Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19843

Vendég
image_2019_05_22T22_55_29_826Z-1.png

Minek beszeljek, mondod te magadtol is! :)
 

DeletedUser

Vendég
Azt azért latod hogy egy majd 3 honapos levelet hoztál fel megint amit már 3 szor ki targyaltatok?
Komolyan mint a dedoba egy nyeretlen 6 éves csinálja azt amit te. Azért mert a való eletben egy senki vagy itt probalod ki elni magad masokon...
Lehet bantalmaztak kis korodban es ez most jön ki?
Itt probalod le vezetni az othoni feszültséget...
Ezert is a Dicktator név?
Es mi lesz ha nem jön be a szamitasod?
Be koldulod magad az Al be es utana probalod őket a hodor ellen uszitani?
Terj kicsit észhez ez egy játék. Ne bazd el masok játékát mert utána ok foglyak a tied el baszni egy eletre.

Kisfiam, ha már család, valaki a közeli hozzátartozók közül hogy nem baszott le neked anno 2 büdös nagy pofont, az a legnagyobb probléma, a tiszteletlen flegma, fórumharcos hozzáállásoddal együtt. Nem vagyok Barcsa fan, de azért ácsi van öcsi. Van a kommunikációnak is egy bizonyos határa amit igen én is átléptem sajnos.

mivel kifogytak az érvek és ezzel jössz elő. Mindig egy csepp személyeskedés, ez mind amit fel tudtok mutatni, mondjuk ez igaz a teljes community örök vesztes mentalitású egyénéire is, akik képtelenek változtatni a felfogásukon. Neveket azt hiszem nem kell sorolnom.
Gondolkozz el ezen kicsit.... inkább tartozol a csíra rétegbe vagy próbálsz példát mutatni amennyire lehet.

Elnézést mindenkitől utólag is
ZomBee
 

DeletedUser19843

Vendég
Azt azért latod hogy egy majd 3 honapos levelet hoztál fel megint amit már 3 szor ki targyaltatok?
A mult eltorlodik kedves Slade? 3 honap vagy 2, nem mindegy? Anno ASG-nel probalkoztatok, most a Hodor, de AL-nek is mentek a dumak. Anno ugye azt mondtad, hogy a barati kozossegetek miatt valtatok ki :)) Nos, lenne par kerdesem hozzad:
1. Miert hivtatok meg minden jatekost, legyen az 10k pontos a Royalba random? Ja igen, kaptam valaszt toled: kevesen vagytok/voltatok. Helyesbitenek: kevesek* (kb 2 jatekost leszamitva toletek)
2. A Hodor miben kulonb Witchernel, ha mar ti ennyire elleneztetek ezt az egeszet? Witcher-t szidja mindenki, szidjuk hat mi is, es legyen Barcsa az uj "fogonosz". En csak nevetni tudok rajtatok, ram fokuszalodo haragotok csak taplal engem ;)
Komolyan mint a dedoba egy nyeretlen 6 éves csinálja azt amit te. Azért mert a való eletben egy senki vagy itt probalod ki elni magad masokon...
Tovabba vicces titeteket, hogy annyira idegesitelek a jatekommal, hogy amint 1 "gyengen serto" szoval illettelek a multkor, es mondatokbol allo tragarsagokkal jellemeztel ennek hatasara :D Senki vagyok? Ugy tudom, josztok majd megkeresni valo eletben, meglatjuk akkor, rendben? :D

Es mi lesz ha nem jön be a szamitasod?
Nem jon be a szamitasom? :O Ne mar, pedig ugy remlik jol inditgattam :(
Be koldulod magad az Al be es utana probalod őket a hodor ellen uszitani?
Szavazzuk meg a nap poenjanak? Bekoldulom magam az AL-be? Oh, hat figyelj, ha adsz kolcson akkor lehet sikerulni fog, hisz te "kilora megveszed az ASG-t" :D :D A Hodor ellen? mostmar a Hodor a meno, eddig a Royal? Erdekes.. no de ti dolgotok milyen klanban estek el ;)
Terj kicsit észhez ez egy játék. Ne bazd el masok játékát mert utána ok foglyak a tied el baszni egy eletre.

Jo, akkor most azt hiszem itt az ideje betorolni.

Vegulis, ez egy jatek, de meg mindig nem en akarlak megkeresni titeket, es nem en perelek azert mert kozzetesztek valamit abbol amit irok! ;)
 

DeletedUser19651

Vendég
A HODOR egy alázatos szolga lett, kiszolgáltatva az AL sötét vezetőinek akiknek nem számít kin és hogyan gázolnak át a cél elérése érdekében. A HODOR klánnak ez az utolsó világa jelen állapotban csak erre a világra van erejük leányvállalatként, az AL utánfutójaként. Az ASGtől több tiszteletet és megbecsülést kaphattak volna, de a legszebb az lenne ha független klánként harcolnák végig.
Így ennek sok értelme nincs, alias Hienas
 

DeletedUser19651

Vendég
Ez az AL klánnak többet árt mint használ, mivel a HODOR látszólag csinálja a dolgát addig az AL klán 60% még jobban kedve veszett lesz és kezdenek beleunni. Az ASG mindeközben megemelt morállal és nagy harci kedvel játszik.
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
A HODOR egy alázatos szolga lett, kiszolgáltatva az AL sötét vezetőinek akiknek nem számít kin és hogyan gázolnak át a cél elérése érdekében. A HODOR klánnak ez az utolsó világa jelen állapotban csak erre a világra van erejük leányvállalatként, az AL utánfutójaként. Az ASGtől több tiszteletet és megbecsülést kaphattak volna, de a legszebb az lenne ha független klánként harcolnák végig.
Így ennek sok értelme nincs, alias Hienas


te ezeket honnan veszed?
 

DeletedUser19734

Vendég
Kisfiam, ha már család, valaki a közeli hozzátartozók közül hogy nem baszott le neked anno 2 büdös nagy pofont, az a legnagyobb probléma, a tiszteletlen flegma, fórumharcos hozzáállásoddal együtt. Nem vagyok Barcsa fan, de azért ácsi van öcsi. Van a kommunikációnak is egy bizonyos határa amit igen én is átléptem sajnos.

mivel kifogytak az érvek és ezzel jössz elő. Mindig egy csepp személyeskedés, ez mind amit fel tudtok mutatni, mondjuk ez igaz a teljes community örök vesztes mentalitású egyénéire is, akik képtelenek változtatni a felfogásukon. Neveket azt hiszem nem kell sorolnom.
Gondolkozz el ezen kicsit.... inkább tartozol a csíra rétegbe vagy próbálsz példát mutatni amennyire lehet.

Elnézést mindenkitől utólag is
ZomBee

Érdekes... a fórum több sebből is vérzik :D olyan ember érdemel tiszteletet aki tesz érte, nos mit gondolsz azt az embert is fikázzák aki valósan tett érte és közhiedelemként mindenki tiszteli? Barcsa sok mindent érdemel de a tisztelet az nincs köztük! A kommunikáció határai itt már rég túl voltak lépve. Nem tudom ki is vagy te, ha olyan fiatal vagy elárulom hogy nem a szülők osszák a legnagyobb pofont, :D csak hogy idézzek "...senki nem tud olyan nagyot ütni, mint az élet..." (Rocky). Szerintem, mindenkinek joga van azt mondani amit, az hogy másnak mi a véleménye arról, az olyan mint a fing mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra. Szerintem inkább gondolkozz el te, azon hogy miért is akarsz tartozni általad írt csoportba. Példamutatóként 1 hiba és 1000 meg 1000 ember fogja a száját tépni az általad tett hiba miatt. Ahogy írtad "csíra" réteg nah ők tesznek rá másra és nem lesznek focusba így nem kell felelősséget vállalniuk egyik írásukért sem! :) Kezded kapizsgálni? Ha van egy kicsi eszed észreveheted, hogy a fenti kommentelők teljes gárdája 1 félreírás vagy 1 bármilyen nevezzük "hibának" elkövetésére olyan szinten torolnak meg, hogy inkább ne írtad volna! Most ehhez képest melyikhez könnyebb a tartozás? Te gondolod magad a jó példának? Ki gondolja itt magának jó példának? Ha te igen azonnal sokak szemében leszel beképzelt, ha nem akkor miről is beszélsz a fenti írásodban?

Én bármikor bármelyik írásomért vállalom azt amit vállalni kell! Ezért sokan jönnek a saját igazukkal vagy igaznak vélt dolgokkal és szájalnak nekem vissza, mikor ott sem voltak nem látták a teljes történetet ahogy én sem és senki sem. Nekem az a fontos hogy akik ismernek ingame játszottak már a kezem alatt vagy éppen én játszottam más keze alatt tudják milyen vagyok miket tettem és csak ez a fontos nem az hogy egy másik kis vagy nagy név mit mond, meg ki hogy mondta, meg így mondta, meg nem is ez volt ,meg kerül csavar még 100-szor.... Az legyen fontos ami tényleg fontos!
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tartozom egyik gárdához sem, sőt rövid pályafutásom véget ért számomra eddig rejtélyes okokból mivel távollétemen mindenki mást mond.Ha nem tudod ki vagyok, ez egy remek hír nekem.

Fiatalság, baromság. Lehet 50+ vagyok lehet 17 lehet 32, ki tudja? Ez nem kor kérdése. Bajod van Barcsa játékossal? Csapd szét a száját. Bajod van az ASG vel? Győzd le őket. Ha nem sikerül, gratulálj nekik. Ennyi.
Hogy ki vagyok chapter 2:
Egy senki, ugyan olyan senki mint itt mindenki, én akinek anno nagyobb szája volt mint neked meg a többinek együtt, de végülis rájöttem hogy nem éri meg. Így igazan érdemi hozzászólásokat nagyzoló vagy éppen támadó hozzászólást már nem irkálok, mivel ha eddig nem tudtam elérni amit akarok, ez pedig egy súlyos hibám belátása utáni community gondolkodás mód változás, így háttérbe húzódtam. Miért? Mivel egészen egyszerűen nem lehet az ellenfeleket tiszteletre tanítani. Van egy link a profilon, nézd meg. Amott működik. Ez számomra érdekes ember és ember közt mégha nem is egy orszagi emberek, milyen különbség van. Ez minden
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Visszasírom azokat az időket amikor még Witcher írt ide napi szinten... :D Lehet népámítás volt, de több volt az értelem a hozzászólásokban. A fórum és a v53 egy új Ez Van-ért kiállt!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent