Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Van olyan német szerver ami másfél hónapja megy és a tőzsde még mindig 63 as:) Érdemes oda is beregizni gyüjtögetni!
57 es magyar világra várni hiba! (akármilyen beállítással)

Én eddig 5000 ppt szedtem ki 56-on, pedig itt nincs itt tibax, hogy költse a ppjét, szóval szerintem elég jól megy itt is :p
 

DeletedUser20020

Vendég
Hytech nemirom ki a neved mert ez szabalyellenes..hiaba ismerlek 100000 eve.

Kokler alak!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Köszönjük a K54-esek támogatását, hogy 2-3naponta megszánnak minket a legeslegjobb tőzsde árfolyammal! Isten (márha létezik) éltesse a k54eseket sokáig!
 

DeletedUser19087

Vendég
Mivel V53-ra nem lehet kiirni...

Félreértés ne essék, én a múltkoriak után lemondtam arról, hogy fórumot moderálok, de ha képtelen vagy(tok) betartani a szabályokat, miért csodálkozol, hogy törlik a hozzászólásokat?
Pl. ebben az esetben: "OFFOLÁSÉRT" kizárás járhat. Ugyanez vonatkozik az úgynevezett duplapost-ra is. - és akkor itt már nem is dupla post volt hanem két kezemen meg tudnám számolni mennyi...
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Mert a fórum moderálásnak / v53as fórumnak / szabályzatnak mi köze a v56os csevegőhöz?
Mindenki egyenlő, de egyesek egyenlőbbek !
 

DeletedUser19087

Vendég
Az, hogy ide is bespamelte, csak már törölve lett. Ezért válaszoltam rá itt. Másrészt a v53-as fórumra már nem lehet írni(még nekem sem:p)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Heloheloszia, miért az 56nak van értelme? Van egy vezető nélküli sbt(persze ők anélkül is elég jók, dehát azért egy fejlövés az fejlövés)... És van egy start akiknek a tagjai imádják 30-50morálon veszteni a nuke-félnukekat, azaz hiába ott a vezetőség kiírva náluk szinte semmit nem ér, sőt rajtam maga az egyik vezérük kenődött... :) Plusz direkt vágtam az első pár napba, mert hát amúgy 5 napig támadtak kémlelgettek, de amikor megint elindult a csihuhu azért a 2500pontos falumért 7óráról,azért kicsit vicces volt... Szóval ott nem csak a tagok, de a vezetőség is elég kezdő cipőben jár... Más klánt meg nem is látok a szerón. Ez a világ az anarchiák világa, szóval a külső fóruma is az anarchiáké, azaz itt bármelyik világot lehet emlegetni, nem számít :D
 

Hytech

Active Member
A reakció pontszáma
84
Sajnos el kell lepni más szerver topikját mert a minden zárva van nálunk. Bocs srácok. :) Kis vírusként terjedünk előrefelé. :)
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Heloheloszia, miért az 56nak van értelme? Van egy vezető nélküli sbt(persze ők anélkül is elég jók, dehát azért egy fejlövés az fejlövés)... És van egy start akiknek a tagjai imádják 30-50morálon veszteni a nuke-félnukekat, azaz hiába ott a vezetőség kiírva náluk szinte semmit nem ér, sőt rajtam maga az egyik vezérük kenődött... :) Plusz direkt vágtam az első pár napba, mert hát amúgy 5 napig támadtak kémlelgettek, de amikor megint elindult a csihuhu azért a 2500pontos falumért 7óráról,azért kicsit vicces volt... Szóval ott nem csak a tagok, de a vezetőség is elég kezdő cipőben jár... Más klánt meg nem is látok a szerón. Ez a világ az anarchiák világa, szóval a külső fóruma is az anarchiáké, azaz itt bármelyik világot lehet emlegetni, nem számít :D

Szerencsére jelen vagy te is a profi. Már lett is értelme a világnak.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Kikérem magamnak heccsát hadüzenetes receptje nagyon izlett.

6w55JIr.jpg


Kinézeten lehetne még csiszolni, de egész jó volt. Akinek kell a recept megtalálja SBT-STOP hadüzenetben.
 
Fent