Csevegő

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Az ASG-t ne vond bele ebbe :) tudod sok klánt megjártam már köztük nálad is voltam és amit te csináltál más klánokkal azt nem bírtam nézni ahogy tiltogatsz emberkéket hogy nyerhess.. akárki akármit mond az ASG-ben jól érzem magam és szerintem megtaláltam itt a helyem és azon vagyok hogy segítsem a klánt szóval ne félj nem fogok neki csalódást okozni ;)
Ezt eddig minden klánban elmondtad ahol megfordultál és tartok tőle nem kevés volt :D
 

DeletedUser19598

Vendég
Az ASG-t ne vond bele ebbe :) tudod sok klánt megjártam már köztük nálad is voltam és amit te csináltál más klánokkal azt nem bírtam nézni ahogy tiltogatsz emberkéket hogy nyerhess.. akárki akármit mond az ASG-ben jól érzem magam és szerintem megtaláltam itt a helyem és azon vagyok hogy segítsem a klánt szóval ne félj nem fogok neki csalódást okozni ;)

Nyomtam rá egy tetsziket mert hiszek benne hogy most a 27ik klánnál ezt be is tudod tartani !drukkolok neked .
Szerintem senki nem állt itt beléd , te játszottad a rambót :D Legjobb ha más dolgába nem szólsz bele , mert pontosan tudod h semmivel sem vagy különb egyikőnknél sem. Sőtt..
Nem térnék ki ismét a megtörtént dolgokra , de tudod te azt jól.
Minden jót neked :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nyomtam rá egy tetsziket mert hiszek benne hogy most a 27ik klánnál ezt be is tudod tartani !drukkolok neked .
Szerintem senki nem állt itt beléd , te játszottad a rambót :D Legjobb ha más dolgába nem szólsz bele , mert pontosan tudod h semmivel sem vagy különb egyikőnknél sem. Sőtt..
Nem térnék ki ismét a megtörtént dolgokra , de tudod te azt jól.
Minden jót neked :)

Jujujj azért én meg nem tiltattam senkit azért hogy elerjek valamit :) és tudod jól hogy nekem nem a nyerés számít mint neked hogy mindent megteszel annak érdekében :D 27. Klan? Xd sorold már fel azt a 27-et kíváncsi lennék rá :)
 

DeletedUser19087

Vendég
Side 1:
Tribes: FS, FS2, FS3
Side 2:
Tribes: =H=, =H= 2, =H= 3, =H= 4

Timeframe: 01/04/2019 00:00:00-tól ől02/04/2019 00:00:00

Összes foglalás:

Oldal 1: 85
Oldal 2: 61
Különbség: 24

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 52
Oldal 2: 34
Különbség: 18

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 704,466
Oldal 2: 438,013
Különbség: 266,453

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 436,758
Oldal 2: 282,465
Különbség: 154,293

chart
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Senki se tesz fel semmit az elemzésekhez? Valaki dicsekedjen már vagy mondjon valami elismerőt;
Mesét a népnek! :D
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Hát nekem ilyenekre elég beteg a fantáziám, úgyhogy ezt a rituálizét kihagyom :D
 
Fent