Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser19854

Vendég
Én hiszek az ártatlanság védelmében. Senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg azt a support meg nem állapította. :p

Ez idáig rendben van. De ha a magyarázat az lesz, hogy össze jöhet bármikor ilyen akkor ha a mi oldalunkon lesz ilyen akkor is ez legyen a magyarázat. Lehet csalni ésszel meg ész nélkül is kérdés ki melyiket válassza. Ilyen feltűnően csalni nagy butaság szerintem, de ha nem lesz szankcionalva akkor el fognak durvulni a helyzetek és nem csak az 1.ik oldal fog így tamadni mint a másik... hiszen a magyarázat bárkinek sikerülhet akár 10/10szer is akkor igazából legalizaltatok az időzítő használatat. Lehet így is meg úgy is játszani. Lássuk mit lép a support :)
 

DeletedUser20086

Vendég
Tehát ha jól értem ahelyett hogy jelentenétek a support csapatnak inkább ide jöttök kedves északiak? Miért? Itt nem fog a support ítéletet hozni se semmit mondani erről nagyon ugye szabályok ami tartanak. A utolsó pedig hogy mi is tudunk ám csalni írás az kicsit vissza tetsző azt hiszem mert ezzel nekem az tűnik csak hogy bármire képesek vagytok. Akkor miben vagytok jobbnak mint a szerintetek kémeket és csaló scriptek használó NN? Mert ez üti egymást, vádaskodtok itt, aztán már yugi után a második ilyen fenyegető hozzászólás érkezik. Miért? A kérdés adott
 

DeletedUser19243

Vendég
Tehát ha jól értem ahelyett hogy jelentenétek a support csapatnak inkább ide jöttök kedves északiak?
Szerintem en oreghez cimeztem amit irtam.
Mivel o nem support tag, ezert leirhatja a velemenyet hogy szerinte hogyan lehetseges ez script nelkul :D

Innenstol az irasod tobbi resze szamomra targytalan
 

DeletedUser19854

Vendég
Én marha meg azt választottam, hogy nem csalok, közben meg ilyen opció nincs is...
Aki egyetlen egy scriptet se használ az nem csal. Aki használja a legalisat az is csal igazából, csak úgy csal hogy engedélyezett... ameddig van rá engedély mert persze ez is honaponta változik és senki se tudja már hogy amit 1-2 éve használt scriptet az még legális vagy nem... szóval igazából mindneki csal valamilyen szinten :D
 

DeletedUser18336

Vendég
Tehát ha jól értem ahelyett hogy jelentenétek a support csapatnak inkább ide jöttök kedves északiak? Miért? Itt nem fog a support ítéletet hozni se semmit mondani erről nagyon ugye szabályok ami tartanak. A utolsó pedig hogy mi is tudunk ám csalni írás az kicsit vissza tetsző azt hiszem mert ezzel nekem az tűnik csak hogy bármire képesek vagytok. Akkor miben vagytok jobbnak mint a szerintetek kémeket és csaló scriptek használó NN? Mert ez üti egymást, vádaskodtok itt, aztán már yugi után a második ilyen fenyegető hozzászólás érkezik. Miért? A kérdés adott

a support egyébként mikor foglalkozott azzal, hogy valaki illegális scriptet használ? a tőzsde scriptes szeró eleji razziából is annyi lett, hogy kiraktak pár embert, aztán visszaengedték őket. az időzítős dolgokra azt szokták mondani, hogy utánajárnak, aztán zárják is az issue-t.

csak a (vélt vagy valós) kommunikációs szabálysértések és egyebek járnak következményekkel. meg ha pl poénkodsz azzal külsőn, hogy vennél pp-t. na az instant globál játékon belül is. csalni szabad, csak ne írj olyat ami nekik nem tetszik, ennyi az egész
 

DeletedUser20086

Vendég
Szerintem en oreghez cimeztem amit irtam.
Mivel o nem support tag, ezert leirhatja a velemenyet hogy szerinte hogyan lehetseges ez script nelkul :D

Innenstol az irasod tobbi resze szamomra targytalan
Nem neked írtam Tom hoz címeztem.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
a support egyébként mikor foglalkozott azzal, hogy valaki illegális scriptet használ? a tőzsde scriptes szeró eleji razziából is annyi lett, hogy kiraktak pár embert, aztán visszaengedték őket. az időzítős dolgokra azt szokták mondani, hogy utánajárnak, aztán zárják is az issue-t.

csak a (vélt vagy valós) kommunikációs szabálysértések és egyebek járnak következményekkel. meg ha pl poénkodsz azzal külsőn, hogy vennél pp-t. na az instant globál játékon belül is. csalni szabad, csak ne írj olyat ami nekik nem tetszik, ennyi az egész

e szerintem nem fog tetszeni..:rolleyes: ;)
 
Fent