Világ 57

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Kedves Öreg!
Köszi, hogy megint minden mást leírtál, csak azt nem, hogy a szupp belenyúlhat e?
Hát azért szerintem elég erős kifejezés a semmi extra. Ha valaki 24 órája a gép előtt ül akkor is meglepő lenne számomra 9 es piac és megfelelő nyersanyag mennyiség megtermelése. Más kérdés, hogy ez kb a harmadik ilyen eset volt a kezdés óta, amit elcsíptem.
Meg ha játékos tölti fel a nyersit én meg belefrissítek, akkor látom külön-külön megjelni a fát, agyagot, vasat nem?
Itt ellenben egyszerre érkezett a három tétel.
Naponta 3x megtörténik, amióta bevezették a tőzsdét, a jelenség megfigyelhető. Nagyjából egyforma időközönként jelenik meg a nyersanyag.
 

DeletedUser19087

Vendég
Kedves Öreg!
Köszi, hogy megint minden mást leírtál, csak azt nem, hogy a szupp belenyúlhat e?
Hát azért szerintem elég erős kifejezés a semmi extra. Ha valaki 24 órája a gép előtt ül akkor is meglepő lenne számomra 9 es piac és megfelelő nyersanyag mennyiség megtermelése. Más kérdés, hogy ez kb a harmadik ilyen eset volt a kezdés óta, amit elcsíptem.
Meg ha játékos tölti fel a nyersit én meg belefrissítek, akkor látom külön-külön megjelni a fát, agyagot, vasat nem?
Itt ellenben egyszerre érkezett a három tétel.
Èrtem, hogy a legkönnyebb mindent a support nyakába varrni, de amíg simán kivitelezhető úgy ahogy leírtam, addig èrtelmetlen ès felesleges vádaskodni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Lehet, hogy adott pillanatban többen rakják be (a tőzsdére), ezért két F5 közt egyszerre jelenik meg. De le is van írva a tőzsde leírásánál, hogy szokták összeszinkronizálni a tőzsde árfolyamát.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Sziasztok!

Olyan kérdés merült fel bennem a tőzsdét frissítgetve, hogy a support tölthet fel oda nyersit? (extra profit szerzés érdekében itt az elején?)

Meglepetés lenne számomra, ha valahogy máshogy két frissítésem között egy vagy több ember pont fel tudna rakni egyszerre 2782 nyersit mindenből a játék ilyen korai szakaszában.

Nincs ilyen mechanizmus, csakis a játékosok által feltett nyersanyagok kerülnek fel oda.

De szerintem mindenkinek a titkos vágya, hogy egész nap figyelje és frissítse a tőzsdét és becsempésszen nyersit oda, elvégre nincs is jobb szórakozás ennél :D #irónia
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
A háromszázak 209en vannak,még 91 fő,és teljesül a cél. Szurkolok,kicsit EW beütése van a dolognak.:D
Valamit osztogatnak abban a klánban,hogy mindenki oda megy? xdddddd
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Nem tudom mit sírtok két 300 van szóval 600 fő a limit ;)

szerk.: 3db van szóval 900
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
De az egyik 300 annak a neve Sparta, az Olds. meg =Random=, legalábbis a címer alapján.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ide jöttem melléjük, remélem kapok meghívót! Annyi klán hirdette, hogy ezen a szerveren megtanítja játszani a jelentkezőit, remélem a nagy múltú Spárta is ilyen és befogadnak. ^_^
 
Fent