Fogadó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Tehát aki hosszú hsz-t ír, az értelmes?
Nem feltétlenül, hiszen a képlet két érték összeadásából állt. Értelem és Tisztelet.

Azt hiszem, ha az ember röviden képes kifejezni magát, úgy hogy meg is értsék, az nagy szó. Ellenben a rövid kifejezéssel az a gond, hogy könnyű félre érteni, belelátni más, egyéb dolgokat. Egy hosszabb, hivatalosabb szöveget az ember egy hozzáállással ír, egy olyannal ami talán kedvezőbb, mint a hétköznapi énje. Legalábbis ha el akar érni valamit, s gondolom ezen esetben ez cél lett volna. Bár.. itt inkább csak szópárbajt érzek, semmi komoly.
 

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126
Ha úgy vesszük, akkor aki belelát mást, az vagy érez benne számára kedvezőtlen igazságtartalmat, vagy bele akar látni valamit (egyéb esetben kiderül a kontextusból, hogy mit is akart mondani (írni) az illető).

Egyébként abban igazad van, hogy itt (a külsőn) inkább csak szópárbajok mennek, aminek értelme nincs túl sok (mivel kevés ember ismeri be, ha téved és csak nyomatják a maguk verzióját, amit kb. 2-3 emberen kívül nem is ismer más, abban a reményben, hogy a többiek elhiszik), ellenben igen szórakoztató tud lenni. Van persze 1-2 kivétel, de leginkább erről szól a külső.
 

DeletedUser18336

Vendég
Nem feltétlenül, hiszen a képlet két érték összeadásából állt. Értelem és Tisztelet.

Azt hiszem, ha az ember röviden képes kifejezni magát, úgy hogy meg is értsék, az nagy szó. Ellenben a rövid kifejezéssel az a gond, hogy könnyű félre érteni, belelátni más, egyéb dolgokat. Egy hosszabb, hivatalosabb szöveget az ember egy hozzáállással ír, egy olyannal ami talán kedvezőbb, mint a hétköznapi énje. Legalábbis ha el akar érni valamit, s gondolom ezen esetben ez cél lett volna. Bár.. itt inkább csak szópárbajt érzek, semmi komoly.

hosszabb szövegeket én is mindig a hétköznapi énemnél kedvezőbb hozzáállással írok
 

DeletedUser

Vendég
Ha úgy vesszük, akkor aki belelát mást, az vagy érez benne számára kedvezőtlen igazságtartalmat, vagy bele akar látni valamit (egyéb esetben kiderül a kontextusból, hogy mit is akart mondani (írni) az illető).

Egyébként abban igazad van, hogy itt (a külsőn) inkább csak szópárbajok mennek, aminek értelme nincs túl sok (mivel kevés ember ismeri be, ha téved és csak nyomatják a maguk verzióját, amit kb. 2-3 emberen kívül nem is ismer más, abban a reményben, hogy a többiek elhiszik), ellenben igen szórakoztató tud lenni. Van persze 1-2 kivétel, de leginkább erről szól a külső.
Igazad van, hisz teljesen "biztonságos" írást nem lehet írni. A szó megnyilvánulás, a megnyilvánulás Képviselet, a képviselet pedig nem teljesség, így pedig: támadható.
Bolond létedre okos ember vagy :)


Mizu amúgy a szerón? Láttam OS-t mecsapkodták király gimiék.
Ez csak természetes. De azért vegyük figyelembe, hogy az lett volna a nem semmi, ha az OS tartani tudja a kontit.



hosszabb szövegeket én is mindig a hétköznapi énemnél kedvezőbb hozzáállással írok
Most hogy figyelek.. A hosszúság egyszerűen a gondolatmenet leírása, maga a gondolat, s akkor jó, ha higgadt. Általános megnyilvánulás leginkább nem higgadt, hanem pontosan heves, érzés reakció. Meg sokszor maga a komment nem is gondolat, hanem Trend szerű fröccsenés, némi éréssel (nemfélreérteni:rolleyes:)
 

DeletedUser

Vendég
Én a Sasokra leszek kíváncsi, ahol közeli névrokonod is éldegél egész magason (hiszenhamánsas..)
 

DeletedUser18336

Vendég
Oda dobott a rendszer tesa. De gazdagodtam 7000 ppvel,ez a pár nap meg nem nagy kiesés,pláne,hogy mostmár tudok vásárolni is :D

igazán adhatnának a játékhoz egy lehetőséget arra, hogy átrakd a faludat máshova, ha szar helyre kerültél :\ így sokkal nehezebb szervezetten elindulni. nemtudom hogy a Fnaticnak hogy sikerült annyira egy részre regelnie, piszok szerencsések.
 

DeletedUser18312

Vendég
Ma van egy kis időm, így ránéztem tanulmányoztam a világ állását.

K54
Itt a legkiegyenlítettibb a mezőny.
JF, What és EAGLE harcol a kontinensért.
Jf hokuszpók irányítása alatt sokadjára próbál szerencsét. V50en láttam ahogy Sparta ellenfélből beolvasztotta magához. Vajon ezen a szerón is ha megtörnek akkor What/Eagle mezekbe folytatják tovább ezen a kontin? Eagle már 1 falut elhozott tőlük.
Whatról nincs sok információm. Nem nagyon ismerem a vezetőséget. De Csihipuhi 3 falut lekarmolt róluk.
Számomra az Eagle a legismertebb. Rengeteg a volt EW-s játékosom és ahogy látom babybogyó is visszatért játszani. Meg itt van a pp király játszani nem tudó picikurucz. Eagle-re fogadnék hosszútávon, ha komolyan veszik.....

K55
Fanatic elkezdte átvenni az irányítást.
A második helyen lévő OS klántól elhoztak már 4 falut és 1et foglalást elbuktak, nem tudtak megtartani. Bár valószinűnek tartom hamarosan martonét is szétszedik, mert nagyon egyedül maradt, ő azért nőlt meg, mert ráhagyta seriosboo a faluját....Nem hiszem hogy egy vinszent szintet megtudna ütni, pedig az OS-nek szerintem jól jönne egy trójai faló hosszútávon.
Aod3 van még ezen a kontin, de szerintem ők nem az a súlycsoport. Így szerintem nagyon hamar uralni fogja a kontit a Fanatic.
K54 oldaláról nyugodt lesz nekik, mert ott még sokáig fognak harcolni.

K45
Os kontija. Hasítanak. Jól haladnak. Ellenállásba eddig nem ütköztek. Ezért is kellene meríteniük a déli lehetőséggel, mert ez így egy parlagon hagyott lehetőség. Hosszútávon ha nem jól dipoznak, rosszul is elsülhet.

K44
Nem VS Lost
Nemesis sokkal nagyobb erőt képvisel, de a Lost is egy összeszokott társaság. Ha a Lost jól dipozik és tud segítséget kérni, akár másik kontiról győztesen is kijöhet a harcból.
De a realitások talaján maradva a Nemesis az esélyesebb.

Ami látható a Os és Fan elég gyorsan befogja huzni a saját kontiját. Vajon ledipoznak és most a végén lemecselik a V50 sérelmeit? Vagy már az elején egymásnak ugornak? Viszont akkor fontos tényező lesz a többi konti, hogy ki kit támogat, ki ki mellett áll ki. Os a szeró esélyese, de a Fan és Nem összeállásával V50 megismétlődhet, hogy a két csikó együtt legyűri a nagyvadat....K54 meg még sötét ló....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Megelőztél, én is ma akartam roppant szakértő lenni, de így fölös már írnom. Mondjuk ezt köszi :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent