Elemzések,statisztikák.

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Talán nem olvastad el Zyzz vagy az én elemzésemet amiben mind2en tisztán leírtuk hogy ez elég nagy copas volt Let-Lev arány is mutatja . A beton ezt jelenti. Úgy írod mint ha nem lett volna mar 10x leírva :)
Valamint a Hexi az annyit takar hogy 4 falu és 1arma alatt jött 3 pedig este . Folyamatos a harc értük..
Az meg hogy MÉG nem tört meg , ez hízelgő. Viszont mielőtt ilyen hasonló ostobaságokat írsz ,megnyugtatlak nem is fog ;)
Látom igyekszel mindig nagyot mondani , de szerintem ne erőltesd. Ha a világon se játszasz akkor pláne ne ..

Red

Igen és nem.
Először is igen olvastam mindkét írást. És azért írtam amit írtam mert szerintem röviden ez a lényeg. Mindkét írásban szerintem túl van fényezve a H klán teljesítménye.
Szerintem mindkét félnek kijár a gratuláció, jóval kiegyenlítettebb harcokat látunk, mint keleten és minden egyes faluért nagyon keményen meg kell küzdeni. Remélhetőleg továbbra is hozzák a felek ezt a magas színvonalat.

Gondolok pl erre. Nem gondolom h a h klán magas színvonalat hozott volna.
És nem . Senki nem említette hogy Hexi hozott volna falukat az FS-től. Gondoltam én megemlítem mert ha valamire járhat gratuláció akkor erre és nem a hatalmasat bukó armára.

Még nem tört meg...
Most még könnyű ilyeneket írkláni, de reméljük igazad lesz.

Mellesleg meg egyik elemzésben sem olvastam azt hogy ez a teljesítmény kb mire lesz elég. Én ezt is megtettem két sorban. Lehet vele nem egyet érteni de két sor miatt azt mondani hogy az egész írás már 10x le van írva kicsit túlzás. (gondolok itt a let-lev arányra, ami amúgy ennél az elemzésnél fontos. Persze a faluk is azok de mivel 2 faluért ment harc ezért szerintem kár erre sorokat szánni.)
.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19598

Vendég
Ami szép az szép , te kívűlállóként csak statokat nézegeted , meg bogarászol a térképen , de ezt is elfogadjuk . Nekünk nincs mit és nincs kinek bizonygatni . A vakokat kivezetjük a sötétből,de ha inkább a sötétben szeretnek lenni elengedjük őket :) mint téged is.
Másra nem tudok rávilágítani mert fogalmam sincs hogy ki vagy :)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Ami szép az szép , te kívűlállóként csak statokat nézegeted , meg bogarászol a térképen , de ezt is elfogadjuk . Nekünk nincs mit és nincs kinek bizonygatni . A vakokat kivezetjük a sötétből,de ha inkább a sötétben szeretnek lenni elengedjük őket :) mint téged is.
Másra nem tudok rávilágítani mert fogalmam sincs hogy ki vagy :)

Igen ezt már olvastam hogy senkinek nem akarsz bizonygatni semmit :)
Nem is baj ez, de akkor most magyarázd már meg nekem, hogy is van ez, hogy első írásodban azt nehezményezed nem írok új dolgokat csak amiket már te is meg Zyzz is leírt. Most meg azt mondod én csak a statokat nézem és sötétben tapogatózok. Most akkor vagy Te is csak a statokat nézed és sötétben tapogatózol vagy pedig én tapogatózok nagyon jól a sötétben ha ugyan arra jutok mint Te.

Egyébként szeretek sötétben maradni, kényelmes.
 

DeletedUser19598

Vendég
Így van ,volt egy arma ami elemezve lett akárcsak az előzők mind2 oldalról .
Az hogy megismételje valaki 4x 5x ugyan azt a dolgot szerintem fölösleges , főleg hogy csak tippelgetni tudsz mindenről :)
Természetesen megnézem a statokat , ha nem baj így résztvevőként . Tőlem olyat nem olvasol hogy én bizonygatnám mennyire jó arma volt , vagy mennyire jók is vagyunk ,pláne olyanoknak akik nem résztvevői a világoknak . Mint ha én vagy a többiek beesnénk v52 v53 stb fórumra hogy bizonygassunk dolgokat mikor azt se tudjuk mi merre hány méter. 2 dolgot tudnánk mi is elérni vele . Azt hogy kinevessenek , vagy hogy minden féle idiótának elhordjanak a világon szereplő játékosok . Szerintem itt ilyen nincs most ! Ezért is írtam hogy hagyunk a sötétségben :)
Azt mondtad neked az is megfelel :)
Talán tegyél bele kis extrát, technikai klánokkal stb és még eki is büszke lesz rád :)
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Ez igen jár a keksz, ennél semmit mondóbb szöveget szerintem még wicser sem tudott volna ide kanyarítani :D
Az hogy megismételje valaki 4x 5x ugyan azt a dolgot szerintem fölösleges , főleg hogy csak tippelgetni tudsz mimdenről :)
Megkérdezem még 1x hol írt Zyzz vagy Te bármit is arról hogy ez a teljesítmény mire lesz elég?
Hol írt bárki is arról hogy Hexi hozott falukat este?
Egy adatot ismételtem/emeltem ki ami szerintem fontos. A tippelgetésre még visszatérünk.
Természetesen megnézem a statokat , ha nem baj így résztvevőként
Nekem nem baj én is nézegetem a statokat szerintem hasznos dolgok. Te voltál aki szememre vetetted hogy csak a statokat nézegetem, pedig írásod egy az egyben a statokból is kikövetkeztethető.

Nos zyzztől rengeteg elemzés láttam már. Na ez minden lesz csak nem olyan :D Egyszerűen írom le :D
Arma volt a Harcosok részéről .
Célpont Light és Su. fiók.
Olyan betonba futottunk hogy azóta több építkezési cég kéri a receptet az FS kollégáktól :D
Hallom már sok felől hogy kémet raktak hozzánk is , meg hogy nekem van kémem nálluk stb .. Ezektől én elhatárolódok .. Nem is érdekelnek amig alaptalan szavak . Lényegében 1:3 arányban volt a támadó és védekező arány ami siralmas :D
1 falut sikerült hozni és megtartani .
Amire becsületére legyen Su és Totten játekosoknak hogy rávertek mindent is .
Kérdéses volt megmarad e. Végül sikerült a betonkeverőt elkerni az FS től :D
Jó nap volt ennyit rég nevettünk , talán mindig a vagy ide vagy oda szóló armáknál a legjobbakat :)
Fs nek gratula a betonozáshoz ,vágásokhoz ! Szép volt !

Red

Én saját meglátásomat írom le amiket jórészt igen az általad is használt statokból illetve elejtett információkból gyúrok össze. Lehet nem lesz igazam, de egyenlőre nagyon úgy fest hogy jól tippelek. Érdekel ez a világ azért foglalkozok vele. Rajtad kívül egyébként senki nem próbálja meg írásomat lehúzni.
Azt nem értem hogy miért fáj neked ha egy senki írkál szerinted hülyeségeket. Én csak örülnék neki hogy hátha valakiket át tud b@szni vele a palánkon.

Talán tegyél bele kis extrát, technikai klánokkal stb és még eki is büszke lesz rád :)
Erre most mit mondjak? :)
Én nem személyeskedtem egészen eddig. Csak meglátásomat írtam le amit ahogyan már fent is írtam statokból és mások véleményéből gyúrtam össze. Sajna tőled nagy klánvezértől aki játszik a szerveren nem kaptunk semmit csak egy sablon szöveget, ami nem szól másról csak a statatról.
De ha már személyeskedésnél tartunk, csak folytasd nyugodtan hátha egymásnak ellentmondó írásaidba úgy belegabalyodsz mint witcher. Akkor majd legalább tényleg kezet foghattok, és egyenlő szövetségesként harcolhattok :)
Addig is amíg csak ennyit sikerül ide röffentein, javaslom saját szabályod megfogadását, miszerint külsőre H klán tag nem írhat. :)
 

DeletedUser19598

Vendég
Az a baj hogy pont a magadfajta megmondo, szövegben erős , de játékban gyenge emberkék miatt van ez a szabály :D még mindig a kutya sem tudja ki vagy legalább árulnád el .. az lejött hogy tövig be akarod venni az FS nek , dehát kinek mi .. Mi úgy írunk ide hogy ne legyen belőle arcoskodás FS tagokba hibakeresés vagy egymásnak esés.. Sokakkal jóban vagyok , beszélgetek velük én is napi szinten . Az hogy ezt el akarja érni pár selejtes ,hogy csak a balhé legyen ,mi arról nem tehetünk :) Jobban örülnél a vitáknak ,balhéknak .. No de a hónapra ellőttem a külső keretem így hát vissza is vonulok . Ne szenvedj magadnak ,csak vonulj el :) Hidd el senki nem kíváncsi a hülyeségeidre , ne erőlködj :/ Töltsd az időd hasznosabb dologgal , nincs semmi baj !:)
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Jó reggelt.
Az arma részünkröl lehetett volna sikeresebb is.
Vesztettünk egy falut.
Nem tudom ki adta kölcsön a Harcosoknak a betonkeverönket, de a fejét téptem volna aznap :D
De.
A klánvesztett 3 falut az arma utánáni napokban...
Hazudnék ha azt mondanám nem fájt.
Ezért jár az Oreo-s keksz nekik.
Személy szerint mindent megtettem hogy a klán visszavegye. Söt, mindent IS.
Ismét a keverö :)
De..
Legközelebb mi jövünk :)
És nem kegyelmezünk...
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Az a baj hogy pont a magadfajta megmondo, szövegben erős , de játékban gyenge emberkék miatt van ez a szabály :D még mindig a kutya sem tudja ki vagy legalább árulnád el .. az lejött hogy tövig be akarod venni az FS nek , dehát kinek mi .. Mi úgy írunk ide hogy ne legyen belőle arcoskodás FS tagokba hibakeresés vagy egymásnak esés.. Sokakkal jóban vagyok , beszélgetek velük én is napi szinten . Az hogy ezt el akarja érni pár selejtes ,hogy csak a balhé legyen ,mi arról nem tehetünk :) Jobban örülnél a vitáknak ,balhéknak .. No de a hónapra ellőttem a külső keretem így hát vissza is vonulok . Ne szenvedj magadnak ,csak vonulj el :) Hidd el senki nem kíváncsi a hülyeségeidre , ne erőlködj :/ Töltsd az időd hasznosabb dologgal , nincs semmi baj !:)


Tudod egyre jobban lenézlek. Hallottam hogy állítólag Te vagy valaki hát nem tudom. Ezen a szerveren egy senki vagy azt kel mondjam. Mind játékosként, mind vezérként, mind emberként.
Kijössz ide teszed a fejedet hogy mekkora ász ember vagy, közben meg egymás után bukja a klánod az armákat. Lehet hogy a tagokban is hiba van de abban biztos vagyok hogy a fő felelős Te vagy.

Sajnálom hogy neked ez jön le hogy bárkinek is tövig akarok nyalni :)
Ezzel igazából elárultad, hogy ténylegesen mi a bajod velem de erre majd a végén visszatérünk.
Én azt írom le amit látok. Az utolsó armátok bukás volt, ezt írtam. Hogy mi vezethetett ehhez arról régebben írtam akkor is kiakadtál hogy mit magyarázok. Én amit mondok az hülyeség de valahogyan elég nagy százalékban bejön. Amit Te csinálsz az maga a csoda, csak hát éppen nem lesz belőle semmi csak bukás.

Írtam egy posztot arról hogy mit gondolok.
Azért ez a LET-LEV arány nagyon gyenge a támadónak. Közel 10 milla különbség van ami azt mutatja hogy nagyot kenődött a H.
Az is látszik hogy nem azért nem sikerült jól az arma mert a H tagok nem indultak volna hiszen a 14milla LEV jó sok nukot takar. Inkább itt az látszik amit már írtam hogy az FS jobb, + nagyobb klán. Ha nem egyszerre armáznak rá akkor esélytelen a dolog. Lehet hogy az fs nem szakít nagyokat még a H fronton, de K-en jól haladnak csak idő kérdése hogy a szövetség egyetlen előnye mikor fordul át hátrányba.

Viszont statot megnézve Hexi elkezdte bontani az FS-t, pár nap alatt 5 falut akasztott le róluk.
Ez mindenképpen azt mutatja a H klán még nem tört meg, ilyen esti baglyokkal meg komoly sikereket lehet elérni.

Erre te írtad hogy ez már 10x szerepe többek között Te írásodban.
Talán nem olvastad el Zyzz vagy az én elemzésemet amiben mind2en tisztán leírtuk hogy ez elég nagy copas volt Let-Lev arány is mutatja . A beton ezt jelenti. Úgy írod mint ha nem lett volna mar 10x leírva :)

Ezután én rávilágítottam arra hogy az írásom 90% nem szerepel sehol.
Erre jött az újabb kifogás hogy csak a satotkból dolgozok, és hogy sötétben tapogatózok.
Ami szép az szép , te kívűlállóként csak statokat nézegeted , meg bogarászol a térképen , de ezt is elfogadjuk . Nekünk nincs mit és nincs kinek bizonygatni . A vakokat kivezetjük a sötétből,de ha inkább a sötétben szeretnek lenni elengedjük őket :) mint téged is.
Másra nem tudok rávilágítani mert fogalmam sincs hogy ki vagy :)

Erre én felettem egy kérdést:
Most akkor vagy Te is csak a statokat nézed és sötétben tapogatózol vagy pedig én tapogatózok nagyon jól a sötétben ha ugyan arra jutok mint Te.

Erre ezt sikerült kinyögni:
Az hogy megismételje valaki 4x 5x ugyan azt a dolgot szerintem fölösleges , főleg hogy csak tippelgetni tudsz mindenről :)
Természetesen megnézem a statokat , ha nem baj így résztvevőként .
Ebből az jön le hogy nem is baj ha az ember nézegeti a statokat + hogy még mindig utánozlak ami azért is érdekes mert akkor nem tudom miért is akadtál ki fent az írásomon.

Statra visszatérve.
Nos zyzztől rengeteg elemzés láttam már. Na ez minden lesz csak nem olyan :D Egyszerűen írom le :D
Arma volt a Harcosok részéről .
Célpont Light és Su. fiók.
Olyan betonba futottunk hogy azóta több építkezési cég kéri a receptet az FS kollégáktól :D
Hallom már sok felől hogy kémet raktak hozzánk is , meg hogy nekem van kémem nálluk stb .. Ezektől én elhatárolódok .. Nem is érdekelnek amig alaptalan szavak . Lényegében 1:3 arányban volt a támadó és védekező arány ami siralmas :D
1 falut sikerült hozni és megtartani .
Amire becsületére legyen Su és Totten játekosoknak hogy rávertek mindent is .
Kérdéses volt megmarad e. Végül sikerült a betonkeverőt elkerni az FS től :D
Jó nap volt ennyit rég nevettünk , talán mindig a vagy ide vagy oda szóló armáknál a legjobbakat :)
Fs nek gratula a betonozáshoz ,vágásokhoz ! Szép volt !

Red

Írásod --> egy az egyben a statról lenézhető adatokból áll. Akkor a kritikád amit ellenem fogalmaztál meg elég érdekes hiszen a Te saját írásod egy az egyben a statot tartalmazza.

Ezután még jött egy újabb kifogás hogy én nem is játszok a szerveren mit írkálok még is ide.
Nos erre a válaszom az volt érdekel a szerver, + Dj is csinál statokat 20 millió szerverre még sem magyarázol hogy Dj még is milyen alapon csinálsz statokat.

Tudod drága barátom a Te problémád az hogy nem tudtad kinyögni a valós gondodat. Mégpedig hogy nem jön be ha lehúzzák a klánodat. Ezért próbálkoztál egymásnak ellentmondó érveket felsorakoztatni hogy mi a gond az írásommal. Először: ugyan az mint a tied többek között.
Másodszor: Az írásom csak stat és ködösítés. Mint kiderült a Te írásod egy az egyben stat, + ha az enyém ködösítés akkor az első írásod szerint a Tied is az.
Ezután már csak a szitkozódás ment a szöveged egyik részéből, de nem volt baj mert a másik részében rögtön pofán csaptad magadat azzal hogy Te nem is anyázol ám külsőn GG.

A nyalásra visszatérve meg: nyugodtan nézd vissza én már az elején felvállaltam hogy Fs drukker vagyok, azonban a statok alapján dolgozok, + a meglátásaim, mások írásai alapján.
Ha a stat azt mutatná hogy az FS hatalmasat zakózott egy armán arról is írnék, csak hát ugye ilyen még itt nem történt. Visszatérve fenti írásomra ami állítólag egy az egyben már leírtakat tartalmaz szerepel benne Hexi esti akciója amit tudom nehéz bevallani de faluk szempontjából sikeresebb mint az armád. Gondolom ez is az FS-nek kedvez hogy ilyeneket írkálok hogy a H klán elkezdte bontani az Fs frontot..

Szerintem ne azon gondolkodj hogy én ki vagyok hanem azon hogy Te ki vagy.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18556

Vendég
Őszinte leszek veled, nem olvastam vegig amit irtal mert nem erdekel, azonban egy részletet kiragadnék belőle:"majd a vegen visszatérünk"
Ezt olyan jo lenne ha tartanád es a szerver vegeig csendbe lennel

Ahogy észrevettem nem kiváncsi a véleményedre mert nem vagy érintett a szerveren, azzal hogy itt mocskolsz minket mint Klant vagy éppen ot mint vezért azzal magadat járatod le csak nem minket.

Írj nyugodtan statokat otthon kis jegyzetbe aztán tarts magadnak otthon kis felolvasó estet hetente akar havonta banom is en!
Egyszerűen fogd fel hogy itt nem adunk a véleményedre, senki! Korrekt háború megy az fs es a H kozott elismerjük ha a masik jobb volt!

Nyeld le aztán menjel el magadnak, nyilatkozz olyan szereveren ahol érintett vagy :)
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Nem adtok a véleményére.....mégis Te is kijössz ide magyarázkodni, logikátlanul belemagyarázni a hülyeséget. HA hidegen hagyna n magyarázkodnátok. De a viselkedéstan s önismeret sose volt erősségetek. Ez n baj ám, lehet javítani rajta.
:D vicces....de ne hagyjátok abba, öröm olvasni Wics meg eki erőlködése úgyis uncsi volt már...kellenek az új színfoltok :D
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
Végre van egy világ ahol nem az egymás csesztetése ócsárlása megy.Úgy gondolom hogy a H és Fs közti háború ellenére teljesen normális mondhatni baráti a viszony.Erre valaki ideszalajt két tokmánykulcsot hogy a kötekedésével és okoskodásával ezt a normális viszonyt felborítsa.Legyetek okosak és ne vegyétek fel ennek a két verébnek a provokálását!Megtanulhatnák hogy nem mindegy hogy a hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik;).Jó hétvégét mindenkinek!:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Dj is csinál statokat 20 millió szerverre még sem magyarázol hogy Dj még is milyen alapon csinálsz statokat.

Szerintem azért, mert nem véleményezem, csak pusztán kigyűjtöm a számokat, és prezentálom. Ahhoz azért elég nagy bajnak kéne lenni, hogy valaki a puszta számokba belekössön :) Lenne nekem is véleményem azokról a szerókról, ahol nem játszok, de mivel senkit nem érdekel, nekem meg nem létszükségletem leírni, így marad ez. De ha véleményt írnék, lehet ugyanúgy nem tetszene többeknek - nem Redékre gondolom, hanem en bloc minden szeróra.
 

DeletedUser19714

Vendég
Én is hozzászólok akkor már :D

Kedves Abaaba2, nem tudom mennyire voltál/vagy frontjátékos eddigi kh-s szervereid során,de megosztom veled, hogy jelenleg állóháború van nyugaton.Kiépített frontokkal estek egymásnak a felek már a legelején.Számomra bármely féltől meglepő lett volna, ha 40 faluk cserélnek gazdát.

Jelenleg, ha jól emlékszem 4falu +ba van az FS ellenünk.Ez egy nagyon jó, erős felek közti kiegyenlített háború.Sajnos én nem a fronton vagyok,de hátulról nézve is szórakoztató.
Ha az FS nyer elhiheted, mindenki gratulálni fog, és megköszönjük majd a játékot.:)

Sajnos MrWolf neked az írómányod mivel nem tartalmaz érdemben semmit, így arra való reagálás sem lehetséges.:)

Én szívesen olvasom ezt a topicot,a Zyzz féle összefoglalók miatt.:)

Gero
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Visszatérve fenti írásomra ami állítólag egy az egyben már leírtakat tartalmaz szerepel benne Hexi esti akciója amit tudom nehéz bevallani de faluk szempontjából sikeresebb mint az armád.

csak megsúgom, hogy abban a Hexi fiókban akit te jelenleg istenítesz, nem más mint az arma szervezője maga RedSnake volt... és ő lopott falukat az éjjel.

azt hiszem ne pofázz bele olyanba amihez semmi közöd... amihez fingod sincs. mert ez csúnyán öngól volt.
 
Fent