Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser13406

Vendég
Este huszonhárom nulla három.
A munkás aludni tér,valaki meg iszik még.
:rolleyes:
Ja!hajnali fél háromkor,munkás felkell,és KH-zik. Sunyiba igaz? Azt hiszem a fák jú tanár úr 2-őt ,meg kéne néznetek!)
Egyébként kedves Goblin123,az a szó ismerős?hogy szabadság.nem neked nem ismerős.!
 

DeletedUser13406

Vendég
Most őszintéd ,?elveszett mindenki? Egy tanács,némelyik tagotokat %számitásra tanitani kéne..
 

DeletedUser20054

Vendég
kincsem te ezen a világon kb annyit értél a spartanak mint erdőtűznél a vízipisztoly! szerintem maradj csendbe és viseld a sorsod. :D
 

DeletedUser13406

Vendég
kincsem te ezen a világon kb annyit értél a spartanak mint erdőtűznél a vízipisztoly! szerintem maradj csendbe és viseld a sorsod. :D
Nem vagytok semmik,!ha nincs kit szidni akkor nincs juj!)nincs téma!?)tudod ramika nem leszel okosabb maradtál olyan mint mint a kis vérszivok,,nyugodtan fogj kezet donnal..egyébként csak halkan sugnám,nudlik vagytok,és azt is elmondanám nektek minden Volt nagy klának nem igen volt alklánja.ti tisztára olyanok vagytok mint asg.és ez a kis vizipisztoly kivédte a szemeteket,szar mikor már nem megy infó ..egy dologba volt igazatok,de azt meg nem árulom el..egyébként nekem már régen nincsenek olyanok ,mint nagy klánok,viszont ahogy egyszer ramika megjegyezted,hogy "kitüntetés"spártásnak lenni,hát azt is meg sugom neked,nektek,nekem nem volt kitüntetés,de!az igen hogy jó párukat megismerhettem,ritka manapság még igazi emberekekkel találkozni a KH-án.jöhet megint a sok kis okosság amit írni szoktatok,,neked bajnok meg egy zenét küldtem





;

 

DeletedUser20054

Vendég
kincsem.....mielőtt elájulsz magadtól szólok hogy már nincs falud! 3-4 tagunk elvitte! gondolom ez eddig fel sem tűnt ezért írsz ökörségeket!
Soha ne tartsd vissza a szellentést, mert végig fut a gerinceden, bele az agyadba. És innen jönnek a szar gondolataid....
 

DeletedUser13406

Vendég
kincsem.....mielőtt elájulsz magadtól szólok hogy már nincs falud! 3-4 tagunk elvitte! gondolom ez eddig fel sem tűnt ezért írsz ökörségeket!
Soha ne tartsd vissza a szellentést, mert végig fut a gerinceden, bele az agyadba. És innen jönnek a szar gondolataid....
ramika!hiába kérdezném,de szelentéssel ,is köszönöm,a nap védekezőjét!ha még egyett szelentek ?akkor mi? lesz,tudod a rohadt alma ,akár milyen szép kívül,de,mindig is rohad marad!!belül,hát ez vagy Te,és ez leszel örökre a KH-án,
 

DeletedUser13406

Vendég
a nap védője igazán fontos cím faluk nelkul. :D
nem a cím fontos!egyébként megnéznélek benyo ,Te lépnél ,eszedbe se jutna védeni kis faluid..(főleg ha a társai nincsenek a seged mellett) Lapozzunk,azért haragszom rátok,mert egy duál fiókból osszátok észt,mikőzben a saját fiókotak banolták.,egy olyan da-sincs aki kivívta volna a tiszteletem,egy lett volna !,de azt hiszem félre értettük egymást..anno volt egy KH-varázs,!;):po_O
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
nem a cím fontos!egyébként megnéznélek benyo ,Te lépnél ,eszedbe se jutna védeni kis faluid..(főleg ha a társai nincsenek a seged mellett) Lapozzunk,azért haragszom rátok,mert egy duál fiókból osszátok észt,mikőzben a saját fiókotak banolták.,egy olyan da-sincs aki kivívta volna a tiszteletem,egy lett volna !,de azt hiszem félre értettük egymást..anno volt egy KH-varázs,!;):po_O
kincsemet a betérők,borozók,italozók szponzorálták,köszönjük,hogy voltál v52-őn,és ezzel is hozzájárultál ahhoz,hogy megemeljük Magyarország átlag alkoholfogyasztását,valamint reméljük,hogy még indulni fogsz még néhány szerveren,nehogy csődbe menjenek a likőr,és a sör gyárak szép hazánkban.
További kellemes játékot kívánok neked más szerveren,mivel itt már nincs falud,valamint ahogy írtam már,ismételten egészségedre,addig amíg jól esik,és a detoxig tovább. :)
 

DeletedUser13406

Vendég
kincsemet a betérők,borozók,italozók szponzorálták,köszönjük,hogy voltál v52-őn,és ezzel is hozzájárultál ahhoz,hogy megemeljük Magyarország átlag alkoholfogyasztását,valamint reméljük,hogy még indulni fogsz még néhány szerveren,nehogy csődbe menjenek a likőr,és a sör gyárak szép hazánkban.
További kellemes játékot kívánok neked más szerveren,mivel itt már nincs falud,valamint ahogy írtam már,ismételten egészségedre,addig amíg jól esik,és a detoxig tovább. :)
Látod?most szívem szerint,írnám hogy mi vagy,erre hogy itt már nincs falum,,de nem ez a lényeg,!rúnás világ ez,meg olyan kibicseké mint Te!
 
Fent