Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
Nehéz átlátni azt a katyvaszt, amit csináltatok, mert már 3 háborút kaptunk tőletek.. Össze vissza léptetek be... És igen, elhagyja a számat...
Hát lassan king gimi királyi gyönyörjogara is elhagyhatná a szádat, hátha rákenheted még hogy téged csak belekevertek :D
 

DeletedUser18265

Vendég
Amugy arra, hogy másokat mi alapján engedtek vissza egyből és mondjuk engem miért(miért kellet volna két hetet várnom???) nem ezt a dolgot a mai napig nem tudom megérteni, de hát új support új világrend...
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Túlzol már megint...

Most is csak azért húztatok el, mert PP-ztetek és csaltatok.

Kerdezd mar meg Milenat hogy egy kezen meg tudja meg számolni hanyadik fiokjaval van most a vilagon? :)
V50 ota volt par szerver ahol volt lehetoseg pp-t gyujteni.. az hogy nem eltetek vele aztan sir a szad miatta az mar eleg gyenge kifogas.. Ahelyett hogy a kifogast keresed inkabb vakard meg jol a fejed es gondold at hogy miert nem vagytok kepesek hozni egy falut sem tolunk..
Az pedig egyszeruen nevetseges hogy pilvoban "mar csak csalodni tudsz". Egeszsegedre akkor. Az egyik legegyenesebb ember akit a jatekban megismertem. Neked szimplan annyi bajod van hogy v50 utan azt hitted oribarik lesztek..
De eleg is a kopkodesbol, inkabb kutassatok meg hogy tudtok ti falut hozni. Hajra.
 

DeletedUser19667

Vendég
Már én is odáig süllyedtem hogy papír emberekről és gyönyörjogarokról olvasok! :(
 

DeletedUser18797

Vendég
Ben engedd el ezeket az embereket, itt lehetnél reggelig kb
Gimiék nem vettek volna be minden szart a fnaticba, most nem lenne osnak mit foglalni
Mondjuk ha én 1x beletolok ennyi ppt és rá 2hónappal arra vetemedek h barbárt foglaljak az ellenfél hátához inkább betörlök magamtól
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Na most fogja be a pofáját mindenki. Ben, ne kelljen kirakni a beszélgetést teis tudod jol tőletek is bannoltak!!!! 10% ??? 4emberről volt szó! Hagyjuk ezt abba mert ti is valótlant állítotok! Kezd gyerekes lenni ahogy probáljátok a faszt méregetni. Mindenkinek adott volt a lehetőség v55-ön hogy megmutassa ki a jobb. Hajrá. Nem szájkaratéba kell megmutatni. Ott a harcmező 1v1 és megtudjuk ki a jobb.

Arról a fajta stilusrol amit v50-eől szól, az os-nek kelett a fanatic/LND és fordítva is! Nincs ezen mit vitázni mindegyikőtök bukott volna a másik nélkül és pont!

Egyre gyerekesebb a vita amibe belementek mivel egyikse látja mi van a másik klánban mégis dobálóztok szokás szerint! Mindenki meg tudja mutatni kinek is van igaza, mindenki tud bizonyitani, vezérként, ellenségként, társként a JÁTÉKBAN!
Rémélem érthető volt
 

DeletedUser18312

Vendég
Egy kis stat a fejlődésről, hova tart a világ.

07.01
OS
565+219=784 Falu

NEM
522+209=731 Falu

FAN
460+138=598 Falu

NB
344+93=437 Falu

07.15

OS
750+320= 1070 Falu

NEM
718+286=1004 Falu

FAN
766+89=855 Falu

NB
471+129=600 Falu

Vagyis a 2 heti fejlődési adat:
1: OS (286)
2: NEM (273)
3: FAN (258)
4: NB (163)

Ebből mi látszik? Szerintem az OS-nek ha győzni akar, nem a mellét kellene vernie, hanem a NB-nek segítenie. Ha az NB megroppan, és bekebelezi a NEM/FAN akkor bejöhet a jóslat Ekitől.
LEhet itt viccelődni, de aki a számok mögé lát és látja hogy van reális esély arra, hogy az OS az SBT sorsára jusson. Továbbra is ezen a szerón csak az OS veszíthet.
 

DeletedUser18625

Vendég
Egy kis stat a fejlődésről, hova tart a világ.

07.01
OS
565+219=784 Falu

NEM
522+209=731 Falu

FAN
460+138=598 Falu

NB
344+93=437 Falu

07.15

OS
750+320= 1070 Falu

NEM
718+286=1004 Falu

FAN
766+89=855 Falu

NB
471+129=600 Falu

Vagyis a 2 heti fejlődési adat:
1: OS (286)
2: NEM (273)
3: FAN (258)
4: NB (163)

Ebből mi látszik? Szerintem az OS-nek ha győzni akar, nem a mellét kellene vernie, hanem a NB-nek segítenie. Ha az NB megroppan, és bekebelezi a NEM/FAN akkor bejöhet a jóslat Ekitől.
LEhet itt viccelődni, de aki a számok mögé lát és látja hogy van reális esély arra, hogy az OS az SBT sorsára jusson. Továbbra is ezen a szerón csak az OS veszíthet.
Szerintem vonulj vissza ( végleg ) :D
 

DeletedUser18625

Vendég
az írja, hogy volt bármi beleszólása is a mi sorsunkba :D vicces fiú, ASG-nek momentuma nem volt ellenünk. SBT-nek volt, ők erősebbek voltak nálunk, 1 vs. 1 ben valószínű egy hosszú csatában alul maradtunk volna.
Az asg-nek lett volna lehetősége levernie minket , csak te ezt akkor azért nem érezted át mert nem te nyomtad több fiokba egyszerre a védekezést .
Az sbt ellen nagyon jól jött az nf bomlása is ami ugye sok játékos játékába került de nekünk kedvezett valamennyit , plusz az , hogy a spárta szétesett , így az sbt -nek nem volt elegendő , hogy kit vesznek fel kit nem , az NF-ből de nyomást kellett gyakorolnia délre , ami azt jelemti , hogy északon megrudtunk erősödni és hátteret kialakítani . Utána meg egy kis matek meg a sok lúd disznót győz alapon kikapott az sbt .

Fárao nem csak te vagy a célpont a beszólásokban hanem gimi is .
Ugyan is amit leműveltetek azt nem is a pofátlanság kategória hanem a szánalmasságé inkább , elérve ezzel azt , hogy gimit meg titeket folyamatosan szerverről szerverre fognak szivatni tudatosan míg csak lehet .

Minden szerveren vannak olyan játékosok , akiket a klánjuk húz fel bizonyos szintig .
A taglistát a toplistát elnézve elégedlen vagyok ismét mert sokan csak herevéznek .

Bármilyen meglepő az -os- taglistája sem verhetetlen ebben a felállasban sőt az , hogy kétklánnal jött több klán is erre a szerverre az azt is tükrözi , hogy nem voltak tökösek , bátrak , nem voltak elég biztosak magukba .

Pp nem pp leves nem leves .... teljesen mindegy lenne ha nem egy légypiszoknyi szerveren játszanátok, amit pár ember csinál az tényleg túlzás mondjuk , eleve pilvo hisztije , hogy 2-es sebesség legyen , még a közös a skypra is beírt “ Mindenki szavazzon a 2-es sebességű beállitásra meg , hogy ne legyen őrtorony “ ezt is elkéne felejteni amúgy mert ez is csak azt tükrözi , hogy van mit pótolnia a társaságnak , egy dörzsöltebb játékosnak teljesen mindegy milyen világra megy

Ja igen Jugikával meg nem foglalkozni , nagyszájú parasztgyerek , pilvo feneke yugi nyelvétől csillogot már 50-en is de ott végül már majdnem kirakatta saját magát ( én szurkoltam neki , hogy összejöjjön ) amúgy jógyerek a magamódján mint vadi, szeretem mikor alszik

Lényeget összefoglalva , nincs verhetetlen klán , tölmindegy ki nyeri a szervert , melyik klán , hogyan , össze kel fogni azt leverni egy másik szerveren , szervergyőztes klánoknak meg illene kihívásokat keresnie , nem pedig csak az , hogy beregizünk azt lesz ami lesz , tessék kihívni nyílvánosan más klánokat , akik szervert nyertek , mint régen , ezekért a pillanatokért a játék szépségéér játszottak az emberek régen ami most már elmúlt a sok jó játékossal együtt

Remélem lesz egyszer Feketes Sereg vs -os- ( tudni fogom kiknek szurkoljak ) :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Az asg-nek lett volna lehetősége levernie minket , csak te ezt akkor azért nem érezted át mert nem te nyomtad több fiokba egyszerre a védekezést .
Az sbt ellen nagyon jól jött az nf bomlása is ami ugye sok játékos játékába került de nekünk kedvezett valamennyit , plusz az , hogy a spárta szétesett , így az sbt -nek nem volt elegendő , hogy kit vesznek fel kit nem , az NF-ből de nyomást kellett gyakorolnia délre , ami azt jelemti , hogy északon megrudtunk erősödni és hátteret kialakítani . Utána meg egy kis matek meg a sok lúd disznót győz alapon kikapott az sbt .

Fárao nem csak te vagy a célpont a beszólásokban hanem gimi is .
Ugyan is amit leműveltetek azt nem is a pofátlanság kategória hanem a szánalmasságé inkább , elérve ezzel azt , hogy gimit meg titeket folyamatosan szerverről szerverre fognak szivatni tudatosan míg csak lehet .

Minden szerveren vannak olyan játékosok , akiket a klánjuk húz fel bizonyos szintig .
A taglistát a toplistát elnézve elégedlen vagyok ismét mert sokan csak herevéznek .

Bármilyen meglepő az -os- taglistája sem verhetetlen ebben a felállasban sőt az , hogy kétklánnal jött több klán is erre a szerverre az azt is tükrözi , hogy nem voltak tökösek , bátrak , nem voltak elég biztosak magukba .

Pp nem pp leves nem leves .... teljesen mindegy lenne ha nem egy légypiszoknyi szerveren játszanátok, amit pár ember csinál az tényleg túlzás mondjuk , eleve pilvo hisztije , hogy 2-es sebesség legyen , még a közös a skypra is beírt “ Mindenki szavazzon a 2-es sebességű beállitásra meg , hogy ne legyen őrtorony “ ezt is elkéne felejteni amúgy mert ez is csak azt tükrözi , hogy van mit pótolnia a társaságnak , egy dörzsöltebb játékosnak teljesen mindegy milyen világra megy

Ja igen Jugikával meg nem foglalkozni , nagyszájú parasztgyerek , pilvo feneke yugi nyelvétől csillogot már 50-en is de ott végül már majdnem kirakatta saját magát ( én szurkoltam neki , hogy összejöjjön ) amúgy jógyerek a magamódján mint vadi, szeretem mikor alszik

Lényeget összefoglalva , nincs verhetetlen klán , tölmindegy ki nyeri a szervert , melyik klán , hogyan , össze kel fogni azt leverni egy másik szerveren , szervergyőztes klánoknak meg illene kihívásokat keresnie , nem pedig csak az , hogy beregizünk azt lesz ami lesz , tessék kihívni nyílvánosan más klánokat , akik szervert nyertek , mint régen , ezekért a pillanatokért a játék szépségéér játszottak az emberek régen ami most már elmúlt a sok jó játékossal együtt

Remélem lesz egyszer Feketes Sereg vs -os- ( tudni fogom kiknek szurkoljak ) :)

Na, ezért bírlak valamennyire, mert amikor levetkőzöd az idióta stílust, tudsz normális hszt írni, ami sokaknak nem sikerül :D thumb up
 

DeletedUser19243

Vendég
V50-es induló keretetek is csökken az idővel, szal majd két év múlva Yugi mondani fogja, hogy V55-n 30-an játszottatok :D És a fáralyó ezt tudja, azért mondta ezt, minden egybevág!
csökkenő vagy növekvő tendencia?:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent