Elemzések,statisztikák.

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
A Harcosok és a 300 klánjai együtt kevesebb,mint 200 faluval állnak az FS klánok előtt,míg 2hónappal ezelőtt ez a szám még 1100 körül volt.


Ehez csak azt teném hozá hogy az a 900 falu amit behoztatok nem mind hábarú allati foglalás. Nehogy azért itt megtéveszük a külső szemlélőket. Tény és való hogy az utobbi 2 armátok rengeteg falut hozot nektek amiért elismerésem. Szép szervezések voltak.
Ha enek a világnak az lesz a vége hogy az FekereSereg gyözedelmeskedig hát legyen, én már nyertesnek mondhatom magam, hisz játszok egy jót a Klánhábarú top játékosai elen olyan barátokal/társakal akikel bármikor kiálnék ugyan ugy egy másik világon a mostani elenfelünk elen. Remélem a harcosok tagsága megráza magát az elmült 1 honap sikertelensége után és folyatjuk azt amit elkezdtünk hogy emeltfővel hagyhatjuk majd el v51et akár gyözedelmeskedünk akár veszitünk.
 
Utoljára szerkesztve:

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Hoznék egy kis statisztikát de elóre szolok még mindig nem letem enek a mestere ugyhogy nagyrész csak számok lesznek kis magyarázatal.

07.05.én Harcosok armája csapodott Főbb cálpontok Forsaken, -Conquistador-, Silonix és Fegyenc játékosok.

A Harcosok 39 falut foglaltak melyböl 29-et sikeresen viszai vetek. "Amiért nagy grat nekik mert a viszafoglalt falvak nagyrésze 2másodpercig se volt nálunk"

A Harcosok 22,5 milió Letjével szemben a Fekete sereg 48,7 milliós Levet hozot ösze.

És akkor jöjön a Feketesereg tegnapi (07.07) akciója

Tudtomal csak a nyugati sekciójuk támadot. (ha valaki látja majd a keleti támadóikat irhatna egy elemzést hogy mi let az eredmény)

Föbb célpontok lackosass89 és bArNNNi játékosok

Itt a Feketesereg 4 falut hozot melyböl 2 viszavet az Harcosok brigádja. (Itt viszon kicsit csaloka. mert maga a támadás levédekezése 0 bukott faluval zárult, az a 2 falu minusz barnaborsosz éjszakai szorakozásábol származik)

A Feketesereg 11,2miliós letjével szemben a Harcosok 28,6milió Levet szereztek.


Enyi lenne az én kis minimalista elemzése aszem a lényeget sikerül beleirnom.
 

skYl1n3

Member
A reakció pontszáma
42
Igazából mondhatjuk majdnem korrektnek az elemzést. A 10ből 5 falu origóban(végjátékfalu), de falunak falu.

De feltárnék hiányosságot is. Az ezt megelőző 3 armátokból összesen 1 falut hoztatok, míg mi az elmúlt 3 armából 200 felett. Egy korrekt elemzés feltárja a hibákat és az előnyöket, kéretik figyelembe venni :)
 

DeletedUser19349

Vendég
Legyen nektek is sikerélmény , eddig úgyse volt ilyen , és nem is nagyon lesz .

De csak hogy letöröljem azt a bizonyos vigyort.........te magad irtad hogy a minek az csak "akció" volt . Ez igy igaz , mert csak nyugat ment , és még annak is csak a fele . Tehát marhára értelmetlen összhasonlitani a ti armátokkal .
Ha már hasonlitasz akkor legutolsó , teljes klános armánkkal tedd , 2 héttel ezelőttről . Akkor ugye buktatok majdnem 100 falut . Ugye igy már nem is olyan fényes a dicsőség ? Azt meg már hozzá se teszem , hogy azelőtt 2 héttel is buktatok 100 falut :)

Szóval szép szép , de én inkább csöndben maradtam volna ....
 

Deleted User - 1530803

Vendég
A legutolsó támadást foglalta össze, ha jól látom Light kitette mind a két 100 falus armátokról a statisztikát. Szóval őszintén nem értem mi a gondotok, mert ez teljesen korrekt volt. Csak nem gond van az FS háza táján? Két 100-as arma után hogyha a csoportos akció is sikeres volt (nem kellett igazi "arma", bár alapból külön működik a két részetek) akkor miért kell vergődni? Érdekes dolgokat vet fel a reakciótók...
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Legyen nektek is sikerélmény , eddig úgyse volt ilyen , és nem is nagyon lesz .

De csak hogy letöröljem azt a bizonyos vigyort.........te magad irtad hogy a minek az csak "akció" volt . Ez igy igaz , mert csak nyugat ment , és még annak is csak a fele . Tehát marhára értelmetlen összhasonlitani a ti armátokkal .
Ha már hasonlitasz akkor legutolsó , teljes klános armánkkal tedd , 2 héttel ezelőttről . Akkor ugye buktatok majdnem 100 falut . Ugye igy már nem is olyan fényes a dicsőség ? Azt meg már hozzá se teszem , hogy azelőtt 2 héttel is buktatok 100 falut :)

Szóval szép szép , de én inkább csöndben maradtam volna ....

Elvileg tudtomal az egy elemzése rovat ahova töletek folyamatosan kihoz valaki valamit ha sikert értek el. Mi tán nem tehetjük ezt meg? Mert rögtön lehurogtok hogy igy meg ugy. tisztába vagyok hogy az elmult armáink milyen siker értek el ugyhogy nem kel felhántorgatni. Ne de mindegy aszeintem vanak itt olyanokis akikel értelmesebben is meglehet vitatni a dolgokat
Igazából mondhatjuk majdnem korrektnek az elemzést. A 10ből 5 falu origóban(végjátékfalu), de falunak falu.

De feltárnék hiányosságot is. Az ezt megelőző 3 armátokból összesen 1 falut hoztatok, míg mi az elmúlt 3 armából 200 felett. Egy korrekt elemzés feltárja a hibákat és az előnyöket, kéretik figyelembe venni :)


Igazadvan különszedhetem volna a rendesfalut a bövősfaluktol de mivel tudtomal azok szükséges faluk a végjátékhoz igy vehetjük egyenértékü foglalásnak :) És nem szeretnék vitába bonyolodni emiat csak egyszerüen lehet hogy másképp álunk azokhoz a falukhoz, és ahogy irtadis hogy: falunak falu ;) A saját sikereitekröl meg ottvanak a ti tagjaitok akik beszéljenek én kihoztam a saját klánomét ugyan ugy ahogy nálatokis van aki mindig kihoza a tiéteket :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19349

Vendég
"Ne de mindegy aszeintem vanak itt olyanokis akikel értelmesebben is meglehet vitatni a dolgokat"

Kibogoztam , és igen , ezt tökéletesen mondtad ! Most már tudod miért nem szoktam ide sürün irogatni
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Csak nyugalom,nem kell a feszkó :)
Lehet sok oldalról nézni,hogy egyik oldalt fullos arma másikról párszemélyes akció,a siker az siker és kész. Az elmúlt hét során 3al több falut buktunk a H-val szemben,mint amit hoztunk,vagyis tényleg megérdemlik a dícséretet,mert hosszú hetek erős lejtmenete után sikerült pozitív eredményt elérni ellenünk. Lehet nem brutálisan nagy siker,de siker amire igenis büszkének lehet lenni. Miért ne lehetnének? Mi is ki szoktuk tenni sokszor a pozitívabb dolgokat,ergo úgy fair ha gratulálunk és csendben maradunk amíg nem sikerül nekünk kiemelkedő eredményt elérni. Be lehetne tenni a 300at is,mint szövetséges klánt a statisztikába,hiszen az arma amit kaptunk is közös volt és úgy nem annyira pozitív már a dolog,de fölösleges. Gratula és kész. Nálunk most kapott kis nyári szünetet a klán,ergo a visszavágás még messze van,de majd jönni fogunk mi is és ha jól sikerül majd kitesszük mi is, a szerver hajrája még hátra van,messze még a vége :) Lesz még jó pár arma mindkét oldalon,ahogy elnéztem az eddigieket nem most fogjuk elsietni. A Harcosoknak szeretnék gratulálni azért is,mert ennyi hónap után még mindig ugyanolyan szívósan kitartanak,nem sokan bírták volna az állandó nyomást - de persze egyben jelezném is,hogy nincs már messze az időszak amikor megint erősebben rákapcsolunk :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Áttekintés a szerver aktuális állapotáról:

Szerver működési ideje: 285 nap

Klánok:

Fekete Sereg: 5665 falu, 66 játékos​

Harcosok: 4515 falu, 67 játékos
Háromszáz: 1445 falu, 53 játékos
Összesen: 5960 falu, 120 játékos​

Végjáték:

A001 (509_556) - Klánháború - Világ 51 (7).jpg

Győzelemhez szükséges befolyás pontok: 162.000
-Amikor egy klán megszerzi a befolyás pontok 40%-át, az érmék automatikusan 10%-al kevesebbe fognak kerülni. Tehát 64.800 pontnál.
50%-át, az érmék automatikusan 10%-al kevesebbe fognak kerülni. Tehát 81.000 pontnál.
60%-át, az érmék automatikusan 10%-al kevesebbe fognak kerülni. Tehát 97.200 pontnál.
70%-át, az érmék automatikusan 10%-al kevesebbe fognak kerülni. Tehát 113.400 pontnál.
80%-át, az érmék automatikusan 10%-al kevesebbe fognak kerülni. Tehát 129.600 pontnál.
90%-át, az érmék automatikusan 10%-al kevesebbe fognak kerülni. Tehát 145.800 pontnál.​

Térkép:

5d2417733be8c111.png
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Csak nyugalom,nem kell a feszkó :)
Lehet sok oldalról nézni,hogy egyik oldalt fullos arma másikról párszemélyes akció,a siker az siker és kész. Az elmúlt hét során 3al több falut buktunk a H-val szemben,mint amit hoztunk,vagyis tényleg megérdemlik a dícséretet,mert hosszú hetek erős lejtmenete után sikerült pozitív eredményt elérni ellenünk. Lehet nem brutálisan nagy siker,de siker amire igenis büszkének lehet lenni. Miért ne lehetnének? Mi is ki szoktuk tenni sokszor a pozitívabb dolgokat,ergo úgy fair ha gratulálunk és csendben maradunk amíg nem sikerül nekünk kiemelkedő eredményt elérni. Be lehetne tenni a 300at is,mint szövetséges klánt a statisztikába,hiszen az arma amit kaptunk is közös volt és úgy nem annyira pozitív már a dolog,de fölösleges. Gratula és kész. Nálunk most kapott kis nyári szünetet a klán,ergo a visszavágás még messze van,de majd jönni fogunk mi is és ha jól sikerül majd kitesszük mi is, a szerver hajrája még hátra van,messze még a vége :) Lesz még jó pár arma mindkét oldalon,ahogy elnéztem az eddigieket nem most fogjuk elsietni. A Harcosoknak szeretnék gratulálni azért is,mert ennyi hónap után még mindig ugyanolyan szívósan kitartanak,nem sokan bírták volna az állandó nyomást - de persze egyben jelezném is,hogy nincs már messze az időszak amikor megint erősebben rákapcsolunk :)


A magam és a klán nevében is köszönöm a szép szavakat. Ilyen egy korekt hozászolás :)
Mint már pár hsz-el korában is emlitetem és teis megerősiteté ebben most lehet már bármi a végeredmény ha vesztünk is a végén amég becsületesen kitartunk elenetek nyertesek vagyunk hisz ugy álunk elenetek imel ámal stabilan hogy ti voltatok a nagy ászok a világ indulásakor és senki sem számitot arra hogy ilyen hoszú világ lesz ez. :) Azt nem mondom hogy miis rákapcsolunk most mert itt sokan lenagyképüznek majd hogy ez csak véletlen sikervolt meg bla-bla-bla.... De azt igérhetem hogy ahogy edigis ez után is kitartunk :)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3
Side 2:
Tribes: =H=, =H= 2, =H= 3

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 167
Oldal 2: 47
Különbség: 120

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,655,955
Oldal 2: 455,360
Különbség: 1,200,595

chart



Legyőzött ellenfelek támadóként:
FS - 36.227.258
H - 1.908.991


Legyőzött ellenfelek védőként:
FS - 3.296.660
H - 59.718.452
 

DeletedUser19651

Vendég
Ez azért egy gyomorszáj ütés volt a Harcosok részére..Kíváncsian várjuk felrakják a kezük?!
 
Fent