Végjáték csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
v39en már ha jól számolom 10napja 700alatt van a játékosok száma.Jelenleg 663játékos van a szerveren,amelyből további 27 0pontos vagyis a közeljövőben el fog tűnni illetve további 70 db 26pontos,vagyis gyakorlatilag nem játszik/sosem játszott.
Mennyi időnek kell eltelnie a végjáték elkezdéséig?Van erre bármilyen konkrét számolási módszer vagy a rendszer mi alapján dönti el,hogy eljött-e az ideje?

Illetve a kérdésem az,hogy az innogames tervez e bármilyen lépést tenni aziránt,hogy a rendszer a ténylegesen aktív játékosok száma alapján állapítsa meg a végjátékot?Tudom,hogy nemrégiben 1000ről 700ra módosult a szám,hogy később kezdődjön el a végjáték,de a v39es példával élve csak időhúzásra jó a dolog hiszen a 2vagy több faluval rendelkező játékosok száma alig éri el a 250et a szerveren.Még ha fel is tesszük,hogy ezen játékosok mindegyike képes a szerver ezen szakaszában beleszólni a végjáték alakulásába(ami közel sem igaz) sem érteném,hogy miért kell ilyen sokat várni a végjáték elkezdésével.hiszen a játék ezen szakaszában levő játékosok vagy azért nem haladtak az eddigiekben mert nem akartak vagy kezdők akik nincsenek tisztában azzal,hogy hiába tesznek meg mindent a felzárkózásért olyan hatalmas a lemaradásuk,hogy ennek az esélye hihetetlenül kicsi és sokkal jobban járnának ha újabb szerveren próbálkoznának,nem pedig kudarcok árán tanulnák meg a játék alapjait.

Ha jól tudom volt eféle lépés az innogames részéről,hogy kezdő játékosok ilyen régóta zajló szerverekre ne tudjanak regisztrálni.Nem lenne célszerűbb ha már 1500fős szerverlétszám alatt se tudnának?Ezért sem értem ezt a 700fős végjátékszámot...hiszen így mégjobban be van lassítva a szerver befejezése,holott a ténylegesen aktív játékosok száma a 700nak már csak a töredéke és még mindig nem kezdődött el a hivatalos végjáték.
 

DeletedUser8560

Vendég
Az Innogames a szerveren megtalálható fiókok alapján számolja a regisztrációkat, főleg azok után, hogy minden világon a 6. hónaptól kezdve új játékosok csatlakozása nem lehetséges. Így a végjáték akkor éri el a következő fázist, amikor a meghirdetett feltételek teljesülnek, ezt a rendszer jelzi, a meghirdetett beállítás-változások megtörténnek, és mi is meghirdetjük a fórumon és a főoldalon.
 

DeletedUser12246

Vendég
A mai naptól elvileg a Classic szerver vígjátékba ért.
Milyen változások lesznek?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
A mai napon beestünk V43-on 700 játékos alá. Az lenne a kérdésem, hogy az első fázis "számolását" a rendszer automatikusan kezdi el, vagy a support jelzi neki, hogy xy világon figyelni kell a végjáték-fázisokat?
 

DeletedUser11248

Vendég
Automatikusan és lehet hogy várnod kell egy hetet is de lehet egy óra is..
 

DeletedUser14522

Vendég
A v47-en már egy hete teljesült minden feltétel, nyert a Random .. viszont nem láttam sehol a hivatalos végeredmény hirdetést, s technikailag sem lett még lekapcsolva a szerver.
Mik a tervek, support?
Persze oké, a belső dominancia felületen van egy ilyen magyar mondat: "A vezető klánnak meg kell tartania a győzelmi feltétel százalékos arányát 30 napig egybefüggően, hogy magukat győztesnek mondhassák."
Ha szó szerint vesszük, úgy persze jogos az örökké nyitvatartás, végül is csak a magukat mondhassák feltétel teljesült, ... győztes hirdetésről, szerverzárásról szó se volt ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
A v47-en már egy hete teljesült minden feltétel, nyert a Random .. viszont nem láttam sehol a hivatalos végeredmény hirdetést, s technikailag sem lett még lekapcsolva a szerver.
Mik a tervek, support?
Persze oké, a belső dominancia felületen van egy ilyen magyar mondat: "A vezető klánnak meg kell tartania a győzelmi feltétel százalékos arányát 30 napig egybefüggően, hogy magukat győztesnek mondhassák."
Ha szó szerint vesszük, úgy persze jogos az örökké nyitvatartás, végül is csak a magukat mondhassák feltétel teljesült, ... győztes hirdetésről, szerverzárásról szó se volt ;)

A Random tagok kaptak levelet elvileg, pontban a záráskor. Viszont mindenképp érdekes, ami történik, mert a hónapok óta végzett Classic is nyitva van még...
 

DeletedUser14522

Vendég
de pl lehet zászlózni ... ami egyfajta bónusz a még bent levő játékosoknak
 

DeletedUser12246

Vendég
Szerintem nem zászlós, ha jól emlékszem .
Beleptem és nem latok zászlót
 

DeletedUser14522

Vendég
igen, arra, bocs.
minden játékos kapott levelet, nem csak a randomosok:

Téma Győzelem!
Elküldve márc 17, 2019 22:01:01
=Random= klán megnyerte a világot, mert a világ játékosai által irányított faluk 65%-át birtokolja 30 napja.

A következő változások vannak most érvényben:

  • Megkezdődött a béke.
  • A klánok zárva vannak.
  • A ranglista befagyott.
de ebben sincs szó szerver bezárásról/lekapcsolásról, pedig úgy rémlik régebben 2-3 nap volt hagyva belső fórumos búcsúzkodásra, azt lekapcsolták a szervereket. Lehet ̶s̶a̶j̶t̶ a cica elvitte az admin jelszót, így aztán akinek kedve van hozzá, kis szorgalommal falvanként generál 100+ új zászlót ... hátha jól jön még valahol. szó se róla, nem reklamáltam intézkedést, csak csevegtem ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
igen, arra, bocs.
minden játékos kapott levelet, nem csak a randomosok:

Téma Győzelem!
Elküldve márc 17, 2019 22:01:01
=Random= klán megnyerte a világot, mert a világ játékosai által irányított faluk 65%-át birtokolja 30 napja.

A következő változások vannak most érvényben:

  • Megkezdődött a béke.
  • A klánok zárva vannak.
  • A ranglista befagyott.
de ebben sincs szó szerver bezárásról/lekapcsolásról, pedig úgy rémlik régebben 2-3 nap volt hagyva belső fórumos búcsúzkodásra, azt lekapcsolták a szervereket. Lehet ̶s̶a̶j̶t̶ a cica elvitte az admin jelszót, így aztán akinek kedve van hozzá, kis szorgalommal falvanként generál 100+ új zászlót ... hátha jól jön még valahol. szó se róla, nem reklamáltam intézkedést, csak csevegtem ;)

Ez jelentés. Én levélről beszéltem, privátban :)
 
Fent