Elemzések,statisztikák.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.381
Ígéretemhez híven jöttem a statokkal. Bárhogy is próbáltam játszani a számokkal a 300 továbbra is pozitív mérleggel áll ellenünk (amióta DJ csinálja a statot), így nem tudom hogyan lesz ebből FS propaganda, de azért megpróbálkozom vele. :D

Na szóval a lényeg röviden, tegnap armázott az FS, mentek a Harcosok és a Dream klánra is, nehogy hátrányos megkülönböztetés miatt feljelentsék őket. :D
Nézzük előszőr a keleti szekciót. Változnak az idők az biztos, hiszen közel 80 év után már nem a keleti front a rémálom, legalábbis FS szemszögből biztosan. Mondhatni a szokásos eredmény született, a Dream képtelen levédekezni az FS támadásokat, nézzük is az adatokat.





Az arma során 35 falut hoott az FS a Dream-től, amelyből 32-t sikeresen meg is tartottak. LE pontokat nézve egy kis javulás látható a Dream-nél, legalábbis az előző támadásokhoz képest. Valamivel több, mint 4,3 milla LET-et szerzett az FS, míg a Dream közel 7,3 milla LEV-et. A visszatámadások nem igazán működtek, ezt a foglalt faluk és a LE pontok alapján is láthatjuk, számszerűsítve 376k LET-et szerzett a Dream, ezzel szemben az FS 812k LEV-et.


Térjünk át a nyugati részre, itt jóval érdekesebb események töténtek. Az FS most armázott először a Harcosok ellen, így nagy kérdőjel volt, hogy vajon mire jutnak.





A nyugati rész már nem volt olyan sikeres, mint a keleti. Szerintem ez nem azért van, mert itt lennének a gyengébb FS tagok (bár én noob vagyok), hanem azért, mert erősebb ellenféllel állnak szemben, akik eddig nem nagyon koptatták a védelmüket.
Nap végére 21 falut vitt az FS, melyből 13-at visszavettek a Harcosok, így +8 faluval zártak itt. LE pontok elég brutálisak, nem csak kelethez képest, hanem a Harcosok armájához viszonyítva is, kb 2x annyi egység hullott el.
Az FS közel 6,1 milla LET-et gyűjtött, míg a Harcosok kb 12,5 milla LEV-et. Visszatámadások során a Harcosok 627k LET-et dobtak össze, az FS pedig 825k LEV-et. A fő CP Marrow és Hexi volt, ők ketten 6,6 milla LEV-et szedtek össze ás 8-15 arányban végeztek, este felé Marrow-tól jó pár falut sikerült az FS-nek elcsípnie.


Végezetül összeítve az FS arma, nyugati és keleti rész is egybevéve.





Az armát végül +40 faluval zárta az FS. Több, mint 10 milla LET-et szereztek, míg a Harcosok és Dream duó majdnem 20 milla LEV-et, elképsztő számok. Egyértelműen ez volt a legnagyobb arma eddig a szerveren, mindkét oldalon hullottak a seregek rendesen.
Az érezhető, hogy egyelőre a Dream nem képes felvenni a versenyt az FS-el, akik ellenállhatatlanul nyomulnak előre. Úgy vélem, hogy hamarosan jönni fog a válaszcsapás is, hiszen eltelt 2 hét a legutóbbi Harcosok & Dream armától számítva.


Remélem az arma időpontokat pontosan reggel 8-ra számoltad:oops:
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Relélem Lightrex vagy Hallotaskocsi is hozászol a témához, szívesen olvasnék egy elemzést az ö szem szögükből is :)
 

DeletedUser18556

Vendég
Ígéretemhez híven jöttem a statokkal. Bárhogy is próbáltam játszani a számokkal a 300 továbbra is pozitív mérleggel áll ellenünk (amióta DJ csinálja a statot), így nem tudom hogyan lesz ebből FS propaganda, de azért megpróbálkozom vele. :D

Na szóval a lényeg röviden, tegnap armázott az FS, mentek a Harcosok és a Dream klánra is, nehogy hátrányos megkülönböztetés miatt feljelentsék őket. :D
Nézzük előszőr a keleti szekciót. Változnak az idők az biztos, hiszen közel 80 év után már nem a keleti front a rémálom, legalábbis FS szemszögből biztosan. Mondhatni a szokásos eredmény született, a Dream képtelen levédekezni az FS támadásokat, nézzük is az adatokat.





Az arma során 35 falut hoott az FS a Dream-től, amelyből 32-t sikeresen meg is tartottak. LE pontokat nézve egy kis javulás látható a Dream-nél, legalábbis az előző támadásokhoz képest. Valamivel több, mint 4,3 milla LET-et szerzett az FS, míg a Dream közel 7,3 milla LEV-et. A visszatámadások nem igazán működtek, ezt a foglalt faluk és a LE pontok alapján is láthatjuk, számszerűsítve 376k LET-et szerzett a Dream, ezzel szemben az FS 812k LEV-et.


Térjünk át a nyugati részre, itt jóval érdekesebb események töténtek. Az FS most armázott először a Harcosok ellen, így nagy kérdőjel volt, hogy vajon mire jutnak.





A nyugati rész már nem volt olyan sikeres, mint a keleti. Szerintem ez nem azért van, mert itt lennének a gyengébb FS tagok (bár én noob vagyok), hanem azért, mert erősebb ellenféllel állnak szemben, akik eddig nem nagyon koptatták a védelmüket.
Nap végére 21 falut vitt az FS, melyből 13-at visszavettek a Harcosok, így +8 faluval zártak itt. LE pontok elég brutálisak, nem csak kelethez képest, hanem a Harcosok armájához viszonyítva is, kb 2x annyi egység hullott el.
Az FS közel 6,1 milla LET-et gyűjtött, míg a Harcosok kb 12,5 milla LEV-et. Visszatámadások során a Harcosok 627k LET-et dobtak össze, az FS pedig 825k LEV-et. A fő CP Marrow és Hexi volt, ők ketten 6,6 milla LEV-et szedtek össze ás 8-15 arányban végeztek, este felé Marrow-tól jó pár falut sikerült az FS-nek elcsípnie.


Végezetül összeítve az FS arma, nyugati és keleti rész is egybevéve.





Az armát végül +40 faluval zárta az FS. Több, mint 10 milla LET-et szereztek, míg a Harcosok és Dream duó majdnem 20 milla LEV-et, elképsztő számok. Egyértelműen ez volt a legnagyobb arma eddig a szerveren, mindkét oldalon hullottak a seregek rendesen.
Az érezhető, hogy egyelőre a Dream nem képes felvenni a versenyt az FS-el, akik ellenállhatatlanul nyomulnak előre. Úgy vélem, hogy hamarosan jönni fog a válaszcsapás is, hiszen eltelt 2 hét a legutóbbi Harcosok & Dream armától számítva.
Szép arma volt valóban, le a kalappal! ;)
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Relélem Lightrex vagy Hallotaskocsi is hozászol a témához, szívesen olvasnék egy elemzést az ö szem szögükből is :)
Sok újat nem tudok hozzátenni, Zyzz túl alapos volt :p .
Statisztikai szempontból annyit esetleg, hogy keleten (ismét) a célpontok több mint 50%-át elhoztuk (pontos számot nem írok).
A túloldalon vannak néhányan akik rendesen védekeznek, meg olyanok is akik próbálnak de a társaik le se tojják őket. A kisebb nagyobb szervezettség beli hiányosságokat meg kilóméterekről kiszúrni (Lehet Wicsi úgy gondolja, hogy csak messziről lehet őket látni és ezért nézegeti v53-ról?)
Kissé tartok tőle, hogy a Dream gyenge vezetése annyira lesz képes, hogy 2 hónap múlva is a H-ra mutogasson a tavalyi MNT miatt és őket okolja az esetleges vereségért. Minden esetre amíg ők v53-on "szórakoznak" én remélem hogy ide is jutni fog elég energiájuk és nem egy v45 fog az arcom előtt lebegni (dsa-spárta ->FS-H, FS-DA->FS2-Dream) a szerver hátralevő részében.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Tegnapi napra érkezett a Dream arma keletre, meglepő módon a Harcosok nem követték őket. Személy szeirnt remélem, hogy bevárják őket a kövi armára és nem csinálják itt nekem a plusz munkát. :D


upload_2019-1-27_8-49-21.png


upload_2019-1-27_8-49-47.png


Az arma során 8 falut vitt a Dream, melyből 2-t az FS visszavett, így +6 faluval zárták a napot. A támadás során 2,6 milla LET-et szerzett a Dream, szemben a 4,3 milla FS LEV-el. Visszatámadások elenyésző mértékben voltak, 103k LET az FS-nél és 195k LEV a Dream-nél. A CP Patkany Kiraly volt, aki ha minimálisan is, de megdöntötte Marrow hétfői rekordját, 553k egységet ölt meg védőként.
A számokat elnézve talán ez tekinthető a legsikeresebb Dream armának, hiszen most pluszban zárták a napot ( vicc volt :D ) és a LE pontokat tekintve nem kenték fel magukat úgy, mint korábban. Mindazonáltal átütő sikert továbbra sem tudnak elérni, hiszen az FS átlagban 30 falut szokott leakasztani egy arma során

Most be kell érni egy rövidebb elemzéssel srácok. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
KGe2cEL.png

mqKhoSF.png


Egy kiugró statot még ki lehet magyarázni, de kettő egymás után már rendszer!!! Csak a 300 képes pozitív statra az FS ellen. És a héten ők nőtték a legtöbbet a szövetségből, úgy látom a 300 megmenti a szövetség tagjait és lehajrázza az FS-t.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Mivel a harcosok arma késett, így az én elemzésem is késni fog pár napot, csak szerettem volna előre jelezni. :D
Viszont ha valaki nagyon türelmetlen lesz megcsinálhatja nyugodtan, minták vannak hozzá, rosszabb biztos nem lesz. :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.381
Mivel a harcosok arma késett, így az én elemzésem is késni fog pár napot, csak szerettem volna előre jelezni. :D
Viszont ha valaki nagyon türelmetlen lesz megcsinálhatja nyugodtan, minták vannak hozzá, rosszabb biztos nem lesz. :D

Megsem tudom számolni mennyit vittek:oops:
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Mivel nem látok a jövőbe, így én sem. Viszont elég erős napot zárnak, +100 faluval nőtt eddig a Harcosok birodalma, bár ez az FD olvasztásának köszönhető. :D
Soul megkérnélek majd, hogy csinálj egy armaértékelőt a szokásos precizitásoddal, de szigorúan a 8:00.8:01 közötti intervallumot figyeld, a többi nem érdekel. :D
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Szép jó reggelt, arma után 2 nappal azért én is előkeveredtem, amíg az FS és Harcosok nagyban csatáztak, jómagam a lengyel barátainkkal iszogattam, bár nem bort. :D
Red jól összefoglalta az armát, féltem is a helyemet, ezért kénytelen vagyok megcsinálni az elemzést. :D

Na szóval a Harcosok szerdán armáztak az FS-re, 2 fő CP volt su.mached és Lightrex. Ketten együtt közel 2 milla egységet győztek le, ami kb 13,3 milla LEV-nek felelt meg. Az arma során 1 faluért ment az ádáz küzdelem, végül a Harcosoknál maradt. A legutóbbi Harcosok armát ugye 0-ra hozta az FS, most viszont pluszban zárt Red klánja, így az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. :D
Na de viccet félretéve vessünk egy pillantást a puszta tényekre.


upload_2019-2-1_11-33-37.png


upload_2019-2-1_11-33-43.png


Amint írtam 1 faluért ment a harc, ide-oda foglalás és végül a Harcosoknak sikerült megtartaniuk a falut. Az arma során 4,6 milla LET-et szereztek, szemben az FS közel 15 millás LEV-el. A visszatámadások során az FS 212k LET-et gyűjtött, míg a Harcosok 1,2 milla LEV-et. Ahogy Red is írta az FS szépen betonozott, hiszen több mint 3x-os a LEV-LET arány, viszont a Harcosok is jókora védő mennyiséget betoltak az újonnan szerzett faluba és így a falu visszaszerzéséért folytatott kísérlet nem járt sikerrel az FS részéről.

Szerintem mindkét félnek kijár a gratuláció, jóval kiegyenlítettebb harcokat látunk, mint keleten és minden egyes faluért nagyon keményen meg kell küzdeni. Remélhetőleg továbbra is hozzák a felek ezt a magas színvonalat.

Még egy kis aprsóág, aki ismer ő már tudhatja, hogy nem szokásom kihagyni az ilyet.
Az arma során az egyik FS tag, valami Revolution közel 300k egységet ölt meg támogatóként, nem tudom ki lehet a fiókban, mert eddig nem hallottam róla, de a vérét adja a klánért. :D :D

Még egyszer gratula mindenkinek, elég komoly volumenű arma volt és hajrá FS, hogy a propaganda jelleg megmaradjon. :D
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Azért ez a LET-LEV arány nagyon gyenge a támadónak. Közel 10 milla különbség van ami azt mutatja hogy nagyot kenődött a H.
Az is látszik hogy nem azért nem sikerült jól az arma mert a H tagok nem indultak volna hiszen a 14milla LEV jó sok nukot takar. Inkább itt az látszik amit már írtam hogy az FS jobb, + nagyobb klán. Ha nem egyszerre armáznak rá akkor esélytelen a dolog. Lehet hogy az fs nem szakít nagyokat még a H fronton, de K-en jól haladnak csak idő kérdése hogy a szövetség egyetlen előnye mikor fordul át hátrányba.

Viszont statot megnézve Hexi elkezdte bontani az FS-t, pár nap alatt 5 falut akasztott le róluk.
Ez mindenképpen azt mutatja a H klán még nem tört meg, ilyen esti baglyokkal meg komoly sikereket lehet elérni. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19598

Vendég
Azért ez a LET-LEV arány nagyon gyenge a támadónak. Közel 10 milla különbség van ami azt mutatja hogy nagyot kenődött a H.
Az is látszik hogy nem azért nem sikerült jól az arma mert a H tagok nem indultak volna hiszen a 14milla LEV jó sok nukot takar. Inkább itt az látszik amit már írtam hogy az FS jobb, + nagyobb klán. Ha nem egyszerre armáznak rá akkor esélytelen a dolog. Lehet hogy az fs nem szakít nagyokat még a H fronton, de K-en jól haladnak csak idő kérdése hogy a szövetség egyetlen előnye mikor fordul át hátrányba.

Viszont statot megnézve Hexi elkezdte bontani az FS-t, pár nap alatt 5 falut akasztott le róluk.
Ez mindenképpen azt mutatja a H klán még nem tört meg, ilyen esti baglyokkal meg komoly sikereket lehet elérni. :)

Talán nem olvastad el Zyzz vagy az én elemzésemet amiben mind2en tisztán leírtuk hogy ez elég nagy copas volt Let-Lev arány is mutatja . A beton ezt jelenti. Úgy írod mint ha nem lett volna mar 10x leírva :)
Valamint a Hexi az annyit takar hogy 4 falu és 1arma alatt jött 3 pedig este . Folyamatos a harc értük..
Az meg hogy MÉG nem tört meg , ez hízelgő. Viszont mielőtt ilyen hasonló ostobaságokat írsz ,megnyugtatlak nem is fog ;)
Látom igyekszel mindig nagyot mondani , de szerintem ne erőltesd. Ha a világon se játszasz akkor pláne ne ..

Red
 

DeletedUser19714

Vendég
Talán nem olvastad el Zyzz vagy az én elemzésemet amiben mind2en tisztán leírtuk hogy ez elég nagy copas volt Let-Lev arány is mutatja . A beton ezt jelenti. Úgy írod mint ha nem lett volna mar 10x leírva :)
Valamint a Hexi az annyit takar hogy 4 falu és 1arma alatt jött 3 pedig este . Folyamatos a harc értük..
Az meg hogy MÉG nem tört meg , ez hízelgő. Viszont mielőtt ilyen hasonló ostobaságokat írsz ,megnyugtatlak nem is fog ;)
Látom igyekszel mindig nagyot mondani , de szerintem ne erőltesd. Ha a világon se játszasz akkor pláne ne ..

Red
Apropó nem volt időm átböngészni,összejött a 70 köszönöm?:DDD
 
Fent