Statolási

DeletedUser19651

Vendég
Valaki tenne fel egy elemzést , a jelen hogy alakul? Nagy a csend szenved az OS a jégen..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sajnos farm statisztikát nem tudtam nézni, az kicsit időigényesebb... :p De megnyugtatok mindenkit továbbra is az -OS- tarol ott is... :p
Az OS továbbra is a leghatékonyabban támadó klán, és nem mellesleg a legkevésbé támadott a LE ranglista szerint. Mivel nem voltam ide haza, így nem nagyon követtem a világot, hogy ki hol lett nap védő, vagy milyen akciók is voltak, erről szerintem a világon jelenlévők tudják legjobban megmondani. Ahogyan a térképen látom volt ide-oda támadás is, és az NB is elkezdte fölényesen, ha nem is sokkal, de vezetni a háborúit.. Már amennyire tudja. Az NB-ből és Fnaticból kivált -AG- klánt jelenleg nem vettem bele a statisztikába, igazából olyan kicsik, hogy számban sem érdemes jelenleg nagyban venni őket, habár, ha Miléna képes lenne a Nemesissel, Fanatikkal, és az NB-vel kiegyezni, hogy a 3 klán legjobbjait összegyűjti, egy méltó ellenfelet találhatna megfelelő szervezéssel magának az OS. Jelenleg, ha nem is hasít, de fölényesen vezet, és ez nem változott, habár háborús statisztikák szerint nem volt óriási változás az elmúlt 11 napban. Elemzésem szerint a Nemesisnek már semmi esélye arra, hogy feltudja venni a versenyt az OS-el, az ő esélyeik is parányira csökkentek. KB. v50 helyzet, ha összefogna a másik 3 egy közös szervezővel talán felvehetné a versenyt a legnagyobbal, szerintem esélyük lenne rá, de ahogy a vitákból kiveszem, ilyesmi nem fog megvalósulni. Ahhoz, hogy az NB-nek a jelenlegi legjobb ütemű változásokat mutató klánnak visszakéne szereznie a kilépett tagjait, vagy tagját, egyben pedig el kellene kezdenie azon ügyködnie hogyan is tudná beszervezni magához az ellenség legjobbjait, hogy minél nagyobb területet szerezzen magának. Viszont ez a fegyver nagyobb eséllyel van az OS kezében, akik szerintem nem fogják azt meglépni, hogy a fanatikból, esetleg a Nemesisből toborozzanak. Egyrészt nincsenek rászorulva, másrészt így is vezetnek, és nem kis faluelőnnyel. Jelenleg ők az abszolút győztesek, de még bármi megtörténhet, láttunk már klánt végjátékba vagy végjáték előtt beomolni, és azelőtt semmi jelét nem mutatva, bármikor történhet itt is hasonló.

Jelenleg ahogyan látom a harcokat még mindig könnyen halad az OS, de már-már akadályokba is ütköznek néha, ez mutatja a nem egyenlő, de mégsem annyira egyenlőtlen LE pont változás... A nemesis inkább próbál védekezni az NB oldalán, mégis az NB jelenleg átvette a háborús vezetést, másrészt az elmúlt 11 napban majdnem több falut tudott hozni tőlük, mint az OS. Ahogy láthatom a statisztikákból a Nemesis, mint második erő lemaradóban van, nem tudják talán, hogy az elvesztett falukat hiába pótolják barbikkal? Persze az is egy megoldás, de max. mire odaér az OS/NB tudják felépíteni... Remélem a klánok vezetői mindent beleadnak, hogy ne csak erős, de taktikus harcokat is láthassunk. ;)

Győzelmi esélyek szerintem:
-OS- 65%
-N_B- 20%
=NEM= 10%
Fnatic 5%

2qWw26S.png

KKQ44EE.png

Bvr2GNt.png
 
Utoljára szerkesztve:

Kelerena

Active Member
A reakció pontszáma
135
Mikor jön az újabb statisztika ? :)
Ha a fanatic befejezte a barbizast aztan biztosan felraknak valamit,hogy a top dom. Az oveke. :)
Vagy Milenaa mindjart megjelenik,hogy a barbik az isten falui ezert alljanak melle.. nyugi aki kesik nem mulik!
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ha a fanatic befejezte a barbizast aztan biztosan felraknak valamit,hogy a top dom. Az oveke. :)
Vagy Milenaa mindjart megjelenik,hogy a barbik az isten falui ezert alljanak melle.. nyugi aki kesik nem mulik!
Szia!

Saját lelki szegénységem, hogy fogalmam sincs ki vagy, emiatt elnézést kérek. Viszont azt sem tudom, miért jó neked belekötni tök feleslegesen a másikba (jelenleg egy egész klánba). Szerintem az égvilágon semmit nem ártottam neked, és eszem ágában sincs semmilyen álstatisztikára verni a mellem. Ellenben sokkal jobban szeretem azokat az embereket, akik jobbá teszik a világot, és megvetem azokat, akik szándékosan ártanak másnak. Ha valakivel valami konfliktusod van, legyél kostruktív, és oldd fel a problémát az adott illetővel. Semmi szükség ilyen hangulatkeltő, általánosított hozzászólásokra. Szóval megkérlek légyszi menj el, és küldj valaki értelmesebbet magad helyett.

Köszi, üdv,
Főbarbizabáló.
 

DeletedUser19367

Vendég
Szia!

Saját lelki szegénységem, hogy fogalmam sincs ki vagy, emiatt elnézést kérek. Viszont azt sem tudom, miért jó neked belekötni tök feleslegesen a másikba (jelenleg egy egész klánba). Szerintem az égvilágon semmit nem ártottam neked, és eszem ágában sincs semmilyen álstatisztikára verni a mellem. Ellenben sokkal jobban szeretem azokat az embereket, akik jobbá teszik a világot, és megvetem azokat, akik szándékosan ártanak másnak. Ha valakivel valami konfliktusod van, legyél kostruktív, és oldd fel a problémát az adott illetővel. Semmi szükség ilyen hangulatkeltő, általánosított hozzászólásokra. Szóval megkérlek légyszi menj el, és küldj valaki értelmesebbet magad helyett.

Köszi, üdv,
Főbarbizabáló.

miert Gabor, szerinted jatek az amit a klanod csinal ? :D
arrogans vezerek, moralharcosok, barbizabalok, fulunevvel uzengeto noobok tarsasaga.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
miert Gabor, szerinted jatek az amit a klanod csinal ? :D
arrogans vezerek, moralharcosok, barbizabalok, fulunevvel uzengeto noobok tarsasaga.
A vezérek egyáltalán nem arrogánsak, nagyon sok munkájuk van a klánban. Nem egy Random alapanyag, szerintem majdnem a maxot kihozzák belőle, minden elismerésem érte, én nem tudnám ezt megtenni. Az, hogy veled, vagy más nem klántagokkal arrogánsnak tűnően viselkednek, szerintem abból fakadhat, hogy bőven van elég dolguk a Ti szurkálódásotokkal való foglalkozáson kívül is. Jelenleg sem ők álltak belétek, hanem egy benyo nevű "valaki", aki valószínűleg fele annyit ha tesz a klánjáért, mint a klánom vezérei.

Morálharcos? Ezt fogalmam sincs mit jelent. Barbizabáló? Igen, a falvaim 90%-a abból van. Lightrex is megmondta, maixmum középszerű játékos vagyok. Tőlem ennyi telik, mégsem érzem rosszul magam miatta, sőt szerintem a klánom sem hátráltatom. (Ellenkező véleménnyel légyszi most maradjatok csendben :D)

Ha csak annyi lenne mindenki bűne, hogy falunévvel üzenget, az élet nagyon vicces lenne. Szerintem sokkal undorítóbb húzásaik vannak egyeseknek (minden oldalon), mint hogy ezen pattogj. Azt meg soha senkinek ne ródd fel, hogy noob. Te is az voltál (vagy még vagy is :D)
 

DeletedUser19367

Vendég
na jo ez vicces :D
ben solo mint jo vezer aki a maxot kihozza :D :D :D az aki szerint nem eri meg farmolni, csak gyujtogetni :D ahhh aludjunk, jobban jarunk :D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
na jo ez vicces :D
ben solo mint jo vezer aki a maxot kihozza :D :D :D az aki szerint nem eri meg farmolni, csak gyujtogetni :D ahhh aludjunk, jobban jarunk :D
Most túl magas az igazságérzetem, hogy ne kötekedjek, bocsi. Kérlek ne forgasd ki a szavaim. Egyrészt nem mondtam, hogy maxot hoz ki, csak hogy majdnem. Másrészt nem emeltem ki egy szóval sem Bent, sem mást. Itt nem egyénekről van szó, nem a hírnévért teszi senki amit tesz. Semmi jogod nincs kritizálni más munkáját, hisz semmi közöd hozzá. Én sem kritizállak Titeket olyan miatt, amihez semmi közöm. Arról nem is beszélve, hogy ez egy játék, ahol egyesek ingyen, a szabad idejüket fordítják arra, hogy nekem meg még másik 70 birkának jó legyen. Ameddig ez így van, inkább kussolok, nehogy nekem kelljen csinálni.

Az meg rólad állít ki szegénységi (inkább hülyeségi) bizonyítványt, hogy valakit mint vezér az alapján ítélsz meg, hogy mit gondol a farmolásról. A vezetés sok rétegű, van aki a stratégiához ért, azon belül támadás, védekezés, van aki pedig az emberekhez. Semmilyen farmolási skill nem kell az emberek koordinálásához.

Amúgy meg jelenleg én is gyűjtögetés párti vagyok :D
 
Fent