Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser20042

Vendég
A nagy szamok torvenye alapjan elobb-utobb bedaralunk (ha mar a ketszer annyi falut hoztatok fel).
Kerdes, hogy hogy jutottunk mi ide, es ti oda, hogy ketszer annyi falunk legyen, mint nektek...
 

DeletedUser20020

Vendég
Tudod mivolt a gyonyoru akcio Roli?
Amikor csukott szemmel vagtam anno a vonatokat.
 

DeletedUser13406

Vendég
kincsem inkább foglalkozz a klánoddal ! segíts nekik védekezni vagy támadni. mert a mai armájukban is egyenlőre 0 falunál járnak. komolyan mondom minden elismerésem azoké a sparta tagoké akik a mai napig szívvel lélekkel harcolnak. sajnálom őket hogy ilyenek miatt ( mint te is kincsem) tartanak ott ahol tartanak!
Ó komoly szavak!)de Te is ,én is tudjuk (és csak halkan mondom,hogy csak ketten halljuk.).,több kéne belőlem!hisz jól tudod drága barátom,nem voltam,nem vagyok, és nem leszek soha megvehető!olyan szép szavakat írtál,szív és lélek,szótárból kerested?mert neked ezek is meretlen érzések,mindig is azok voltak!)
 

DeletedUser13406

Vendég
Kinevetjük a becsületet, a tisztességet, aztán döbbenten látjuk, hogy árulók vannak közöttünk.

Ez a másik,úgy hogy ramika így vagy Te dolgokkal,kérdés?mit vársz tőlem hülye legyek,mert szólj küldöm ki mindenem mert vezérem armát kapott(az utolsomat is odadtam volna ha nem ismernélek,és nem ott vagyok ahol vagyok,gáz mi?de azért megbocsátok neked!)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én nem értettem az utolsó pár hozzászólásából semmit se. Szegény olyan, mintha csak most tanulná a magyar nyelvet. Pár szó megvan neki, csak értelmes mondatot nem sikerül kreálnia belőle :)
De ha a mani mani alatt money moneyt ért, és arra céloz hogy a prémium tőzsde miatt nyertünk, akkor megint csak a saját hülyeségének állít emlékművet. :) Vajon mire gondolt a költő?
 

DeletedUser13406

Vendég
Azért ez fájt) szóval mani nem érteni,de ha nem kapjátok meg a zsebetekbe,rögtön tudjátok mit is jelent..!:rolleyes::rolleyes::p:p:p:p
 

DeletedUser13406

Vendég
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én nem értettem az utolsó pár hozzászólásából semmit se. Szegény olyan, mintha csak most tanulná a magyar nyelvet. Pár szó megvan neki, csak értelmes mondatot nem sikerül kreálnia belőle :)
De ha a mani mani alatt money moneyt ért, és arra céloz hogy a prémium tőzsde miatt nyertünk, akkor megint csak a saját hülyeségének állít emlékművet. :) Vajon mire gondolt a költő?
Ennyire nem vagyTe se fiatal(most jót röhögök)Abbat még ismered)
 
Fent