Csevegő

RedGrange

Well-Known Member
A reakció pontszáma
255
"Régi lovag rendszer! (senki ne mondja, hogy ha Classic-on lehet akkor sima szerón nem!"

Jó pár éve azzal zaklattam a supportot külsőn, meg mindenfelé, hogy legyen már egy olyan szeró, ahol van mondjuk egy 100-as klánlimit, de nincs külső támogatás és x nap múlva zárul a klán, aztán a 3x80 fős kláncsaládok kiderülne mire mennének. Erre volt még hasonló válasz, hogy külső támogatás kikapcsolása csak titkos világon lehetséges. Hogy ezek miért nem oldhatóak meg sima szervereken, azt senki nem tudja :D

Egyébként a javaslatod még jól is néz ki (bár szerintem a tárolós rendszer simán jobb, mint az aranyérmés, igaz az meg már templommal kellene...), de v50re is megkaptuk a pp mentes szerót, még a klánok is mentek, aztán láttuk mi lett belőle. :D Ilyen mennyiségű köpködést, szrkavarást nem nagyon láttam, pedig már csak retek 10 ezer falus világokról van szó. V25ön a két legnagyobb klán vezére, Mágika és Nagyincze végig egymás barátlistáján voltak fent, hiába voltak ellenfelek, ez a nem mindegy. :)

Nagyon sok régi arc eltűnt sajnos, komoly klánok vezérei, húzóemberei, akik maradtak, azok közül is sokan csak takarékon.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
-NF-, SBT, FS, ASG, Hydra, Horda, szerintem a Spárta is összeszedné magát, DA, Winter, HNK

Ez ott kibukott, hogy head nem játszik már aktívan, Say nf-e olyan noob, hogy nem is indulna, mivel épp nemzetközis karriert fut be, hydra horda nem indul egy es ugyanazon szerveren, da szintén nem indul hydrás szerveren, a hnk szintúgy... :p
Na meg néhány klán taglistája erősen összefolyik így a 100as klán limit nemigen lenne kihasználva. Minek a 100as klán limit, ha 1000 játékos fog kb. akkorra egy szerverkezdésnél lenni? Csak gondoljunk bele, hogy v56 1400an vannak... V55-n még voltak 1900 körül.... A csökkenés ellen úgy lehetne tenni, ha akárcsak más játék ez is lenne hírdetve stb... Egy világ beállítás lehet visszahoz 30-50embert, de ugyanennyit el is üldöz, szóval szerintem teljesen felesleges az ilyet tervezgetni.
 

DeletedUser19698

Vendég
Írd meg a frankót,hogy csak rosszul esett hogy a Cotl-t nem említette.. :D
Mondjuk meg is értem,sőt alapban nem tudom az ASG,vagy a HNK hogyan előzte meg pl az OS klánt,akik már nyertek szervert V50-en ugye,s előtte DSA néven,vagy a Cotl-t,kik szintén nyertek..
Kb felsorolhattad volna az összes klánt akkor Gábor,akik valaha is benne voltak top5-ben az elmúlt 10 világon.. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Nemes csapódási időkülönbözet! 1 tized ms

Ez tudod mit jelent? 1 ezred a millisec, szóval 1 tízezred lenne a vonat nemesköze. Van aki a 2 tizedes vonattal se tud mit kezdeni, mit csinálna, ha kevesebb mint fél ezred alatt lemenne?

Nemestáv 100 mező szerintem fölös. Így 46 órára mehet a nemes. Oké hogy nincsen akkora szerver lassan, de jobb hs megvan a lehetősége ugrálni az embereknek. A V57-es ajánlatvan az 59 mezős nemes az vicc....

100-as limit. Teljesen felesleges klánlimitet beállítani, ha mindenhol szarnak rá és nettó 2-3 klánnal szaladgálnak. Jól hangzik Gábor hogy felsoroltál X klánt, de ezek tagsága átfedésben van. Nagy világ ebből nem lesz sose, de akkor legyen minőségi. 40-50-es limit külső help nélkül. Válogassa meg az ember kikkel indul, ne csak mindenki jöjjön, majd lesz kisklán, akadémia meg tökömtuggyami. Ezért van az, hogy a mai említett nagyok szunte verhetetlenek, összeszednek 100+ főt, az adott szeróra más nagy nem fér be, mert elszippantották a játékosait, és maradnak a noob klánok ellenfélnek 1 potens klán ellenében.

De egyébként halálosan mindegy mit csináltok. Van 8k falus szeró, egy jó setuppal lesz 10k-s. Hatalmas növekedés... Sparta, Random szerverek voltak nagyobbak mint a többi, mert kíváncsi volt rá sok ember a lelátóról. De ne várjatok nagy világokat. Hiába az újítások, ez a játék nem sokkal az ezredforduló után készült és elszaladt mellette a világ. 2000-es években egy kattintgatós játék vonzotta a tömegeket, mert hót egyszerű alap szinten a KH, meg mert nem volt más. 2019-ben előveszed a zsebedből a telefonodat, amin elfut egy Pubg, egy NBA, egy F1, vagy egy csomó csillivilli grafikás stratégiai játék. Semmi esélye nincs a kattintgatós KH-nak ezek ellen. Csak annak a kevés megmaradt hardcore fannak, aki ma is tolja. Mindennek van felfutása, majd összeomlása, az embereket és főleg a fiatalokat az újdonság érdekli.
 

DeletedUser

Vendég
Sokan jó meglátással írtátok le a véleményeteket. Én a magam részérõl szerintem itt a vége, legalábbis egy hosszú idõre. Legfeljebb majd itt néha bele okoskodom. :)
 

DeletedUser20011

Vendég
A
"Régi lovag rendszer! (senki ne mondja, hogy ha Classic-on lehet akkor sima szerón nem!"

Jó pár éve azzal zaklattam a supportot külsőn, meg mindenfelé, hogy legyen már egy olyan szeró, ahol van mondjuk egy 100-as klánlimit, de nincs külső támogatás és x nap múlva zárul a klán, aztán a 3x80 fős kláncsaládok kiderülne mire mennének. Erre volt még hasonló válasz, hogy külső támogatás kikapcsolása csak titkos világon lehetséges. Hogy ezek miért nem oldhatóak meg sima szervereken, azt senki nem tudja :D

Egyébként a javaslatod még jól is néz ki (bár szerintem a tárolós rendszer simán jobb, mint az aranyérmés, igaz az meg már templommal kellene...), de v50re is megkaptuk a pp mentes szerót, még a klánok is mentek, aztán láttuk mi lett belőle. :D Ilyen mennyiségű köpködést, szrkavarást nem nagyon láttam, pedig már csak retek 10 ezer falus világokról van szó. V25ön a két legnagyobb klán vezére, Mágika és Nagyincze végig egymás barátlistáján voltak fent, hiába voltak ellenfelek, ez a nem mindegy. :)

Nagyon sok régi arc eltűnt sajnos, komoly klánok vezérei, húzóemberei, akik maradtak, azok közül is sokan csak takarékon.
Köszönöm a válaszod! Igen mert Te legalább "hozzászóltál" míg a másik 3 vezető az csak a kákán is csomót keres!
Igen Patrik, Márkó és Roli.... miért hagyott el a hitetek? Miért nem lehet munkálkodni valamin ami ha csak egy picit is előrébb mozdítaná a magyar szervereket? Itt a kutya elásva... Nektek jobb ha beleköttök valamibe, olyan formális dolgokba mint a klánok felsorolása (Witcher), vagy eleve bukásra ítélitek (Márkó) pedig meg sem próbáljátok!
Roli veled sem értek egyet, hisz pl a sakk is régi játék még is az emberiség fele ismeri és adott esetben időtöltésnek használja is!
Ez így, úgy veszi ki magát, hogy könnyebb a szíveteknek beleállni egy ötletbe/javaslatba mint sem tenni érte!
Emlékszel Roli arra mikor, hónapokkal ezelőtt, Én lázadtam a Supp ellen és Skypeon beszélgettünk? Annak is lett eredménye, pedig az összefogás nem jött létre, de pl Galvá-ban egy jó fej vezetőre leltem, aki a DSA/Respect romokból igen is egy jó kis csapatot formál/formált. A munkájáért igen is tiszteletet érdemel! Tőlem minden képpen! És őszintén remélem még sokáig képes lesz összefogni azt a csapatot. Ez is lehet egy példa a szemünk előtt, hogy igen is lehet haladni, lehet jobbá tenni a dolgokat! Kicsibe, lépésről lépésre kell haladni! A gyümölcs nem fog magától az ölünkbe pottyanni!!! Azt le kell szakítani!
A játékunk hanyatlásához, pedig sokkal több köze van a vezéreknek mint a suppnak! Ezt azért tisztázzuk! Nem mondom ezzel, hogy a Sajt féle banda nem volt korrupt. Mert azok voltak. De sokkal több játékosnak ment el a kedve az árulások és klán bedöntések miatt! Ezek ellen pedig pont Mi a vezetők tudunk tenni! Nem a supp! Amúgy meg most új a Supp csapat... hajlanak a játékosok megtartása felé. Néha van túl kapás részükről, de alapjaiba nem rosszak. Lemerem fogadni, hogy több játékos igényt nyújtottak be már most párhónap alatt mint az elődjeik 3 év alatt!
Szóval van időnk most... és a mondani valóm az lenne, hogy ne egymás hsz-eit trollkodjuk szét, hanem próbáljunk tenni, dolgozni is egy kicsit a KH-ért és ne csak sírni-ríni mint egy elcseszett tini aki azt hiszi, hogy az egész világ ellene esküdött össze! Igaz ez a mondás: Jobb valamit nem tökéletesen megtenni, mint a semmit tökéletesen!
 

DeletedUser

Vendég
A

Köszönöm a válaszod! Igen mert Te legalább "hozzászóltál" míg a másik 3 vezető az csak a kákán is csomót keres!
Igen Patrik, Márkó és Roli.... miért hagyott el a hitetek? Miért nem lehet munkálkodni valamin ami ha csak egy picit is előrébb mozdítaná a magyar szervereket? Itt a kutya elásva... Nektek jobb ha beleköttök valamibe, olyan formális dolgokba mint a klánok felsorolása (Witcher), vagy eleve bukásra ítélitek (Márkó) pedig meg sem próbáljátok!
Roli veled sem értek egyet, hisz pl a sakk is régi játék még is az emberiség fele ismeri és adott esetben időtöltésnek használja is!
Ez így, úgy veszi ki magát, hogy könnyebb a szíveteknek beleállni egy ötletbe/javaslatba mint sem tenni érte!
Emlékszel Roli arra mikor, hónapokkal ezelőtt, Én lázadtam a Supp ellen és Skypeon beszélgettünk? Annak is lett eredménye, pedig az összefogás nem jött létre, de pl Galvá-ban egy jó fej vezetőre leltem, aki a DSA/Respect romokból igen is egy jó kis csapatot formál/formált. A munkájáért igen is tiszteletet érdemel! Tőlem minden képpen! És őszintén remélem még sokáig képes lesz összefogni azt a csapatot. Ez is lehet egy példa a szemünk előtt, hogy igen is lehet haladni, lehet jobbá tenni a dolgokat! Kicsibe, lépésről lépésre kell haladni! A gyümölcs nem fog magától az ölünkbe pottyanni!!! Azt le kell szakítani!
A játékunk hanyatlásához, pedig sokkal több köze van a vezéreknek mint a suppnak! Ezt azért tisztázzuk! Nem mondom ezzel, hogy a Sajt féle banda nem volt korrupt. Mert azok voltak. De sokkal több játékosnak ment el a kedve az árulások és klán bedöntések miatt! Ezek ellen pedig pont Mi a vezetők tudunk tenni! Nem a supp! Amúgy meg most új a Supp csapat... hajlanak a játékosok megtartása felé. Néha van túl kapás részükről, de alapjaiba nem rosszak. Lemerem fogadni, hogy több játékos igényt nyújtottak be már most párhónap alatt mint az elődjeik 3 év alatt!
Szóval van időnk most... és a mondani valóm az lenne, hogy ne egymás hsz-eit trollkodjuk szét, hanem próbáljunk tenni, dolgozni is egy kicsit a KH-ért és ne csak sírni-ríni mint egy elcseszett tini aki azt hiszi, hogy az egész világ ellene esküdött össze! Igaz ez a mondás: Jobb valamit nem tökéletesen megtenni, mint a semmit tökéletesen!

Én nem voltam vezető sosem egyik klánba sem. Csak is játékos. DSA vezetőség: Billy Beane,Arch,Ultores. A Respect az Arch klánja. Később pilvo2117 aki átvette a vezetést V50-en és emiatt is lett a klán neve megváltoztatva. Az-OS- klán vezetősége pilvo2117 és Krisz az Én-Te-Ő fiókban. Mindenesetre jól estek a kedves szavak.
 

DeletedUser

Vendég
A

Köszönöm a válaszod! Igen mert Te legalább "hozzászóltál" míg a másik 3 vezető az csak a kákán is csomót keres!
Igen Patrik, Márkó és Roli.... miért hagyott el a hitetek? Miért nem lehet munkálkodni valamin ami ha csak egy picit is előrébb mozdítaná a magyar szervereket? Itt a kutya elásva... Nektek jobb ha beleköttök valamibe, olyan formális dolgokba mint a klánok felsorolása (Witcher), vagy eleve bukásra ítélitek (Márkó) pedig meg sem próbáljátok!
Roli veled sem értek egyet, hisz pl a sakk is régi játék még is az emberiség fele ismeri és adott esetben időtöltésnek használja is!
Ez így, úgy veszi ki magát, hogy könnyebb a szíveteknek beleállni egy ötletbe/javaslatba mint sem tenni érte!
Emlékszel Roli arra mikor, hónapokkal ezelőtt, Én lázadtam a Supp ellen és Skypeon beszélgettünk? Annak is lett eredménye, pedig az összefogás nem jött létre, de pl Galvá-ban egy jó fej vezetőre leltem, aki a DSA/Respect romokból igen is egy jó kis csapatot formál/formált. A munkájáért igen is tiszteletet érdemel! Tőlem minden képpen! És őszintén remélem még sokáig képes lesz összefogni azt a csapatot. Ez is lehet egy példa a szemünk előtt, hogy igen is lehet haladni, lehet jobbá tenni a dolgokat! Kicsibe, lépésről lépésre kell haladni! A gyümölcs nem fog magától az ölünkbe pottyanni!!! Azt le kell szakítani!
A játékunk hanyatlásához, pedig sokkal több köze van a vezéreknek mint a suppnak! Ezt azért tisztázzuk! Nem mondom ezzel, hogy a Sajt féle banda nem volt korrupt. Mert azok voltak. De sokkal több játékosnak ment el a kedve az árulások és klán bedöntések miatt! Ezek ellen pedig pont Mi a vezetők tudunk tenni! Nem a supp! Amúgy meg most új a Supp csapat... hajlanak a játékosok megtartása felé. Néha van túl kapás részükről, de alapjaiba nem rosszak. Lemerem fogadni, hogy több játékos igényt nyújtottak be már most párhónap alatt mint az elődjeik 3 év alatt!
Szóval van időnk most... és a mondani valóm az lenne, hogy ne egymás hsz-eit trollkodjuk szét, hanem próbáljunk tenni, dolgozni is egy kicsit a KH-ért és ne csak sírni-ríni mint egy elcseszett tini aki azt hiszi, hogy az egész világ ellene esküdött össze! Igaz ez a mondás: Jobb valamit nem tökéletesen megtenni, mint a semmit tökéletesen!

Egyébként a mondanivalóddal teljes mértékben egyetértek és van is realitása.
 

DeletedUser20011

Vendég
Igaz...Pilvo-t szerettem volna írni. Aki a párod ha nem tévedek? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Bizonyára akkor Commodore 64-en nyomod a KH-t és vonalas telefont raksz a zsebedbe. Felhoztál egy példát, ami jó, felhozhatnék több 100 ellenpéldát, ami szintén. Nem kötekedni akarok, de nagyon naívan állsz hozzá ehhez. Ott volt V50 a jó beállításokkal, 12k falus szerver lett, ami pont kisebb mint az előtte lévők. Ha szerinted setuppal lehet nyerni több tízezer játékost, szíved joga. Mutass egy olyan internetes játékot, aminek a kezdeti bumm után nem csökkent a játékosbázisa drasztikusan.

A vezéres résszel többnyire egyetértek, de én nem vagyok már vezér. Szomorú, hogy mások véleményét belekötésnek, meg kákán a csomótnak érzed. Vagy akkor ne írjuk le ha esetleg különböző? Árnyékok ellen szeretnél küzdeni, amit a többség már nem is lát ráadásul. Olyan (egyébként jó) változásokat akarsz elérni, amit tizeniksz év alatt nem sikerült a playerek fejében. És igen, szeretem ezt a játékot, de az semmit nem jelent.
 

DeletedUser20011

Vendég
Bizonyára akkor Commodore 64-en nyomod a KH-t és vonalas telefont raksz a zsebedbe. Felhoztál egy példát, ami jó, felhozhatnék több 100 ellenpéldát, ami szintén. Nem kötekedni akarok, de nagyon naívan állsz hozzá ehhez. Ott volt V50 a jó beállításokkal, 12k falus szerver lett, ami pont kisebb mint az előtte lévők. Ha szerinted setuppal lehet nyerni több tízezer játékost, szíved joga. Mutass egy olyan internetes játékot, aminek a kezdeti bumm után nem csökkent a játékosbázisa drasztikusan.

A vezéres résszel többnyire egyetértek, de én nem vagyok már vezér. Szomorú, hogy mások véleményét belekötésnek, meg kákán a csomótnak érzed. Vagy akkor ne írjuk le ha esetleg különböző? Árnyékok ellen szeretnél küzdeni, amit a többség már nem is lát ráadásul. Olyan (egyébként jó) változásokat akarsz elérni, amit tizeniksz év alatt nem sikerült a playerek fejében. És igen, szeretem ezt a játékot, de az semmit nem jelent.

Igen Roli.... Commodore gépem van! :) Bár Te akkor még térképeket rajzolhattál a pelenkádba mikor azok rendszeresítve voltak! ;)
Nem arról van szó, hogy nem írhatod le a véleményed! Hanem, ha valaki megpróbál tenni valamit, akkor azt nem ellenpéldákkal kell megtorpedózni, hanem vagy támogatod (ami semmibe nem kerülne Neked) vagy csendben maradsz. (mert az írásod elég sokan olvassák, és ha eleve negatívan állsz a dologhoz, azzal csak azt erősíted, hogy "úgy sem lehet kivitelezni ezért hagyjuk is a picsába") Nem megsértődnöd kell Roland.... hanem hozzátenni egy pozitív ötlethez! Mibe kerülne ha mondjuk azért kampányolnál, hogy: Oké... próbáljuk meg és induljunk v60-on? Mond meg mibe kerülne? Ne hozd fel v50-et példaként, mert azt a szerót durván "lenyúlta" az akkori Supp! Ezt beszéltük is Pilvo-val Skypeon! Viszont most mások vannak Sajték helyett!
Mitől féltek? Nem lenne elegendő a keret? Vagy esetleg a lebőgéstől, hogy kiestek elsőnek? Srácok!!! Ettől nem kell nem szabad félni! Az ASG is kieshet elsőnek! Lehet hogy pont az ASG tudna csak egy 40 fős keretet kiállítani! És akkor mi van??? Mi lesz akkor??? Gyerekek semmi! Semmi nem fog történni! Ja de igen.... történne! Még pedig az, hogy Mi megpróbáltunk tenni valamit! Megpróbáltunk valami jót is tenni, és nem csak ide böfögni,trollkodni és leszólni a játékos társainkat! Ha pedig létre jönne... Roli ha az ASG bukna el elsőnek, akkor is emelt fejjel tennénk, mert valami változást próbáltunk elindítani! Nem értem miből vonják le sokan azt a következtetést, hogy "úgy se lesz jó"! Nem értem... főleg úgy ha meg sem próbálják!
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Hmm.... ötleteltek, pozitív negatív dolgokkal. De kezd megint átmenni a -beszélgetés abba az irányba hogy ha nem így van ahogy én mondom az nem jó, de lehet véleményed....

Véleményem nekem is van, mégpedig ez:
Támogatna e a support által egy ilyen világ?
Igen/Nem
Ha igen, király, ha nem miért nem?
Ha támogatja akkor hajlandó lenne ezért kiállni a németek elé, mert ahogy írták ha egyéb világokon van normál világon miért nem lehet az a lovag hogy akkor maradjunk ennél?
Igen/Nem
Ha igen jó, ha nem miért nem?
Ha valaki oknál fogva mégis minden igen, akkor facebookon meg mit tudom én ahol van oldal, körbe küldeni az összes követőnek, hogy na ez van, lehet nyomni. Mivel ilyen világok nem nagyon lenne sehol talán lehetne promozni mások ország külső fórumain is, lehet hígulna a társaság és lehet macerásabb lenne a beszélgetés de sok új játékos csak azt nézne meg milyen is a régi világ mert nekik hát fogalmuk sincs már róla. Barbár marad utánuk és terület is szó minden ilyen ember után egy új terület. Sok kis új terület, nagyobb terület.
Ez az én véleményem. Lehet csak 16000 ember játszana viszont megfelelő setup beállításokkal maximális falu falu között mezővel kicsit be lehet csapni a térképet.

Na, hát elnézést hogy közbe szóltam

Ja meg van ez a tw2, sose próbáltam mert nem érdekel, ezt kezdeten itt hagyom abba. de a support tagok onnan gyüttek megfele,y szó tutti ismernek pár embert, szó lökjetek nekik levelet is.

Kb és ma became a paraszt napom van szó ha valakit megbántottam attól bocsi!
 
Utoljára szerkesztve:

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én meglátásom szerint akkor kapta a Kh a legnagyobb pofont játékos állomány szempontjából amikor elindították a KH2-öt,nekem rengeteg akkori ismerősöm átment oda,és ha kedvük van akkor is oda mennek vissza mint ide!
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Boci szemek megoldások lehetnek. Egyszer úgyis mindenki visszatér ide csak az idő különbség a baj hogy nem egy időbe. Ám hallottam arról a másikról hogy milyen bonyolult. Meggyőző lehet hogy ez azért jóval egyszerűbb. Pont.
 

DeletedUser20011

Vendég
Na mindegy.... Én megkérdem a Suppot, hogy egyáltalán mi a feltétele annak, hogy egy ilyen világ iránti kérelmet tudjanak továbbítani a központ felé!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Igen Roli.... Commodore gépem van! :) Bár Te akkor még térképeket rajzolhattál a pelenkádba mikor azok rendszeresítve voltak! ;)
Nem arról van szó, hogy nem írhatod le a véleményed! Hanem, ha valaki megpróbál tenni valamit, akkor azt nem ellenpéldákkal kell megtorpedózni, hanem vagy támogatod (ami semmibe nem kerülne Neked) vagy csendben maradsz. (mert az írásod elég sokan olvassák, és ha eleve negatívan állsz a dologhoz, azzal csak azt erősíted, hogy "úgy sem lehet kivitelezni ezért hagyjuk is a picsába") Nem megsértődnöd kell Roland.... hanem hozzátenni egy pozitív ötlethez! Mibe kerülne ha mondjuk azért kampányolnál, hogy: Oké... próbáljuk meg és induljunk v60-on? Mond meg mibe kerülne? Ne hozd fel v50-et példaként, mert azt a szerót durván "lenyúlta" az akkori Supp! Ezt beszéltük is Pilvo-val Skypeon! Viszont most mások vannak Sajték helyett!
Mitől féltek? Nem lenne elegendő a keret? Vagy esetleg a lebőgéstől, hogy kiestek elsőnek? Srácok!!! Ettől nem kell nem szabad félni! Az ASG is kieshet elsőnek! Lehet hogy pont az ASG tudna csak egy 40 fős keretet kiállítani! És akkor mi van??? Mi lesz akkor??? Gyerekek semmi! Semmi nem fog történni! Ja de igen.... történne! Még pedig az, hogy Mi megpróbáltunk tenni valamit! Megpróbáltunk valami jót is tenni, és nem csak ide böfögni,trollkodni és leszólni a játékos társainkat! Ha pedig létre jönne... Roli ha az ASG bukna el elsőnek, akkor is emelt fejjel tennénk, mert valami változást próbáltunk elindítani! Nem értem miből vonják le sokan azt a következtetést, hogy "úgy se lesz jó"! Nem értem... főleg úgy ha meg sem próbálják!

Már megint el vagy tévedve. Leírhatom a véleményem, de ne írjak negatív ellenpéldát, ha rossz példát hozol el? Hogy mondjam el így a véleményem? :D És látod, megsértődésnek veszed, ha valaki leáll veled vitatkozni, érvekkel, véleményütköztetéssel.

Hidd azt, hogy félek, hidd el, Királyi magasságokból tojok arra, ki mit hisz. Visszatérsz ahhoz a stílushoz, ami miatt nem voltál szimpatikus az elejétől kezdve, ami a múltban változott, de úgy látom nem tudod kinőni. Fölösleges válaszolnom, hisz már "eldöntötted", milyen válasz a jó, és milyen a rossz.
 
Fent