Csevegő

DeletedUser18312

Vendég
Igen van.
Tatus V47en utoljára győzelemre vezette a Randomot. Ezzel lezártnak szeretné tekinteni és a csúcson abbahagyni a klánjával.
Megkérte a vezetőséget Benéket változtassanak nevet. 6-7 napja a klánunk arról szavaz, mi legyen az új név.
 

DeletedUser18783

Vendég
a Random vezér Gabriel kivágta aki ilyeneket használt és lebelsőztette, pedig Ő egy tényleg jó játékost tett ki*... nem egy ilyen script mestert aki ezek nélkül talán a 3 falut sem éri meg, miért tűritek el ezt? Bár a válasz a tegnapi írások között szerepel, mert mindent a győzelemért, akkor kérdés újra adott: hát ez méltó ehhez a világhoz ha egy "színvonaltalan" világ 52n is kitettek ilyen játékost, kérdezem tényleg ennyit ér a győzelem? meg a játék tisztasága amire olyan büszkék vagytok?

*ha értitek mire célzok:rolleyes:
én már nem vagyok ott :D
 

DeletedUser19095

Vendég
Vonulj vissza a lyukba, ahonnan elodugtad a fejed :D
Respectet tessek kihagyni az egeszbol
nem a respectről van szó... én nem írtam volna arra semmit, hogy tök tiszta a fiókom mert nem az (mármint vannak a tarsolyba okosságok). Olyantól aki ezerrel azon van, hogy csaljon, scripteljen azon meg pláne kiakadok... :D
 

DeletedUser18836

Vendég
Hamár tisztesség: senkise patyolat tiszta.

Mert itt mindenki vagy használt/használ vagy kipróbált illegális skripteket avagy tudott valakiről aki igen és nem jelentette.

Csak azért van rossz és rossz között is különbség és tipikusan megvan itt sok emberbe a tipikus: "Másokba a szálkát is magában a gerendát se".

Úgyhogy ezért hangzik rosszul amikor valaki szemedre veti, hogy valami rosszat csinálsz ő meg legalább annyit hanem több olyan dolgot csinált amire nem kéne büszkének lennie.
 

DeletedUser18625

Vendég
nem a respectről van szó... én nem írtam volna arra semmit, hogy tök tiszta a fiókom mert nem az (mármint vannak a tarsolyba okosságok). Olyantól aki ezerrel azon van, hogy csaljon, scripteljen azon meg pláne kiakadok... :D
ahhoz képest , hogy minden automata volt a fiokotokba kb elég éles változásXDDD
 
Fent