig fogalmatlanok voltak egyik pillanatról a másikra hirtelen idő mágusok,kh profik lettek.Az armáról pedig nem is beszélve,mi módon le lett súgva.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Még is mi az, hogy egy időzítés hihető jobb játékosoktól másoktól meg nem? Ki a jó játékos? Ki dönti ezt el? Vagy ha nem vagy jó játékos és időzítesz valami szépet akkor egyből csaló vagy, vagy mi?
 

DeletedUser18336

Vendég
Még is mi az, hogy egy időzítés hihető jobb játékosoktól másoktól meg nem? Ki a jó játékos? Ki dönti ezt el? Vagy ha nem vagy jó játékos és időzítesz valami szépet akkor egyből csaló vagy, vagy mi?

szerintem ha valaki ezred pontossággal indítgat, az gyanús. tökmindegy hogy "jó játékos" az illető, vagy nem az.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Még is mi az, hogy egy időzítés hihető jobb játékosoktól másoktól meg nem? Ki a jó játékos? Ki dönti ezt el? Vagy ha nem vagy jó játékos és időzítesz valami szépet akkor egyből csaló vagy, vagy mi?
Nem érted látom,lehet fáradt vagy csak azért.Olvasd át még 1*.
Egy jobb játékos sem tud kézzel csalás nélkül 3/2 támadást azonos ezredbe rakni,és 1et pedig 2-3 ezreddel utána.
nem pedig a fogalmatlanok tömkelegével.Ahogy írtam egy jó játékos képes talán pár ezredes eltérésre talán,de inkább századon bellűl csak.
de ha erre rátudsz cáfolni nekem és 3/2 támadást pontosan beraksz nekem,és 2-3 ezred különbséggel még egyet streamen kívül,akkor vissza szívok mindent,és törlöm magam minden világról,valamint még meg is hívlak 1 üvegre a kedvencedből.
 
Fent