Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
szepet jaszott az SBT, minden tiszteletem az ovek.
amit maskepp csinaltam volna Head helyebe azok a tamadasok, nem osztottam volna meg a klanomat, csak a Respektet vagy csak a Randomot tamadtam volna, azt amelyiket gyengebnek itelem meg, ez komoly belso feszultseget okozhatott volna a szovetsegben.

Wow, kemény, de egyet értek a kolléga minden szavával :)
 

DeletedUser18312

Vendég
az a vicc mióta megalakult a TECh klán nem tudom voltam-e bent a játékba 1 órát. Esküszöm olyan érzésem van mint V5ön mikor az MHC is úgyanezt eljátszotta és nem maradt ellenfél. Teljesen elment a kedvem a játéktól. Nem látok értelmet miért lépjek be.
 

DeletedUser19331

Vendég
az a vicc mióta megalakult a TECh klán nem tudom voltam-e bent a játékba 1 órát. Esküszöm olyan érzésem van mint V5ön mikor az MHC is úgyanezt eljátszotta és nem maradt ellenfél. Teljesen elment a kedvem a játéktól. Nem látok értelmet miért lépjek be.

Erre csak annyit mondanék, hogy kellett nektek a térképet bekékíteni.... :) Mire számítottatok? Értelmetlenül küzd mindenki ameddig csak tud, hogy Ti jól érezzétek magatokat? Van még ellenfeletek bőven a szerveren, csak ki kellene nyitni a szemeteket.... :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Most mi van ezzel a szerverrel? Ki kivel van háborúba vagy mi lesz a végjátékkal? már nem értem..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Azért nem csináltam háborús statot, mert nem tudom, lesz e még rá szükség, meg ha lesz, akkor ki kivel mit hol xD
 

DeletedUser18625

Vendég
Erre csak annyit mondanék, hogy kellett nektek a térképet bekékíteni.... :) Mire számítottatok? Értelmetlenül küzd mindenki ameddig csak tud, hogy Ti jól érezzétek magatokat? Van még ellenfeletek bőven a szerveren, csak ki kellene nyitni a szemeteket.... :)
Simán :D rengeteg sbt-s és tech falu keres még gazdát :)
 

DeletedUser19651

Vendég
És megtörtént az hogy megtört az SBT a véres tavasz közeledtét nem bírták feldolgozni.
 

DeletedUser19651

Vendég
Forgatókönyv 2.: A folytatás, SBT nélkül. Hamarosan belenézek ismét a gömbbe.
 

DeletedUser19243

Vendég
Hm... milyen furcsa hogy nem akarják adni ehhez a technikai hulladekhoz a Resi es Random nevet..

Arch max külsőn értesülhetett a klánnév váltásról, vagy esetleg ha valaki szólt neki. (Bár kétlem hogy érdekelné)
Mi döntöttünk úgy hogy váltunk.. Hisz minek maradnánk Respect, ha Pilvon kívül egy vezető sincs itt onnan...

Az ilyen kifejezéseket hogy "hulladék", tartsd meg magadnak :)
 

DeletedUser19899

Vendég
Üdv a külsőn srácok, lányok! Köszönöm mindenkinek az eddigi játékot, várom, hogy mi is lesz a vége!


A szeróról a véleményem pedig csak ennyi lenne:

Ha lenne 400PP-m megvenném belőle a HNK játéktudását, a maradékot meg beváltanám 2 hónap PF-re...
 
Fent