V57 beállításai

DeletedUser18270

Vendég
... Ha mar csak az idod is erre pazarlod, boven tulmegy az "ingyen

de ne pazarold erre.
oltoztess barbi babakat, vagy jatsz az en kicsi ponimmal.

tudod, irhatnak barmit, de ertelme nincs.
van egy jo magyar kozmondas, ne szarj oda, ahonnan eszel.
es ezzel meg van oldva minden problema.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
szval nem ertem az egeszet, meg ha olyan emberek irnanak, akik havi szinten beletolnak tobb ezer ft-ot a jatekba, hogy szorakozzanak, kikapcsolodjanak, de tuti nem igy van.
olyanok fikazzak legjobban, akik mar nem a jateknak elnek, hanem az egojuknak.
Mennyire beteges, hogy felnott emberek egy szamukra INGYENES JATEKOT boncolgatnak, elemzik, nyomjak a tutit, baxogatjak a suppokat a marhasagokkal napi szinten.

Nem ingyenes a játék. Értékesítési technikája a freemium. Utána kéne nézni, milyen játékon játszol.
"Olyan árdifferenciálási módszert takar ez, ami egy ingyenes
alap átadása után egyéb kompenzálási lehetőségeket ajánl fel a vásárlóknak."
A telefonon alkalmazható játékok is ráálltak már erre.
Előnye, ingyenesen kipróbálhatod.Aztán játék típusoktól függően, olyan elemek kerülnek bele, ami az előrejutás már nehézkes, játszhatatlan prémium szolgáltatás nélkül.
A városépítős játékok ami talán a legnagyobb bevételt hozzák.
Pénzügyi szakemberek elemzik, figyelik a a legjobb bevételi forrást egy játékban, erre építik fel az újításokat is.
Ugyanezt az elvet követi a Google is, amikor 10 gigabájt tárhely felett már elkér évente X ezer forintot.

Ebben a játékban a moderátor csapat tartja a kapcsolatot a fogyasztókkal, felméri az igényeiket. Azonban döntési joguk nincs. Ezért ne hibáztassátok őket, ha a beállítások nem olyanok amit megszavaztatok.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Sohasem fogom feladni a reményt a napi 16 órás alvómódos szeróra! :oops:
 

DeletedUser18270

Vendég
Nem ingyenes a játék. Értékesítési technikája a freemium. Utána kéne nézni, milyen játékon játszol.

konyorgom, es most nem kotozkodni akarok...
Te mennyit koltesz ra havonta, mikor vettel utoljara pp-t ?

ha havi rendszeresseggel szansz ra x ezer ft-ot te, vagy barki, egy szot sem szolok, hogy osszak itt az eszt.
bar sztem meg ez sem jogosit semmire.
szivesen megneznem a plogjat a legtobb hangoskodonak.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Naponta költöm a játékra a havi fizetésemet, de nem értem neked ehhez mi közöd?!o_O
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
konyorgom, es most nem kotozkodni akarok...
Te mennyit koltesz ra havonta, mikor vettel utoljara pp-t ?

ha havi rendszeresseggel szansz ra x ezer ft-ot te, vagy barki, egy szot sem szolok, hogy osszak itt az eszt.
bar sztem meg ez sem jogosit semmire.
szivesen megneznem a plogjat a legtobb hangoskodonak.
Nagyon változó.
Attól függ mennyi kedvem, időm van ehhez a játékhoz..
Színházba megyek, megveszem a színházjegyet.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Utóbbi cca 15 szerón megvolt a lehetőségük eldönteni, milyen előadásra üljenek be. Ezután se szó se beszéd, fizettek xyz-re jegyet, de azt mondták, csak abc lesz adva, ez van. De tényleg meddő vita, Te tipikus régenmindenjobbvót mentalitással állsz hozzá, a sok itteni player meg a szavazzukmegagyőztestis korszakban él :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Gondolkodtatok már azon, hogy kiadjatok egy könyvet a KH és az élet értelméről? Best buy lenne!
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Es ott is atiratod a darabot ha nem tetszik? Vagy bekiabalva reklamalsz ? Mindegy, meddo vita ez igy
Félreérted az írásomat:)
Az állítottad, hogy ez a játék ingyenes, nem költünk rá, maradjunk csendben.
Örüljön mindenki, hogy ezen játszhat.(Finoman átfogalmazva az írásodat)
Erre reagáltam, hogy ez a játék sem ingyenes.
Fogyasztókból élnek. Igaz azt már nem tettem hozzá a saját véleményemet, hogy nem hinném meghatározó egy olyan cégnek 50 magyar játékos szavazata,akiknek több mint 200 millió regisztrált játékosuk van, és 2017-re elérték a 161,5 millió eurós bevételt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Félreérted az írásomat:)
Az állítottad, hogy ez a játék ingyenes, nem költünk rá, maradjunk csendben.
Örüljön mindenki, hogy ezen játszhat.(Finoman átfogalmazva az írásodat)
Erre reagáltam, hogy ez a játék sem ingyenes.
Fogyasztókból élnek. Igaz azt már nem tettem hozzá a saját véleményemet, hogy nem hinném meghatározó egy olyan cégnek 50 magyar játékos szavazata,akiknek több mint 200 millió regisztrált játékosuk van, és 2017-re elérték a 161,5 millió eurós bevételt.

Fel akarsz vágni hogy tudod idézni az angol Inno wikit? :D
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Nincs bajom a játékkal, csak a népámítás nem kéne, amit sokan el is hisznek.
Asszisztálni sem kéne hozzá.
Őrtorony bevezetésénél olvashattuk,amikor Sajti leírta miért is lett bevezetve, " Értetek van, gyengék elesettek védelmében.. " Többen meg is könnyeztük.:)
Igaz prémium kell, hogy lásd, igaz iszonyatos a kiépítési ideje és nyersanyagköltsége..

Különben jó, csak sokba kerül :)

Részemről befejezve a fórumozás, leírtam amit akartam.
Játék ingyenes, örüljünk, hogy játszhatunk rajta. Jézuska meg hozza a fa alá az ajándékot:)
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nincs bajom a játékkal, csak a népámítás nem kéne, amit sokan el is hisznek.
Asszisztálni sem kéne hozzá.
Őrtorony bevezetésénél olvashattuk,amikor Sajti leírta miért is lett bevezetve, " Értetek van, gyengék elesettek védelmében.. " Többen meg is könnyeztük.:)
Igaz prémium kell, hogy lásd, igaz iszonyatos a kiépítési ideje és nyersanyagköltsége..

Különben jó, csak sokba kerül :)

Prémium nem kell hozzá.
 
Fent