Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Itt a fanatiknál nem a tagoknál van a gond, hanem a vezetőségnél. Tipikusan rossz szervezés, de a tagjaiknak köszönhetően néhol látni valami csillogó reményt... :D
Igazából, míg olyanok a vezetők, mint Ben Solo, aki v46 külsőjén kijelentette, hogy ő profi vezetővé vált az ASG-ben, vagy nem is tudom már hogyan fejezte ki magát, esélytelenek még a k55 teljes uralására... :D Az os kicsit jobban regel, és azok a starterek akiket odaküldtek nem tiltatják magukat, vagy aki maradt is jobban koncentrál már a fél fanatik nem létezne...
Ezt csupán jó szándékú kritikaként írom a fanatikusoknak, hogy kicsit visszább az arcból, mert oké, hogy nyertetek egy világot a v50-en, de arra emlékezzetek vissza, hogy 2 kontival mentetek neki az sbt-nek, és minuszos armákat toltatok, csak akkor voltatok sikeresek, amikor egyszerre mentetek az os-el, majd később már nem érdekelte az sbt tagokat... Ez a King Gimi a profilon... Ha a tagok helyébe lennék már ennek kiírásakor kiléptem volna a klánból, és rossz látni, hogy 1-2 CotL tag ehhez a klánhoz adja a nevét...
Külsős szemmel mondom, hogy az OS-nek is van 1-2 játékosa, aki adja a nagy arcot, de a fanatik kívülről nézve arc van, de tudás/cselekvés igazán nincs.. Azzal meg, hogy 2 hetente az elején nullázzátok magatokat pár faluért már értelmetlen is... :D Csupán jó szándékú kritika, hogy magatokba nézzetek, és végre kiszedjétek azt a noob Léderfészt, mert már az összes körmöm lerágtam, hogy mikor szeditek már ki :( :( :( :(
 

DeletedUser18336

Vendég
Ez a King Gimi a profilon... Ha a tagok helyébe lennék már ennek kiírásakor kiléptem volna a klánból, és rossz látni, hogy 1-2 CotL tag ehhez a klánhoz adja a nevét...

tisztelettel beszéljél már róla légyszíves. a v50 top1éről van szó, aki egyébként már v1en többet letett az asztalra, mint te valaha fogsz. eljutott 112 faluig, és azok olyan foglalások voltak, hogy még a twstats is kiakadt tőle.

neked volt 112 falud v1en? voltál top1 v50en? ugye-ugye...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
tisztelettel beszéljél már róla légyszíves. a v50 top1éről van szó, aki egyébként már v1en többet letett az asztalra, mint te valaha fogsz. eljutott 112 faluig, és azok olyan foglalások voltak, hogy még a twstats is kiakadt tőle.

neked volt 112 falud v1en? voltál top1 v50en? ugye-ugye...

Te se vótá egyik se! Mondjuk én se :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
tisztelettel beszéljél már róla légyszíves. a v50 top1éről van szó, aki egyébként már v1en többet letett az asztalra, mint te valaha fogsz. eljutott 112 faluig, és azok olyan foglalások voltak, hogy még a twstats is kiakadt tőle.

neked volt 112 falud v1en? voltál top1 v50en? ugye-ugye...

Bocsánat el is felejtettem, hogy ő az a legenda akiről mindig beszéltek :( Törlöm is a fiókom szégyenembe :(
 

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126
Mennyivel jobb lenne, ha a nyilvánvalóan fogyatékosnak megfelelő értelmi szint alatt ide nem lehetne regelni.

Ez igen sok online játékra igaz (MOBA, böngészős). Ugyanakkor, ha ezt bevezetnék, az összes ilyen cég azonnal csődbe menne.
 

DeletedUser19243

Vendég
Csak hogy legyen valami érdekes is a fórumon.
A Gimnázium Király gyűjti az ingyen falvakat, a Letje elárulja mennyit kellett megküzdenie értük. :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Na most szerintem hülyeséget írtál.
12. pozícióba 26. Let helyezés sztem nem gáz.

Kívből megnéztem az előtte lévő OS tagokat. Top1-11.
4 embernek több a letje, 3nak kevesebb. Ennyire erővel akkor Bel Aminak gáz a Letje. Környéket minősíti nem pedig a játékost hogy mennyire védekeznek ellene. Majd ha kialakulnak a frontok és akkor nincs valakinek letje, na az a gáz.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha most beszed 1 csomo potya belsőt meg stb.. Akkor később letje is lesz,mert gondolom sereget is képez bele. xD
 

DeletedUser19367

Vendég
Na most szerintem hülyeséget írtál.
12. pozícióba 26. Let helyezés sztem nem gáz.

Kívből megnéztem az előtte lévő OS tagokat. Top1-11.
4 embernek több a letje, 3nak kevesebb. Ennyire erővel akkor Bel Aminak gáz a Letje. Környéket minősíti nem pedig a játékost hogy mennyire védekeznek ellene. Majd ha kialakulnak a frontok és akkor nincs valakinek letje, na az a gáz.


jöttél okoskodni ? :D
GIMII egy noob és itt pont, 50%-on pörögve is jobb vagyok nála, pedig énse vagyok a legjobbak közt. A tag kihasználja a tagjait a saját Önös érdekeiért.
 

DeletedUser19367

Vendég
Bel Amit vagy bármely OS játékost egy mondatban emlegetni GIMII-vel sértő nekünk. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent