V57 beállításai

DeletedUser20105

Vendég
Tisztelt Support.

Most nem kötekedésből, de ti, mint önkéntesek(többségére) azt vállaltátok, hogy a játékosok érdekeit véditek, erre egyre inkább csak vicces beállításokat látunk. Egymás után két egyes sebesség? Miért van szavazás, ha utána minden változik? Persze ezt nem az én dolgom megítélni, de mikor még ti is játékosok voltatok, akkor nem egy beállítás miatt voltatok ti is dühösek, most pedig úgy szavaztattátok meg a néppel a beállításokat, mintha tényleg az lenne majd a valid, és ezt is várhatjuk. Erre ismét szembeálltatok a játékosokkal.

Kérdezem én, hogyha így vagytok, akkor miért nem húzódtok el a játékosok igényeitől teljesen, akárcsak v45 előtt volt, hogy nem szavazgattak a beállításokról, és vonultok vissza a 'magasba'?

Plusz, ha úgy raktok ki beállítást, hogy az majd a tagoknak akik szavaztak átverés legyen, szerintem kész vicc...

Ennyi erővel töröljetek mindent, csak majd nyissatok szervert, és felesleges a külső fórum, ha mindig a játékosok ellen tesztek....

Csak felhívom a figyelmeteket, hogy legalább a gyorsaság-lassúság tendenciát tartanátok...

Na, de további jó éjszakát, csak idelöktem valami sablonos szöveget, amit törölhettek. (a sablonos központ választ már tudom, annál jobbat is tudtok)

Hagyd, lesz ez meg igyse ;)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Hagyd, lesz ez meg igyse ;)

Dehogy hagyom, ha valaki vállal, vagy ígér valamit tartsa is hozzá magát. Nem szoktam dühös lenni stb., de, mint suppos legalább a beállítás hírdetése előtt azt írnám oda, hogy ne számítsatok arra, hogy ez lesz a beállítás. Mi azért mennénk V58-ra, mert lassabb szervekben szoktunk indulni, mert nem szeretjük a sietést. Most mondjam a tagoknak tizenx világ után, akik miatt így is 2-vel előbb jöttünk, hogy bocs, de lehet toljuk 1-2 szervert az indulást?

Azért oké, hogy nem kell kiszolgálni a 'nagyok' igényeit, de minimum egy tájékoztatás, hogy figyeljetek játékosok ne számítsatok erre meg arra, hanem tegyük helyére a dolgainkat... Persze nekem nem annyira beállításfüggő az indulás, a következő szerveren, de, ha ennyire tartja magát a Support a szavához innentől hogyan lehetne bízunk játékosoknak abban, hogy valóban úgy állnak a dolgokhoz?

Minden rossz nélkül, de engem is felháborít az ilyen, függetlenül attól, hogy V58-ra tervezünk menni a 60-an. De ti egyek vagytok közülünk, mármint a suppos önkéntesek, az új nevek mögött is többségünk, legalábbis a régiek tudják kik ülnek, én többet várnék.

Elnézést a kiakadásért, de szerintem jogosan dühödök fel azon, ha másodszor van átverve az aktív, szavazótábor.

De inkább alszom rá egyet, mielőtt makulátlanságom ma és látlanság nélküli lesz...:)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Tisztelt Support.

Most nem kötekedésből, de ti, mint önkéntesek(többségére) azt vállaltátok, hogy a játékosok érdekeit véditek, erre egyre inkább csak vicces beállításokat látunk. Egymás után két egyes sebesség? Miért van szavazás, ha utána minden változik? Persze ezt nem az én dolgom megítélni, de mikor még ti is játékosok voltatok, akkor nem egy beállítás miatt voltatok ti is dühösek, most pedig úgy szavaztattátok meg a néppel a beállításokat, mintha tényleg az lenne majd a valid, és ezt is várhatjuk. Erre ismét szembeálltatok a játékosokkal.

Kérdezem én, hogyha így vagytok, akkor miért nem húzódtok el a játékosok igényeitől teljesen, akárcsak v45 előtt volt, hogy nem szavazgattak a beállításokról, és vonultok vissza a 'magasba'?

Plusz, ha úgy raktok ki beállítást, hogy az majd a tagoknak akik szavaztak átverés legyen, szerintem kész vicc...

Ennyi erővel töröljetek mindent, csak majd nyissatok szervert, és felesleges a külső fórum, ha mindig a játékosok ellen tesztek....

Csak felhívom a figyelmeteket, hogy legalább a gyorsaság-lassúság tendenciát tartanátok...

Na, de további jó éjszakát, csak idelöktem valami sablonos szöveget, amit törölhettek. (a sablonos központ választ már tudom, annál jobbat is tudtok)

NovaLee többször kérte a beállítások olyasfajta módosítását amelyet megszavaztatok, de nem engedélyezték. És ennél többet sajnos bármennyire is szeretnénk, nem tehetünk. Persze ti ebből csak azt látjátok, hogy volt egy szavazás és más az eredmény.

Frusztrál minket is a kialakult helyzet, és megértem a felháborodottságotok, és őszintén sajnálom hogy ennél többet nem tudunk segíteni.

Azt tanácsolom mindenkinek aki gyorsabb világot akart, hogy bízzon abba, hogy most már 2 lassú szerver után gyorsabb fog jönni, legalább is az kéne hogy jöjjön, remélem.
 

Deleted User - 1511985

Vendég
Ez kb olyan mint amikor a Csernobilban Shcherbina próbál meg alkut kicsikarni a kgb-vel.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
NovaLee többször kérte a beállítások olyasfajta módosítását amelyet megszavaztatok, de nem engedélyezték. És ennél többet sajnos bármennyire is szeretnénk, nem tehetünk. Persze ti ebből csak azt látjátok, hogy volt egy szavazás és más az eredmény.

Frusztrál minket is a kialakult helyzet, és megértem a felháborodottságotok, és őszintén sajnálom hogy ennél többet nem tudunk segíteni.

Azt tanácsolom mindenkinek aki gyorsabb világot akart, hogy bízzon abba, hogy most már 2 lassú szerver után gyorsabb fog jönni, legalább is az kéne hogy jöjjön, remélem.

Hát ezek után már a 3-mas sebesség lenne a minimum... De ki vagy kik ezek a központok akiknél reklamálhatunk? o_O
 

Deleted User - 1511985

Vendég
Innoéknál reklamálni? Még az életből is kibannolnak... Egyebként gondolom a német support aki ebben releváns lehet
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
ÁÁÁ gondoltam pp-zek egy kicsit közben felhúzok valakinek egy szép falút akit mellém dob a gép,ilyen super sebességnél már pp-zni sincs kedvem bemenni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Megint baki. Ha úgy van ahogy Syntex mondja, odaírhattátok volna a szavazós topikjukba, hogy "hé, hülyék, a központ magasról sz.rik a szavazásotokra, készüljetek fel".
 

DeletedUser18270

Vendég
a v1 volt a kh legjobb vilaga.
itt vannak a beallitasai.
jatszani kell, nem fikazni.
legalabb tucat ember irta, ilyen-olyan klanok indulnanak, stb. itt az alakalom. Biztos nem 4 kontis vilag lenne, ha mindenki indul.
szval nem ertem az egeszet, meg ha olyan emberek irnanak, akik havi szinten beletolnak tobb ezer ft-ot a jatekba, hogy szorakozzanak, kikapcsolodjanak, de tuti nem igy van.
olyanok fikazzak legjobban, akik mar nem a jateknak elnek, hanem az egojuknak.
Mennyire beteges, hogy felnott emberek egy szamukra INGYENES JATEKOT boncolgatnak, elemzik, nyomjak a tutit, baxogatjak a suppokat a marhasagokkal napi szinten.
Hogy a francba lehet ennyire belehulyulni egy JATEKBA, vagy idevetitik a mindennapi gondjaikat ?
szanalmas, meg nem is vezet sehova.
mellesleg ha normalis klanok indulnak aktiv jatekosokkal, semmit nem jelent a jatek sebesseg.
egy 1,6-os vilag is tarthat addig mint az egyes, minden jatekelmeny nelkul.
akkor meg minek itt cirkuszolni ?
 

DeletedUser18270

Vendég
Igen, mert ha indul 3*60 fő (akik ott lennének alapból is ppzni) akkor aztán gigászi szerver lenne!

hagyjad mar...
hanyan tepik itt a szajukat, hogy indulnanak ilyen-olyan klannal, ennyi jatekossal.
ha mindenki a neki optimalis beallitasokra var, akkor lehet torolni magat a jatekot, sosem fog indulni normalis vilag.
maradhat a kulso forum jatek nelkul, hagy elemezgessen akinek ez a heppje elete vegeig.
...vagy azt kellett volna mar torolni regen.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
hagyjad mar...
hanyan tepik itt a szajukat, hogy indulnanak ilyen-olyan klannal, ennyi jatekossal.
ha mindenki a neki optimalis beallitasokra var, akkor lehet torolni magat a jatekot, sosem fog indulni normalis vilag.
maradhat a kulso forum jatek nelkul, hagy elemezgessen akinek ez a heppje elete vegeig.
...vagy azt kellett volna mar torolni regen.

Hagyjuk, nem érted. Jót mondasz, de rossz következtetést vonsz le.
 
Fent