Világ 57

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Jaja bár nekem csak most tűnt fel h két 300 kláncsalád van szóval 300 vs 300 harc is lehetséges :)
De akkor legaláb könnyű megtippelni ki nyer :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Akkor valaki külsős hozzáértő aki nem játszik egyik klánban se élesen :D :D

K45 a Venom klán uralja szerintem azt a kontit be is húzzák.

K54 en az APH klán magasan elhúzott a többi klántól.

K55 őt pedig a HCS viszont ott ellenfélnek szerintem lesz egy KoR klán akik nem fogják könnyen hagyni magukat.

K44 et pedig eddig a 300 klán uralja.

Láthatatlanba a játékos állományt nézve azt mondanám hogy a HCS a legesélyesebb a nyerésre de ott van még az APH meg a Venom klán is. Ez a 3 klán akiknek szerintem van esélyük a vegjátékra :) de még nagyon az elején van a világ szóval még bármi megtörténhet :D


(Nem értek hozzá de próba szerencse) :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
K45 a Venom klán uralja szerintem azt a kontit be is húzzák.

K54 en az APH klán magasan elhúzott a többi klántól.

K55 őt pedig a HCS viszont ott ellenfélnek szerintem lesz egy KoR klán akik nem fogják könnyen hagyni magukat.

K44 et pedig eddig a 300 klán uralja.

Láthatatlanba a játékos állományt nézve azt mondanám hogy a HCS a legesélyesebb a nyerésre de ott van még az APH meg a Venom klán is. Ez a 3 klán akiknek szerintem van esélyük a vegjátékra :) de még nagyon az elején van a világ szóval még bármi megtörténhet :D


(Nem értek hozzá de próba szerencse) :)

Rossz elemzés, mert a 300at nem vetted a győztesekhez, holott az egyik 300nak a vezére az aki behozta a vonatvágást!
 

DeletedUser19698

Vendég
Komolyabb téma, 58_ról mikor csinál Eki topicot? :)
Szerintem már most jobban pörögne.

Hozzászólásom a Cotl V58as indulás IS támogatta.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
K45 a Venom klán uralja szerintem azt a kontit be is húzzák.

K54 en az APH klán magasan elhúzott a többi klántól.

K55 őt pedig a HCS viszont ott ellenfélnek szerintem lesz egy KoR klán akik nem fogják könnyen hagyni magukat.

K44 et pedig eddig a 300 klán uralja.

Láthatatlanba a játékos állományt nézve azt mondanám hogy a HCS a legesélyesebb a nyerésre de ott van még az APH meg a Venom klán is. Ez a 3 klán akiknek szerintem van esélyük a vegjátékra :) de még nagyon az elején van a világ szóval még bármi megtörténhet :D


(Nem értek hozzá de próba szerencse) :)

Nem bírom ki hogy egy kicsit ne javítsak bele :D ugy hogy bocsi :p


K54-en egyenlőre igen a APH a nagy favorit de van ott azért egy KAL, BEAST és egy KOR akik ha összefognak nem lenne egy egyszerű konti és hozzáteszem a HCS is nyitót a Délnyugati kontira igy itt még lehet bármi

K45 Igen a Venom szépen ki regelt itt a peremre. elégé Free kontinak néz ki nekik de azért ott az E.E akadályozó tényezőnek a nyugati részről délről meg szinté menetelnének itt is a HCS

K55 Elnézve északi részen a Wanted és a Hodor klánok akadékozhatja a Csigékat a menetelésben délen a Kor. Mondhatjátok hogy elfogult vagyok de itt a Csigát tűnek favoritnak :D

K44 300-300-E.E-AV konti :D a Világ központjában leginkább a kopasz93 vezette Spárta helyezkedik(bár nekik mindenhol vannak tagjaik) kintebb a perem felé E:E mögöttük a Sipike vezette 300 ő mögöttük meg az AV egy kisebb csoportja Itt talán a diplomácia dönti el hogy ki-é lesz végük a kontinens

Végjáték tippem egy APH-300-Venom VS HCS :D:D:D
 

DeletedUser19269

Vendég
Érdekes világnak tűnik már most.
Végjátékról azért még nem beszélek mert a korábbi világokból kiindulva lehetnek még meglepetések.
 

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
60
Tőzsde attól még mindig gyenge..vagy igen jól termelnek a bányák vagy nincs pénz pp re az embereknek.:D
 
Fent