Csevegő

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Ez csak az én véleményem szóval ezt ne vedd készpénznek, de erről szerintem előtte tárgyalt a kettő fél ( TM és Kings ). De mint mondtam, ez egyáltalán nem fix ez saját véleményem
 

DeletedUser19955

Vendég
Ez csak az én véleményem szóval ezt ne vedd készpénznek, de erről szerintem előtte tárgyalt a kettő fél ( TM és Kings ). De mint mondtam, ez egyáltalán nem fix ez saját véleményem
Ha ezt nekem írtad, akkor nem tudom, nem vagyok vezetőségi tag. Nekem ez kívülről (de azért mégis belülről) nagyon furcsa döntés volt.
 

DeletedUser19988

Vendég
Nagyon sok mindenttudó van itt a fórumon úgy látom... :D
De lehet találgatni, mi miért történt, az meg,hogy a lapok a WINTER kezében jól forognak, ilyen ez a szerencsejáték.

GB Bomlás, Mondanám,hogy a TriumVirátusra vállalom,de nem mi klikkeltünk a "Klán bomlasztása" Parancsra,hanem a Véder.
Hogy átmentünk a WINTER-be? Jó ajánlat volt,köszönjük
TM az a térkép közepén,csak útban volt, én már az elejétől nekik mentem volna,nem is értem miért kellett eddig várni, abból a klánból,csak hátránya származott a WINTER-nek.

Úgy,hogy az egész világ ellenünk van, mert máshogy egyébként nem is lehetne, így az izgalmas a játék, hisz 4. hónap után már ~40% területi dominanciánk van,és még hol van az a 8 hónap hátraaa

De itt a Bálintot nem kell gerinctelen embernek gondolni, mert itt ti ugyanezt megteszitek, és felkeresitek azt a 4-5 embert privátban,milenne ha kicsesznénk a WINTER-rel, köszönjük a lehetőséget, nem szeretnénk élni vele!
Illetve, jelenleg még mindig nem mi vagyunk azok, akik ráírnak a játékosokra,aztán felhergelik őket a hülyeségeikkel PM üzenetben egy esetleges Támadás/Védés esetén.Ezt a pozíciót meghagyjuk nektek srácok! ;)

Az,meg hogy az az 5 személy, anno a WINTER-be átment,nem annak volt köszönhető, mert mi árulók lennénk( mondjátok,hogy DEEE) hanem azért, mert egy olyan vezér állt a GB élén,aki képtelen volt egy klánt vezetni, és kitalálta,hogy majd ő a 120 emberből 90 et lebelsőz. Ezt pedig nem szerettük volna tolerálni.Amúgy is, 5 ember kilépése mit tud ennyire a világon változtatni?!?!?!?!?!?! Ennyit a GB meséről,amire oly sok ember amúgy nagyon kíváncsi volt,hogy de miééért történt ez?
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Tőlünk konkrétan siralmasan keveset hoztatok attól az 1 tagunktól aki inaktív lett, a többi koppant.
Na hát, de érdekes, hogy mindig az a tag lesz inaktív, akit megtörünk.. :)
1 tagtól 1 klánszintű arma alatt 1 falu a ti teljesítményetek. Úgy, hogy csak rá mentetek. Tényleg kiemelkedő.
Ahogy ez az egész felesleges szóváltás "verebezéssel" elkezdődött úgy végződhetne akár ezzel a bejegyzéssel is.
*Főveréb... Gondolom, akkor nem néztél/olvastál Trónok harcát...:rolleyes:
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Jól gondolod, hogy nem... azért viselkedj szépen. Én is szépen viselkedek veled.

Majd ha a tw stats nem azt fogja mutatni, hogy a 46 foglalásodból csak 5 van ellenségtől elviselem a csesztetést, de addig nem kell vergődni.
Én a helyedben fülem-farkam behúznám ha a 20millás klánom 5milliós ellen harcolna... nem arma eredményeket osztanék meg. Olyan arma eredményeket amelyekben te éppen a háttérben barbárokat foglalsz. :D
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Azt a részt kihagytad, hogy most kerültem frontra. :D
Illetve a saját fiókomat látod, de azt, hogy máséban mit csinálok, azt nem... Ugyanis úgy megéltem már az összes frontvonalat.:)
Stat alapján nem fogod megtudni milyen játékos vagyok, ennek nem kéne újdonságnak lennie, ha ennyire profi vagy már.
De hátha majd legközelebb sikerül megbántani. ;)
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Én nem akarlak megbántani. Ezért mondtam már feljebb is, hogy simán válthatnánk témát.
 
A reakció pontszáma
1.189
Maskon, Kittike csesztetése helyett pl. foglalkozhatnál a klánoddal, mert lassan nem lesz kinek osztani az igét, csak itt a külsőn, mert a játékban nem marad lassan klántagod:D

Inkább végezd csendben a dolgod, mint azok, akik csendben végzik el a piszkos munkát, melldöngetés nelkül. A végén meg majd úgyis csak a magyarázkodás marad, mint eddig. ;)
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Pontosan ezt próbáltam egész eddig Kittikének magyarázni. Te ezt most leírtad nekem, pedig neki kellett volna.

Az egészet ő indította el a marogatással.

Tőled viszont már hiteles olyanról olvasni, hogy kössük fel a nadrágot ellenetek. Bizony, meg is indultatok szépen lent délen és ügyesen csináltátok. Csak így tovább.

Hát igen, lassan tényleg nem marad klántagom de még mindig 50ből 50en képesek egymásért elveszni és ezzel minden nap megnyerik a világot számomra. Mi ezt a lapot húztuk ezen a világon és nincs problémánk vele.

De ne várd, hogy nem lesztek leállítva ha idejönnek a Kittike félék és marogatnak. Az nem okés.
 
Utoljára szerkesztve:
A reakció pontszáma
1.189
Én idén még nem írtam külsőre és ezzel kb le is van tudva az év :D

Csak a fentiekre reagáltam, mert látom, hogy nagyon el vagytok foglalva egymással :D

Én ismerem Kittikét, Téged még nem, ezért gondoltam, hogy váltsunk témát :)

Köszi a dícséretet, nincs más hátra, mint előre! :)

Nektek további jó védekezést, harcokat, amíg bírjátok vagy lesztek még!
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Keresztapus for president. :cool:
Egyébként én nem marogattam, egyszerű kérdést tettem fel, majd tényeket közöltem. Nem személyeskedtem - ellenben veled - , mivel nem ismerlek és te sem engem. De sajnálom, ha belegázoltam vele a lelki világodba.

Várom a téma váltásra a javaslatokat.:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.183
Én idén még nem írtam külsőre és ezzel kb le is van tudva az év :D

Csak a fentiekre reagáltam, mert látom, hogy nagyon el vagytok foglalva egymással :D

Én ismerem Kittikét, Téged még nem, ezért gondoltam, hogy váltsunk témát :)

Köszi a dícséretet, nincs más hátra, mint előre! :)

Nektek további jó védekezést, harcokat, amíg bírjátok vagy lesztek még!

3 éve örök klasszikus: +700 pp :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Na szóval akkor az ügy végére legyen az, hogy szeressük egymást. Mindenki mindenkit. Benne vagyok :D

Ethan ez jó köcsög beszólás volt de téged már ismerlek. :D Tőled már megvéd minket a morál is. :D
 

DeletedUser19968

Vendég
Miii folyik itt? Egyik rosszabb mint a másik. xd A GB-ből csak 5 ember jött át a WINTER-be, a KINGS kapott sacc/kb 50 játékost és ez egy WINTER-nek kedvező dolognak van felírva? :D
 

DeletedUser19955

Vendég
Miii folyik itt? Egyik rosszabb mint a másik. xd A GB-ből csak 5 ember jött át a WINTER-be, a KINGS kapott sacc/kb 50 játékost és ez egy WINTER-nek kedvező dolognak van felírva? :D
Én valahogy nem így emlékszem....Te, Lorya, ethan, vadleső, grumpy, extreme, attila, inverzmátrix (utóbbi kettő tőlünk ment át 1 héttel a gb bomlása után köszönés nélkül....). Ezek mind top15 játékosok voltak (még most is azok egyébként). Azt ne mondd, hogy mi jártunk jobban :D
 

DeletedUser19988

Vendég
Az nem számít hanyadikok vagyunk..:D csak egy pár ember ment át kb 6
kings megkapta az osszes jatekost a GBtol
Vagy ennyire tőlünk függne a szerver? :O :O
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Hát amikor a GB-ben voltatok akkor eléggé durván nyerésre álltak, most a Winterben vagytok és ők állnak eléggé durván nyersére. Ha meg megnézed az ellenséges foglalásokat ott meg vagytok ti meg én, a többit ha 0-ra kerekítjük sem füllentünk nagyot. :D Szóval döntsd el mennyire függ tőletek a szeró... :D
 

DeletedUser16629

Vendég
Olyan kihalt ez a fórum, pedig én minden nap felnézek ötször, hogy hátha mennek jó kis beszélgetések. Most hogy már talán nem utáljuk egymást, még vicces is lehetne.
 
Fent