Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20011

Vendég
A jelenlegi tény állás?
Már mint hogy rajtatok múlik hogy mi nyerünk e?
Szerintem ez inkább vicc mint egy komoly vezető szavai...
Nem igazán értem mivel ti csak profitaltok abból ha mi is az nt ellen megyünk de hát ti tudjátok.
Keresek már egy tapasztalt vezetőt aki tud válaszolni a kérdésemre...

1. Nem az esetleges nyerésetek múlik rajtunk.... hanem hogy életben maradtok-e mint klán v53-on!
2. Örülök ha mosolyt tudtam varázsolni az arcodra! :)
3. Azt értsd már meg, hogy az ASG nincs rászorulva, hogy a Royal-ból profitáljon! Pont ezért nem küldtem védőt, mikor levélben megkerestél minket!
4. Szerintem neked a tapasztalt vezető kevés lesz. (érezd a poént) :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19851

Vendég
Belőlünk tényleg nem kell profitálnotok, ahogy nekünk sincs szükségünk belőletek profitálnil, viszont várom már az egyesülést -NT-ASG-vagy fordítva?

Milett a tárgyalások vége?
A hónapban összejön még a fúzió?
AL tud erről a kis beszélgetésről, tárgyalásról NT-ASG között?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19843

Vendég
Tensa, ket kerdest engedj meg: miert es mitol fel a Royal amiota csak megvan? Vagy belatjatok startbol sajat hibatok es bukasotok elozmenyeit?
 

DeletedUser19651

Vendég
A Royal eleve rossz tervekkel jött a szerverre közjó elődként, nem volt stratégia csupán remény. Nos , ez a remény hamarosan szertefoszlik! Falvaitól felosztásra kerülnek, húsotokból vadak fognak táplálkozni. A környező klánok martalékai lesztek és a kedvetekért diplomáciai szünet lesz a támadásotok idején. K45 kontinens a céltábla közepe jelenleg. Össze fogtok roppanni, ha az AL klán bármilyen módon belefolyik az eseményekbe azthiszem ezen a néven a vesztüket fogja jelenteni.
Viszont a Royal poraiba némi epikusságot latok ami megváltoztathatja a világ hierarchikus felépítését.

...és eljő a megtorlás ,seregük élén egy egykori közmunkással ki feltört a mélyszegénységből vállvetve egy daliás királlyal világuralomra törnek.
 

DeletedUser19843

Vendég
Eljő már egyszer az, hogy megunod ezt a sok marhaságot?
Feldscher! Mi is a gond, ha a Royal arulo klant neven nevezik? Most oke, ti leszoviztetek vele, bar nem ertem az okat, de azt mar latom, hogy erkolcsileg klanotok sajat magat gyengitette ezzel. Eddig tiszteltem a Hodort es komolyan egy osszetarto, eros klannak hittem. Na de mennyi "csalodast" el meg 1 ember 1 szerveren :p
Azt azert megleponek tartom, hogy miota szovitek van, raszoktatok a hozzaszolasaik likeolasara. Azt ugye vagod, hogy 2 soros szoveget 10 percig google-znek, hogy helyesen irtak-e amit irtak?
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Belőlünk tényleg nem kell profitálnotok, ahogy nekünk sincs szükségünk belőletek profitálnil, viszont várom már az egyesülést -NT-ASG-vagy fordítva?

Milett a tárgyalások vége?
A hónapban összejön még a fúzió?
AL tud erről a kis beszélgetésről, tárgyalásról NT-ASG között?

Rágalom! A király sosem árulná el hű segítőit, melyekkel rabigába hajtja a kontit számításaim szerint 1 hónapon belül!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Szerintem itt az egyetlen, akinek félnivalója van azaz NT, ilyen szörnyű elhelyezkedéssel örüljön, ha nyárig kihúzza.
 

DeletedUser19060

Vendég
Ezek az asgs vezetők néznek néha a dominanciát vagy ranglistát?
Jelenleg az nt roppant meg nem is kicsit :)
 

DeletedUser19851

Vendég
Tensa, ket kerdest engedj meg: miert es mitol fel a Royal amiota csak megvan? Vagy belatjatok startbol sajat hibatok es bukasotok elozmenyeit?


Mitől fél a Royal, lássuk csak..

1. Félünk a sötétben
2. Félünk a pókoktól
3. Félünk az injekciótól

Komolyra véve az egészet nincs mitől félnünk, ez egy böngészős játék, nem okozhat se mentálisan, se fizikailag olyan helyzetbe, hogy félnem, félnünk kellene.

Amit azt illeti ha már a bukásról beszélünk, lehet eljön a mi időnk is, de a miénk kicsit később mint a tietek, napról napra jobban estek szèt, egyre több játékosotok adja fel, a faluszámok csökkennek, belső konfliktusok, sok az orvosolni való probléma.
 

DeletedUser20011

Vendég
És bizonyára a Ti menő klánotoktól roppant meg mi??? :D Az AL-nek és az ASG-nek ehhez semmi köze ugye?

Öntsünk akkor tiszta vizet abba a bizonyos pohárba....

A Közjó olvasztásnak egyetlen oka volt, hogy az Ez Van hátországhoz jusson! Ez egy logikus és érthető lépés volt Witchertől! Ugyan is nem maradt más választása!!

A Közjó védelmét nyilván lekérik a frontra, mert hát oda katonák kellenek. Ide szúrnám be, hogy ha az Ez Van frontja beszakad, akkor a Közjó lesz a soron következő!

Ott számítottátok el magatok, hogy a lenduletben lévő AL és ASG megállítására, már későn jött létre a fúziótok!!! Egyszerűen minden támadásunk sikeres és nem vagytok képesek megállítani a szövetséges előrenyomulást!

Megijedtetek és kihátráltatok a fúziótokból ezzel sorsára hagytátok a már megtört Ez Vant! És ez még nem is elég nektek, még jelentgettek is akit csak tudtok.

Na de... mert ugye Ti a Royal-ból mind vérprofik és a becsület minta példányai vagytok.... arról van fogalmatok, hogy mit okoztatok ezekkel a tetteitekkel, másoknak és magatoknak is?? Mond nektek ez a mondat valamit: A Szövetségesek közötti v53-as világ, területi és politikai felosztása! Mond valamit???

Értem Én, hogy hú de tuti lenne az ASG-AL szövetséget szétbarmolni! Persze... próbáljátok. De akkor miben is különböztök a sokat szidott Witchertől????

Kiket akartok megvezetni??? Pityu44-Zalanboy, Dongábor-Hytech párosokat? :D :D

Csak itt hagyom ezt : Északi félteke ASG! Déli félteke: A-L!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19060

Vendég
Apukám azert ezt le írni
Arról mért nem írsz hogy zalanboy meddig győzködött hogy lépjünk át hozzájuk?
Vagy erről lehet nem is tudsz
Kezdjek madolgatni mint Barcsa?
 

DeletedUser20011

Vendég
Apukám azert ezt le írni
Arról mért nem írsz hogy zalanboy meddig győzködött hogy lépjünk át hozzájuk?
Vagy erről lehet nem is tudsz
Kezdjek madolgatni mint Barcsa?
Kezdj el helyesen írni szerintem első lépésben! Aztán a vádaskodásaid támaszd alá hitelesen! Hidd el eredményesebb lesz mint ide böffenteni ostobaságokat! A személyeskedésektől mint ez az "Apukám" tartózkodj ha megkérhetnélek!
 

DeletedUser19843

Vendég
Apukám azert ezt le írni
Arról mért nem írsz hogy zalanboy meddig győzködött hogy lépjünk át hozzájuk?
Vagy erről lehet nem is tudsz
Kezdjek madolgatni mint Barcsa?

Zalanboy is? Nem csak Senkihazi?
Eleg messze van az az m betu a v-tol.
Jajj es irok kesobb facen, hogy teljesitsem "kivansagod", csak meg van dolgom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent