Statolási

DeletedUser19243

Vendég
Egy kis statisztika. Valakitől szívesen elfogadnánk egy normális elemzést

Side 1:
Tribes: -OS-, [OS]
Side 2:
Tribes: =NEM.=, =NEM=

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás:

Oldal 1: 322
Oldal 2: 313
Különbség: 9

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 82
Oldal 2: 16
Különbség: 66

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,687,591
Oldal 2: 1,372,485
Különbség: 315,106

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 609,045
Oldal 2: 94,216
Különbség: 514,829

chart
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Statisztika 08.15.​

Nos elég rég statoltam, mentségemre szóljék, hogy vagy nem voltam gépközelben vagy baxiékkal strongholdoztunk, így nem jutott rá sok időm. :p

Statot nézegetve, meglepődve néztem ahogy az NB kicsit visszábbszorult a Fanatikkal szemben,ámbár a nemesist már majdnemhogy kiűzte a kontinenséről ebben az elmúlt 16 napban. Nagy faluváltozások annyira a 16 nap alatt nem hiszem, hogy történtek. Már kontinensekkel, sőt az OS másféllel vannak, ami egyre közelebb hozza a világot a végjátékhoz. Hatalmas csalódás, amit a Nemesisnél látok. Barbizás ezerrel, védekezés 0, legalábbis klánszinten, támadni pedig nem is támadnak. A Fanatikusoknál javulást véltem felfedezni, ők fejlődték a második legtöbb falut az elmúlt 16 napban, ha barbiból is, akkor is az örök harmadik helyről lassan-lassan megelőzik a Nemesist. Az NB robotol a nemesisen, szintjükhöz képest, elég jól teljesítenek, habár szervezési hibákat vélek felfedezni náluk, hiszen a nemesis két oldalról kapja az ívet, így jobb foglalási arányt várnék el, vagy a nemesis csak az oldalt védekezik, esetleg a nemestáv miatt ilyen kevés a foglalás? No meg a fanatikusok ellen mindössze 2 falut tudtak pozitív irányba elhozni a fanatikusokkal szemben. A diplomáciát nem tudom, de a világ lassan, de biztosan az OS kezében. Innen-onnan hallok híreket, hogy az NB-Fanatik-Nemesis hármas összeáll, és legyűrik a legnagyobbat, ami szerintem a lehető legrosszabb ötlet ezesetben. Látjuk jól, hogy mire képesek a klánok egyenként. Az NB az ellenzékből magasan kiemelkedik, ha a legkisebbek is. A fanatik is kezdi összekaparni, amit tud, de így életképtelenek. Ha az NB helyébe lennék, maximum akkor mennék bele a hármas szövibe, ha én vezethetném, hiszen ők teljesítenek a legjobban a 3 közül, és szervezésügyileg így járnának a legjobban, másképpen valahol biztosan kivéreznének. Egyébként elkapható az OS, hiszen főként az origó környékén terjeszkednek, ezzel oldalról támadhatóvá vállva, de nagy szervezettség és aktivitás kellene hozzá... Lehet korai szervergyőztest hírdetni, de mivel csak náluk van barbi a területükön, azaz bármikor van pót falukészlet, és ha erővel is, de szervezetten mennek előre, egyenlőre töretlenül. Sokat változott a LEV pontjuk, mondhatni 2x annyi lett, szóval végre valaki, aki szerintem a Fanatik támadta őket, ha jól emlékszem gyepálták is szépen egymást, talán pont beszéltünk leather-rel, de lehet az még korábban volt... :p LE pontokban második legnagyobb változást a Nemesis érte el, de ugye a LEV könnyebben jön. :p Mindenesetre szerintem a szerver legnagyobb vesztesei ők. Hiszen V17-ről jöttek, egy régi világból, gondolván, ha azt a nagyot sikerült, akkor ezzel a kicsivel sem lesz gond. Erre első napon már a vezérüket is tiltották, és azóta folyamatos az ügy náluk, a tömegklánok, még a náluk is gyengébb szervezettségüek, ellen sikereket tudtak elérni, de az Os-től pl az elejétől kezdve csak vesztésre álltak. Rossz diplomáciai döntések sorozata volt náluk, és nem mellesleg a regjük a K44-re szép volt, de egy V17 után újra összeálló csapatnak merész volt bevállalni egy másfél-kontis reget, ami szerintem már el is bukta nekik az első pár hét után a világot. Rosszul tették, hogy nem szöviztek le az NB-vel még az elején, mert teljesen másképp állnának, ha 1 konti vs 1 kontiba tudtak volna neki menni dévéknek az elejétől. Így szerintem ők akik a legtöbbet bukják ezen a világon. Szerintem egy egykori szervergyőztes klán, ha technikai klánként is nyert jobban kellene figyeljen, és tudnia is mindent, de így, és 1-2 ismerősömtől visszahallva a belügyek sem a legjobbak, igazán sajnálni tudom őket, de lehet csak mi a külső szemlélők vártunk túl sokat tőlük?

Mindenesetre Gratulálok minden klánnak, akik helytállnak, és továbbra is talpon vannak, egy nagy grat az NB-nek, hogy Kapufát lemetszették pár faluval, és egy másik grat a Fanatiknak, hiszen az elmúlt 16 napban pár falu híján a második helyre kerültek. Bár ez nem tudom, hogy az ő, vagy az NB-OS páros műve lehet-e. :D
Továbbra sem tudom, hogy az -AG- a világban milyen szerepet vállal, így őket semmilyen statisztikába nem vettem be, legutóbbi híresztelések szerint MNT-k, mind az NB-vel, és a Fanatikkal is.
Azért remélem reálisan látom a tényeket, hiszen, mint külsős csak az általam készített statisztikából tudom kivenni, amit kilehet, és a térképet tudom nézni. Drukkolok az NB-nek, remélem behúzzák azt a második helyet, esetleg méltó ellenfelévé vállnak így-vagy úgy az OS-nek, ám, amit most mutatnak ahhoz még kevés.


Győzelmi esélyek szerintem:
-OS- 80%
-N_B- 8%
=NEM= 6%
Fnatic 6%

bPpjpq0.png
2IXQUyR.png

8UQcRWN.png

FRtl6ZI.png
 

DeletedUser19854

Vendég
Nem sokszor írtam még elemzést, de most van egy kis időm meg próbálkozok vele. :D

Mint feszegették előttem már előttem a helyzet mondhatni pofon egyszerű... vagy mégsem?
Úgy néz ki az -Os- és az Nb szövetsége egyenlőre megállíthatatlan mindkét klán dominál a háborúban és 1-2 helyen teljesen sikerült fel tőrnie az -Os-nek és az NB-nek is a frontot, míg a Fnatic sikertelenül próbálkozott Kuruczéknál majd pár napja Pilvonál is! A NEM oldaláról pedig ebbe a hónapban még próbálkozást is alig lehet fel fedezni armára hasonlító dolgot meg szinte lehetetlen, mert nem is volt. Itt jöhet a kérdés mit tud kezdeni a Fnatic és a NEM?
Véleményem szerint az egyetlen ki út ebből a gödörből egy esetleges V50-re hajazó 3-as szövetség lehet amivel sikerült az sbt-t meg állítani. Milyen irónikus is lehetne ez, abba a hibába fut bele az -OS- mint amit az 50-en ők húztak meg az sbt-vel szemben avagy ők már készültek erre és meg akarják mutatni, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen? Nos ez egyenlőre nem rajtuk múlik hanem elsősorban az -NB- vezetőségén.
Nos akkor gondoljunk bele mi lenne ha létre jönne a 3-as szövetség ami a mostani Tech klánok korában már nem is lenne elképzelhetetlen.
Falu számok:
Fnatic:1343
=NEM=:1135
-N_B-:1020
Kis klánok: 446
Összesen: 3944 (7185 Átl. pont)
Tagok száma:264

-OS-: 2026 (8249 Átl. Pont)
Tagok Száma:77

Kevés adat de elég sokat mondó és fel is teszi a legnagyobb kérdéseket.

A szövetségről:
1: A "3-as szövetség" falu előnye mint érezhető azért kicsit sarkít azon a tényen hogy azoknak a faluknak a nagy része barbár falu aminek a gondozása hiányában a fel építése igen idő igényes és mondhatni használhatatlanok addig ezen falvak.
2: az a 264 tag elég magas szám szerintem így ha tényleg be következik ez a szövetség akkor ennek egy nagy "tisztigatással" kell induljon ami viszont nem biztos, hogy a szövetség malmára hajtja a vizet mivel a morál sokat segíthetne nekik és az át foglalt faluk is át menetileg üresek lesznek így tüntetve el még jobban a látszólagos falu előnyt 1-1 időre. Tudom mondhatjátok gyors világ, de a falu átlag pont is mutatja mennyire nem foglalkozik a sok kis tag a faluk ki építettségéről ami biztos, hogy hátrányt fog jelenteni a jövőbe a szövetségnek.
3. Ezt a rengeteg ember egybe mozgatni és taktikusan vagy ami ennél is fontosabb folytonosan szervezni az armákat és biztosítani a védőket frontra eléggé fárasztó lehet valamint az se mind1, ki/ kik lesznek ennek a fő szereplői már ha lesz ilyen?!

Az -Os-ről.

Kiváncsian várom még én is, hogy fog reagálni a klán egy ilyen szituációra, de mint írtam feljebb "lehet" kalkuláltak ezzel és ők meg akarják mutatni az SBT-nek hogy is kellett volna ezt 50-en.
Nekem az az érzésem innen belülről, hogy az -Os- képes is lesz véghez vinni ezt a tervét, bár ehhez még nagyon sok víznek kell le folynia a dunán. :D
Minden esetre a különbséget a 2 szerver között a Fronton lévő egyéni játékosok képességeibe vélem fel fedezni. Míg az -Os-nek már szinte egy ki épített frontja az oda való játékosokkal addig az ellenfelek még csak keresgélik szinte a frontokra a megfelelő embereket ami megint csak a szervezettség hiányát mutatja az ellen részéről.

Egyenlőre ennyi jött ne savazzatok agyon plsssssssssssssss :D

Voldemort
(Én-Te-Ő)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Sir Kamra

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Ezt a szót még sose halottam,konstruktív már hallottam,szegény pajtásomat meg ne bántsd éppen piros napokat él át!:D

Nem fogom senki pártját a vitázok közül, de egy ilyen érvelés (bele kötni egy elütésbe) sokkal inkább öngól mint “touche”
 

DeletedUser20086

Vendég
Hát mivel az N.B megszűnt így mi is újra kezdjük a számolást.
Ez az átmeneti végeredményünk
Side 1:
Tribes: -AG-
Side 2:
Tribes: N.M., 4FUN

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 37
Oldal 2: 29
Különbség: 8


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 224,453
Oldal 2: 220,195
Különbség: 4,258
Csak plébános kedvéért!:) ebbe nincs benne a két volt "Undi" klán játékosa. Azért nem tettem bele őket mert ebből azt egyik tudom hogy össze dolgozott velük, a másik nem, így aztán nem számoltam bele.Bár azzal is csak ennyiben módosulna.
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
Oldal 1: 40
Oldal 2: 30
Különbség: 10
Jobban mutat de nem biztos hogy hiteles adat. Sem menőzni se nagyképűsködni nem szeretnék ezzel a statisztikával, mivel jelenleg nincs mire.

És:
Mielőtt bárki kötekedni óhajt, igen megvan a magunk hátszele, igen nem bírnánk egyedül maximum 1 vagy 2 kört, MÉG.:) szép csendben játszunk /tőlünk szokatlan módon/, terveink ha már eddig rejtély volt, maradjon is az.:)

Jómagam
 

DeletedUser19279

Vendég
13. szülinapjára bon-bon meggyet kapott, és ennyi idő kellett Neki reagálni. o_O

Majd ahogy felnő lassul a reakcióideje:D:rolleyes::D
 
Fent