Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser20054

Vendég
ja és még valami. hivatkoztok a bűvös falukra meg az eldobott fiókokra. 15 bűvöst "kaptunk". ok. és ez miatt álltok úgy ahogy álltok??? aztán az eldobott fiókok. vajon miért lettek eldobva??? gondolom mert minden profin megy és haladtok a győzelem felé, mindenki nagy kedvel nézi hogy épp a vezérük inaktív.
csak magyarázkodsz és vádaskodsz minden érv nélkül. nézz magadba.....
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Írhatnék rólad olyat, hogy megpördülsz a kamionnal.. de nem teszem.
Van bennem méltóság, ellentétben ahogy olvasom neked ez nem adatott meg.

Nem a külső főrumnak kell megfelelj, hanem saját magadnak és a klánodnak amit vezetsz.
Azt a szintet amit most képviselsz, nem fog naggyá tenni, elismertebbé sem.
Nem minket a Spártát kéne lealacsonyítani, mert nyertek, ha nyertek-hanem megírhattad volna, de megteszem én helyetted,
több hónapos felkészülés volt a DA klánban, hogy ezen a szerveren elinduljon. Láthatóan jól szervezett tagsággal, vezetőkkel(téged fényezlek) indult megmérettetésre a csapat. Az ellenfelek, nem tudták ez az összetartást megteremteni a DA klánnal szembe, ez eredményhez is vezetett.

Amikor a sportolóm nyer, nem azt mondom neki, szar volt az ellenfél, hanem azt, TE voltál nagyon jó, jól felkészült..Tovább viszem a siker felé..Soha nem érvelek azzal amit te most teszel..

Na, további külső szereplést..
 

DeletedUser20054

Vendég
megint egy elterelő válasz. de már megszoktuk.
mivel érvelek? avval hogy nem fogom elviselni hogy úgy állítsd be a dolgot hogy minden miattam és roli miatt van? ez az egész főleg miattad van, csak te ezt nem akarod beismerni. nem a kis inaktív tagok dobják el a fiókot hanem a top tagjaitok, köztük klánvezetők. nem gondolkoztál el hogy ez miért van?
 

DeletedUser19565

Vendég
megint egy elterelő válasz. de már megszoktuk.
mivel érvelek? avval hogy nem fogom elviselni hogy úgy állítsd be a dolgot hogy minden miattam és roli miatt van? ez az egész főleg miattad van, csak te ezt nem akarod beismerni. nem a kis inaktív tagok dobják el a fiókot hanem a top tagjaitok, köztük klánvezetők. nem gondolkoztál el hogy ez miért van?

A mini szerverek is miatta vannak :D
És monda Isten: Legyen világosság: és lőn világosság.:)
 

DeletedUser13406

Vendég
tök arik vagytok!hiszitek a semmit,(" a jobb, erősebb, összeszedettebb csapat fog nyerni."Say ez komoly kijelentés! csak nem igen állja meg a helyét..meg nézném ha most páran az első 10 csak úgy szó nélkül lelépne nálatok,akkor is jók lennétek?de a nagyobbik baj a hozzá állásotok!szapultok mindenkit,aki nem dicsér Titeket az bolond)már rég nincsenek nagy klánok,mert igazi egyéniségek sem vannak.!van öröm hírem is,egy darabig nem jövök ide..:p:rolleyes::D
 

DeletedUser13406

Vendég
Az ellen hibája hogy lelépnek a top játékosok? Mert szerintem nem XD Sajnos szerintem nincs olyan szerencséje a V52-es játékosoknak, hogy leállj azzal a bizonyos cuccal.
nagy gyerek vagy Te babám,írkálsz hülyeségeket,)de ha ez boldogá tesz ám legyen.majd pár hét múlva folytatjuk
 

DeletedUser

Vendég
Eklézsia hallod írj má' ki szavazást hogy Witcher vagy Imzs. a boldog apuka. A győztesre keresztet áldunk és kap tőlem postán egy "I love Ekiáá!!" pólót...
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
tök arik vagytok!hiszitek a semmit,(" a jobb, erősebb, összeszedettebb csapat fog nyerni."Say ez komoly kijelentés! csak nem igen állja meg a helyét..meg nézném ha most páran az első 10 csak úgy szó nélkül lelépne nálatok,akkor is jók lennétek?de a nagyobbik baj a hozzá állásotok!szapultok mindenkit,aki nem dicsér Titeket az bolond)már rég nincsenek nagy klánok,mert igazi egyéniségek sem vannak.!van öröm hírem is,egy darabig nem jövök ide..:p:rolleyes::D

Ha lelép az első 10 tag, az a vezetőség hibája, nem az ellenségé. Ha az ellenség nagymértékben vezeti a háborút, akkor szintén a vezetőség hibája.

A tagságot, a taktikát mind-mind a vezetőség állapítja meg. Nem vagy nagyon profi játékos, de azért neked is illene ennyit tudnod.
 

DeletedUser20054

Vendég
kincsem meg kapta a jutalmat! igaz a játékban nem de a fórumon szépen harcol a sparta mellett, ezért elismerésképpen az LSW ből átvették a spartaba. gratulálok! remélem már nem lesz ideje videókat küldözgetni. :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Ha hiányolod a videókat,tudom javasolni Antoánt!
Igazi videó tárház van nála! :cool::oops::D
 

DeletedUser20054

Vendég
azt hittem ennél már nincs lejjebb. de van!!! teáskanna a helyettesített fiókból (olyanból ahol a tulaj végrendelkezett) írkál a tagjainknak és élteti nikitát, hogy visszatért és micsoda teljesítményt nyújtott azonnal! ez már annyira nevetséges dolog!!
 
Fent