Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19651

Vendég
A Sparta mielőtt kikap eltiporja az LW klánt majd átveszi délnyugat felett az irányítást, és ami ezután fog történi azt beárnyékolja a háború szele, bedobott fiókok mindenhol illetve a Sparta végleges megszűnését látom..
 

DeletedUser19748

Vendég
és beindult a Lakat propaganda gépezete ekhi által a Riszpektig magasztalt szinten, tuti valami bulkesznél akar bevágodni ezér a sok nyelv
 

DeletedUser19846

Vendég
Sziasztok!

Volt egy szép poszt itt a LAKAT-ról ami valaki által törlésre került, viszont ezt úgy gondoltam nem hagyhatjuk szó nélkül. Először is, mielőtt valaki ítélkezne érdemes lenne a dolgoknak utána néznie. Hamis vádakat kár ejteni amíg nem tudod bizonyítani, de ha szeretnétek gondoljátok csak azt, hogy a LAKAT-nak kémje van. Sőt kémjei :) A LAKAT mindenhol ott van, legyetek ebben a hitben :D
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
Sziasztok!

Volt egy szép poszt itt a LAKAT-ról ami valaki által törlésre került, viszont ezt úgy gondoltam nem hagyhatjuk szó nélkül. Először is, mielőtt valaki ítélkezne érdemes lenne a dolgoknak utána néznie. Hamis vádakat kár ejteni amíg nem tudod bizonyítani, de ha szeretnétek gondoljátok csak azt, hogy a LAKAT-nak kémje van. Sőt kémjei :) A LAKAT mindenhol ott van, legyetek ebben a hitben :D
Rádobsz egy lakatot a falura és máris ottvan :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Volt egy szép poszt itt a LAKAT-ról ami valaki által törlésre került, viszont ezt úgy gondoltam nem hagyhatjuk szó nélkül. Először is, mielőtt valaki ítélkezne érdemes lenne a dolgoknak utána néznie. Hamis vádakat kár ejteni amíg nem tudod bizonyítani, de ha szeretnétek gondoljátok csak azt, hogy a LAKAT-nak kémje van. Sőt kémjei :) A LAKAT mindenhol ott van, legyetek ebben a hitben :D

ezt most személyes sértésnek veszemo_O
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Becsületesebb, az biztos...

De magyarázzátok el, hogy hogyan kapcsolódik össze az, hogy rossz vezér vagyok azzal, hogy egyik éjjel átlépnek ketten a spártába a LAKAT-ból és még az éj leple alatt elfoglalják azokat a szomszédos falvakat, ahonnan előző nap védelmet kértek a saját falvaikba. Kíváncsi leszek, milyen sztori jön ezúttal :)
 
Fent