VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Hol bent,ezek otthon nyomják,fizetést nem kapnak,önkéntes meló,pp-t kapnak havonta amit elhasználhatnak azon a világon ahol játszanak,persze nem látják azt a világot ahol játszanak így nem tudnak belenyúlni.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Hol bent,ezek otthon nyomják,fizetést nem kapnak,önkéntes meló,pp-t kapnak havonta amit elhasználhatnak azon a világon ahol játszanak,persze nem látják azt a világot ahol játszanak így nem tudnak belenyúlni.
VÉLEMÉNYEM SZERINT:
Látni látják,csak elvileg ott nem szabad "végezze a munkáját".

Az meg,hogy önkéntes meló..hát mindenki tudja,hogy mit vállal el. :D

EDIT SYNTEX: Nem látják egyáltalán azokat a világokat ahol játszanak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Egyébként itt senkinek nem a szabályokkal van baja, meg, hogy azt betarttatjátok, csak kellene ehhez egy kis érzék is, hogy mi a humor kategória és mi nem. A magyar kh kis közösség, külsőzők 90%-a ismeri egymást, rengetegszer trollkodjuk szét egymást, mint klánon belül, mint üzenetben, mint pedig külső fórumon, az pedig, amilyen okkal Say tiltva lett a vicc kategória legmagasabb foka. Na meg nem csak ő volt, aki humorérzék legnagyobb hiánya miatt lett kitiltva, azért, ha egy átlagos ember elolvassa azt amiket írunk egymásnak, le kellene vegye, hogy csak egymást szívatják.
Tudtommal ez egy játék, azaz szórakozás külső fóruma, ahol szerintem megengedettnek kellene legyen, hogy a haverok szivathassák egymást, annak kötetlen, nem trágár verziójában. Mert, ha szülők emlegetésért raknak ki valakit, vagy hasonlókért, mint a történelemben nagyon sokszor megtörtént, akkor mindenki megérti... De amikor én megtudtam ezt a sztorit csak nevetni tudtam, mert ez a suppot magát szégyeníti, ha egy ilyen nyíltan láthatóan vicces, és semmi felbujtó vagy hasonló szöveg miatt tiltanak, mert szerepel benne a pp szó...

Szóval én megértem, hogy nektek ez a munkátok, de lehet azt humorérzékkel is kezelni, és az ilyen esetben hiányzik korboncnok, mert ő is szigorú volt, de legalább tudta mi a móka, és mi ami tényleg szabályszegés...
Azért remélem, hogy a jövőben ti is tudni fogjátok ezt kezelni...

Csak egy vélemény, egy senkitől... :rolleyes:


A kritika jó dolog, ha szépen van fogalmazva.

Tudod ez egy nagyon nehéz dolog. Ez egy nyilvános fórum, bárki, akárki benézhet, akinek nincs humorérzéke. És ha nincs, akkor jó esetben nekünk jelzni, rosszabb esetben a fentartó felé. És mivel mi felelünk ennek az oldalnak a karbantartásáért, így mi vagyunk a felelősek kifelé, hogy ti mit írtok. Rajtunk van a felelősség.

Eléggé szűk a tiltott tartalmak listája, bőven lehet poénkodni, humorizálni bármivel, a tiltott témákon kívűl.

Remélem sikerült érthetően körbejárni a témát.
Meg kell húzni egy határt, és mi itt húztuk meg.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Látni látják,csak elvileg ott nem szabad "végezze a munkáját".
Az meg,hogy önkéntes meló..hát mindenki tudja,hogy mit vállal el. :D
Sokat nem tudhatsz a support munkáról, mert amit írtál az nem helytálló. Természetes azt gondolsz és írsz, amit szeretnél csak akkor tedd elé kérlek, hogy “véleményem szerint”. Mert így valótlan dolgot állítasz.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
A kritika jó dolog, ha szépen van fogalmazva.

Tudod ez egy nagyon nehéz dolog. Ez egy nyilvános fórum, bárki, akárki benézhet, akinek nincs humorérzéke. És ha nincs, akkor jó esetben nekünk jelzni, rosszabb esetben a fentartó felé. És mivel mi felelünk ennek az oldalnak a karbantartásáért, így mi vagyunk a felelősek kifelé, hogy ti mit írtok. Rajtunk van a felelősség.

Eléggé szűk a tiltott tartalmak listája, bőven lehet poénkodni, humorizálni bármivel, a tiltott témákon kívűl.

Remélem sikerült érthetően körbejárni a témát.
Meg kell húzni egy határt, és mi itt húztuk meg.

Ezt meg is értem, de azért véglegesre kitiltani, egy vicc miatt, ha törlitek a hszt, majd szóltok neki, hogy ilyennel csaj viccelni sem szabad, akkor DJ, pontosabban Say, és antoán sem az a típus, aki ilyeneket csinálnak. Say az egyik legaktívabb résztvevő a külsőn, szerintem ti is észleltétek, hogy akárcsak ő, vagy mi, hogy ez egy humor volt, és nem tudom, hogy ki értené félre. De persze, biztosabban ti tudjátok, nem az én tisztem eldönteni, de szerintem egy viccből így neki állni egy játékosnak nem a legszebb dolog, főleg, hogy a magyar kh egyik nagyon jó képviselője. Mint látjátok is rengetegen jóba vagyunk vele, és, ha őt ilyen apróságért majdnem a játékban is vagy ott is tiltottátok véglegesen nem tudhatjuk, hogy mennyire engedhetjük meg magunknak a külsőzést, ami nekünk szórakozni kívánóknak egy-két jobb napon okoz egy kis nevetést. Főleg, ha valakinek nincs aktív világa, és itt eltud mókázni, trollkodni. Persze vigyázni kell, hogy mivel hogyan poénkodunk, de, ha Ilyenért végleges jár, akkor joggal kellene minden poén kommentnél jelezzük hashtaggel, hogy #pojén... :D
De én értem a ti oldalatokat is, de a véleményem az, hogy az ilyesmiket túlságosan túl kapjátok, hergelitek a külsősöket. Mert vannak ott ámm komolyan gondolt csipősebb kommentek, nem hiszem ilyen apróságokkal kellene elrontani 1-1 ember élményét..
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
de aki 1 normális hsz-t ír külsőn annak globált is adjatok!

Tipikus esete, amikor nem is tudja mi történt, de ki jön hőbőrögni, mert most ez a divat.

Milyen érdekes, amikor számotokra kedvező ítéletet hoz a support, akkor jól végezi a munkáját, de ha nem akkor egyből korrupt és részrehajló.

Akkor jó szerver a .net amikor nem kell bejelenteni a dualt és a végrendeletet, de ha lenyomnak téged ott mert az elején 100 támogatófiókot használ az ellen akkor már nem annyira.

Mindennek ára van, ha betartod a szabályokat nem leszel kitiltva.

Attól, hogy most mindenki felszólal, nem lesz semmilyen döntés vissza vonva, pláne nem egy olyan, ami kiemelt kategória és külön topikja van a szabályok közt.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Továbbá mindenkinek joga van elmondani a véleményét, de ha azt nem a szabályok betartásával teszi el fogjuk távolítani, nem a mondani való miatt, hanem a megfogalmazás miatt!
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kedves Játékosaink,

Akkor kezdjük az alapoknál. Eddig se volt elfogadott és ezután sem lesz, hogy bármilyen szinten is prémium kereskedelem tárgya legyen a fórum, vagy a játék bármely felülete. Sajnálom, de ha valaki azt írja, hogy kereskedni akar, akkor rakhat utána 1000 smiley-t is, írhatja nekünk hogy nincs is prémium pontja, sőt az is lehet hogy a fórumfiókhoz köthető játékosnévhez hozzá sem fér már, akkor is szabálytalan és szankcionálás fog történni az ügyben, mivel egy súlyosan szabálysértő szándékot írt le, mi nem tudjuk és nem is akarjuk ellenőrizni, hogy a játékos rendelkezik-e ennyi ponttal, rendelkezik-e más fiókokkal ahonnan utalhat, vagy egyáltalán a szándéka komoly vagy csak saját szórakozás tárgyaként rakta ki a bejegyzést, amely szabálysértő és illegális cselekedetekre ad feltételezést. Ez eddig is így volt, és továbbra is így lesz.

Véleményünk szerint a kulturált kommunikáció fogalmát meghaladja az amikor egymást olyan szavakkal minősítjük, amelyek diszkrimináló, illetve súlyosan sértő jelentéssel bírnak. Sajnálom, de a Support NEM fogadja ezt el, és nem engedélyezett nyilvánosan ilyen megjegyzéseket tenni. Idézném a következő sorokat a 2011: Klánháború a megkülönböztetés ellen intézkedésünkből, amelyeket nem szeretném hogy meg kelljen valósítsunk, így fokozottan kérlek titeket arra, hogy a szabályokat olvassátok el, értelmezzétek és ha kérdésetek van forduljatok hozzánk bizalommal, de távolodjatok el az újabb szabálysértések elkövetésétől: "Mindenki, aki új topicot hoz létre, vagy más topicban hozzászólást jelentet meg, hogy e beírás, a szankciók ellen tiltakozzon, azt azonnal kitiltjuk minden szerverről."

Megjegyezném továbbá azt is, hogy egy esetleges probléma, fellebbezés esetén amennyiben az érintett játékos nekünk írna elfogadható hangnemben a szabályok teljes elolvasása és ismerete mellett, és nem egyből játékostársainak adná ki a kizárási információt, vagy a Support levelezést, amellyel egyben súlyos adatvédelmi szabálysértéseket követ el, akkor az ügye sokkal hamarabb megoldásra kerülhetne, és nem lehetetlenítené el a Support és a saját helyzetét azzal, hogy újabb szabálysértéseket követ el, és más játékosokat sarkal arra hogy a helyében fellebbezzenek, amelyre megint a szabályoknak megfelelően nincs lehetőség, és így ez is szabálytalan.

A Klánháború Csapattal szemben használt minősíthetetlen hangnem, rágalmazás és sértegetés sem engedélyezett, ahogy az sem hogy más kizárásos ügyét tárgyaljátok ki a fórumon. Az előbbi végleges kizárással, míg az utóbbi legjobb indulattal is 3 napos kizárással jár a büntetési rendünk szerint, attól függően mennyi és milyen információk kerültek megosztásra.

Tényleg nagyon sajnálom, de mi a szabályoknak megfelelően járunk és jártunk mindig is el. A munkánkat a központ munkatársai szorosan felügyelik, és eddig egyszer sem állapítottak meg visszaélését a részünkről. Nagyon sajnálom, ha egyes játékosaink álhíreket és rágalmakat terjesztenek, vagy fals információkat osztanak meg intézkedéseinkről (hozzátenném, semmilyen információt nem szabadna megosztaniuk, mivel ezzel súlyos adatvédelmi szabálysértést követnek el). Nagyon sajnálom, hogy egyes játékosaink képtelenek elfogadni, hogy a Support a játékosokért van és nem ellenük.

Nagyon sajnálom, hogy egyes személyek azt gondolják, hogy bármit megtehetnek büntetlenül, és játékostársaikkal és a Support munkatársaival is minősíthetetlen hangnemet engedhetnek meg maguknak, csak azért mert nincsenek tisztában a játék Általános Szerződési Feltételeivel, amelyeket megjegyezendő, minden itt levő elfogadott a regisztráció létrehozásával. Őszintén sajnálom, hogy egyes játékosaink a szabadidejükben, önkéntesen és teljesen ingyen itt levő embereket, akik a munkájukat kifogástalanul és a legnagyobb odaadással végzik, még az éjszaka közepén is az ügyeitekre keresnek megoldást, akik folyamatosan azon vannak hogy minden döntés a játékosközösség érdekeit képviselje, sokszor egy munkaidőnyi órákat erre szenttelő kiváló és nagyszerű embereket kívánják támadni és minősíteni, és egyetlen döntésünk sem felel meg nekik, mindig a hibát és azt keresik hogy mibe köthetnek bele, mivel provokálhatnak minket.

Nagyon sajnálom, ha a magyarázatok, figyelmeztetések, moderálások és megannyi jóindulattal meghozott döntés ellenére is egyes játékosaink minden lépésünket támadásként veszik, ellenük irányuló cselekedetként, és úgy érzik hogy nekik mindenképpen harcolniuk kell a Support csapattal szemben, miközben indítékaiknak semmilyen jogalapja nincs és cselekedeteik és érveik teljesen ellen mennek a Klánháború Szabályzata és Általános Szerződési Feltételeivel szemben.

A Klánháború Csapat most is, mint eddig a játékosok szolgálatában áll, azért vagyunk, hogy fenntartsuk a szabályos játékot, segítsünk a kérdéseitek, problémáitok megoldásában, illetve hogy a lehető legjobban képviselni tudjuk érdekeiteket, így biztosítva minőségi szórakozást. Kérlek szépen értsétek meg, hogy egyetlen közösség sem működhet szabályok nélkül, és kiemelten fontos hogy olyan közeget tudjunk biztosítani, ahol játékosaink nem találkoznak szélsőséges, diszkriminatív, súlyosan sértő, rasszista, trágár, súlyosan trágár vagy bármilyen más módon felkavaró, felzaklató, megbotránkoztató vagy bármilyen más módon nem elfogadható és illegális tartalommal.

Köszönjük megértésetek!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
End of the day ezt magatoknak("magunknak") akartátok. Én mindig is macska párti voltam. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Számomra pont az okoz felüdülést, hogy olvashatok egy-egy mai support kommentet, s pontosan tudom milyen nehéz a feladat amit vállaltak. Olyan az egész külső, mint egy elburjánzott maffiahálózat, ahol az elzüllött réteg akarja megmondani, hogy mi az elfogadott, és mi nem.

Ha megtehetném, az egész külső fórumot bezáratnám, mert soha semmiféle haszna nem volt még a gyalázkodáson és lealacsonyodáson kívül.

Ám ne féljetek, ha így folytatjátok nem lesznek rendes supporterek, jönnek a korruptak, a kenhetők megint, a fórum tovább züll a határt tologató "deezcsakviccvótgecc" frontembereknek köszönhetőn.

Sok sikert!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Inkább töröltem mindezt a hosszút (ÍRÁST, nehogy kizárjátok...), volt benne 2 2 értelmű szó és most hogy átmegyünk teázgató brit stílusba sajnos féltem a fiókomo_O
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent