Elemzés

DeletedUser19651

Vendég
Teáskanna felkerült a feketelistára. Senki ne adjon neki lehetőséget a jövőbe! Vagy elárulja a klánt vagy bomlaszt. Gondolkozz el Kanna hogyan tovább! Ha a Sparta bomlik vagy megszűnik jó néhányan fognak pálcát törni feletted, okkal.
Szégyelld magad!
 

DeletedUser20054

Vendég
teás vállad el hogy a klánod ellen kémkedtél! ne hazudozz még most is a társaidnak.
meg vannak a levelek ha gondolod bemutathatom mindenkinek, hogy lássák mekkora 2 színű alak vagy!
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Jelenleg még nem tudom összerakni a dolgokat mi történt. Azonban igyekszem kideríteni, hogy mi folyik itt.
Jeleztem a vezetőknek egy hétig nem leszek, lehetetlen a netes belépésem a játékba. hétfőtől-hétfőig.
Annyit kértem, amíg nem vagyok semmi meggondolatlan dolgot ne csináljanak.
Roland már hetek óta be akarja fejezni, elfáradt, agyban megtört.
Visszatérve, tömegesen kapom a tagságtól, hogy felszólítják őket, hogy adják át a bűvös falvakat a DA klánnak.
Értetlenül nézek a történtek előtt.
Folyt, ha utána tudtam nézni a dolgoknak.
 

DeletedUser20057

Vendég
Jaj! Szegény nikita megint nem érti,hogy mi történik vele és megint mindenki hibás lesz végül csak ő nem. Mintha a történelem ismételné önmagát az utóbbi pár szerveren. Lehet ez lesz mostantól a Spárta történelme?
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Természetesen szívesen fogadom itt is, ha megválaszolod, ha tudod.
Akár a DA jelenlegi vezetője is megteheti ezt, ezzel rövidre is zárhatjuk ezt a témát.
Miért kéri a Spárta játékosoktól Lupo a bűvös falvakat ?
Ki tévesztette meg a tagságot, hogy adják fel a világot.
Ki írt kinek ?
Ezzel megkönnyítheted a dolgot.
Terelés nem igen érdekel, személyeskedés sem.
Köszöntem.
 
Utoljára szerkesztve:

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Te kerested meg Lupot, hogy a Spártások átadják a büvősöket ?
Ő téged, hogy átvenné ? Így akar nyerni ? Csalással ?
Ezt a tagsággal megbeszélted ,vagy egyedüli döntése volt annak a négy vezérnek ?
Ehhez én nem adom a nevemet.
 

DeletedUser20054

Vendég
még 1x leírom hogy megértsétek.....
nem mi kerestük a spartat! nem kéregetjük a bűvös falukat! azt hogy a sparta tagság java nem tudja hogy mi folyik a klánjukban az ne a DA hibája legyen már!
hogy adnak át bűvösöket az nem azt jelenti, hogy 2-3 hét és vége a szerónak. nem falukat adtak át, hanem kb 20 bűvöst.
nem is értem a gondolkodásmódjukat. kijönnek ide sírni, mindenkit hibáztatni ahelyett, hogy próbálnának tovább harcolni. de ezt a legegyszerűbb!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
még 1x leírom hogy megértsétek.....
nem mi kerestük a spartat! nem kéregetjük a bűvös falukat! azt hogy a sparta tagság java nem tudja hogy mi folyik a klánjukban az ne a DA hibája legyen már!
hogy adnak át bűvösöket az nem azt jelenti, hogy 2-3 hét és vége a szerónak. nem falukat adtak át, hanem kb 20 bűvöst.
nem is értem a gondolkodásmódjukat. kijönnek ide sírni, mindenkit hibáztatni ahelyett, hogy próbálnának tovább harcolni. de ezt a legegyszerűbb!


Csak az van,hogy az inaktivak elokerulnek es kijonnek megmagyarazni :oops:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az a baj,hogy páran(ni..) nem érti(k),hogy ezt a játékot dominancia alapján kell megnyerni és most azért a pár buvosert haragszik,mert van mire kenni a bukást. Holott ezt a statot kell nézni ami miatt ki kap.

És ez a stat úgy született hogy itt még pár ember nagyban 24 órázott a khn

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: -D.A-, -DA-

Timeframe: 26/06/2019 00:00:00-tól ől01/07/2019 18:07:41 (előző arma óta napjainkig)

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 45
Oldal 2: 265
Különbség: 220

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 430,794
Oldal 2: 2,563,261
Különbség: 2,132,467

chart
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19698

Vendég
még 1x leírom hogy megértsétek.....
nem mi kerestük a spartat! nem kéregetjük a bűvös falukat! azt hogy a sparta tagság java nem tudja hogy mi folyik a klánjukban az ne a DA hibája legyen már!
hogy adnak át bűvösöket az nem azt jelenti, hogy 2-3 hét és vége a szerónak. nem falukat adtak át, hanem kb 20 bűvöst.
nem is értem a gondolkodásmódjukat. kijönnek ide sírni, mindenkit hibáztatni ahelyett, hogy próbálnának tovább harcolni. de ezt a legegyszerűbb!

DA klánoknak így is megvan a győzelemhez kellő 60%..
Akkor minek is kéne bármit átadni? :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Pedig azt hittem lesz itt is egy minőségi harc az 51 után két erősebb klán összecsap itt is, gondoltam csak lesz itt harc. :D De ez elég viccesre sikerült, a DA részéről, mert elfogadja, hogy a rúnákat átadják, a Sparta részéről mert nem képes az egész szerver alatt a belügyeit klánon belül tartani, konkrétan majdnem minden vitát ide kihozott, ami amúgy saját belügyük... Szóval én most kicsit csalódtam, de nem hiszem egyedül vagyok ezzel... Hajrá DA, grat a győzelemhez!
 
Fent