Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ha Headshot bekerül a CotLba onnantól az Karthágói népnek annyi. Lightrexel voltak jók ,Headshot csak elrontaná azt amit SoulMurderék felépítettek. A CotL jelenleg 10 tagot számlál.

Téved tisztelt Prófétánk. A CotL maga az SBT, az SBT maga a CotL... Bevallom Heccsát az én multifiókom:oops::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
312
Azért csak sikerült elvennem egyet ;) 0-ás falnál biztos megérte kiállni 17 nukot :D ha ennyi eszetek van :D bőven megérte nekem :)

110-120 ezer védőt csaptunk ki :D mindjárt jön egy fejetlen sbt-s , hogy már pedig megérte :D
2lu4vi.jpg
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.078
Azért csak sikerült elvennem egyet ;) 0-ás falnál biztos megérte kiállni 17 nukot :D ha ennyi eszetek van :D bőven megérte nekem :)

110-120 ezer védőt csaptunk ki :D mindjárt jön egy fejetlen sbt-s , hogy már pedig megérte :D

Jó, akkor most kém leszek és elárulom...
Hogy betegre röhögtük magunkat a tegnapi alkotásaitokon! :D:D:D
Én amúgy őszintén köszönöm, mert úgy röhögtem, hogy azóta is fáj! :p
A számokkal azért kicsit hadilábon állsz, meg a helyzet-értelmezéssel is! :p Ha kitenném ide az összes jelentésedet, amikor kos nélkül csak kpacikkal támadtatok akkor még Eklézsiás is átállna hozzánk! :D Amúgy hogy is van ez szerinted? A csak kpacis támadóid mikor is rombolták 0-ra a falat? :D
És ezt még lehetett fokozni, mert jöttetek éjszakába is szépen! 2k NLt sikerült elbacnotok egy bebetonozott falura!!!!! :D
Jogos! Végül is betonozva van, és tizenX nuke nem vitte ki! Majd 1000-1000 NL éjszakaiba megoldja! :D
Külön tetszett itt még a 45 kapci is kosok és talpas nélkül, szintén éjszakába! :D
És mindezt egy-egy 700 pontos barbiért!

Én aláírom, hogy ez már művészet és az én földhözragadt kis agyam ezt nem érti! :p
De plízzzz, abba ne hagyjátok, mert eddig csak azon lehetett röhögni ha Eki mondott úgy kéthetente valamit ami tényleg poénos! :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7641

Vendég
Most azért vagy frusztrált, mert övéké a falu és nem a tiétek? 3 hét múlva szövetség emiatt 1 nuke-kal többel fog rendelkezni, amivel megfogja törni az SBT-t, mivel az idő nekik dolgozik!
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.078
Jaj félre ne érts! :)
Én nem akarom, hogy bármin is változtassanak! Isten ments! :D
Vagyis hogy... khm.... JAAAAAAJ, JAAAAJ!!! DE ROSSZ NEKÜNK! BRÜHÜHÜÜÜÜ! :(:(:(:(;)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Jó, akkor most kém leszek és elárulom...
Hogy betegre röhögtük magunkat a tegnapi alkotásaitokon! :D:D:D
Én amúgy őszintén köszönöm, mert úgy röhögtem, hogy azóta is fáj! :p
A számokkal azért kicsit hadilábon állsz, meg a helyzet-értelmezéssel is! :p Ha kitenném ide az összes jelentésedet, amikor kos nélkül csak kpacikkal támadtatok akkor még Eklézsiás is átállna hozzánk! :D Amúgy hogy is van ez szerinted? A csak kpacis támadóid mikor is rombolták 0-ra a falat? :D
És ezt még lehetett fokozni, mert jöttetek éjszakába is szépen! 2k NLt sikerült elbacnotok egy bebetonozott falura!!!!! :D
Jogos! Végül is betonozva van, és tizenX nuke nem vitte ki! Majd 1000-1000 NL éjszakaiba megoldja! :D
Külön tetszett itt még a 45 kapci is kosok és talpas nélkül, szintén éjszakába! :D
És mindezt egy-egy 700 pontos barbiért!

Én aláírom, hogy ez már művészet és az én földhözragadt kis agyam ezt nem érti! :p
De plízzzz, abba ne hagyjátok, mert eddig csak azon lehetett röhögni ha Eki mondott úgy kéthetente valamit ami tényleg poénos! :D

46-on, az AC-nak is voltak furcsa húzásai, de ez szárnyalja az övéket XD
Márha igaz:rolleyes:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Most azért vagy frusztrált, mert övéké a falu és nem a tiétek? 3 hét múlva szövetség emiatt 1 nuke-kal többel fog rendelkezni, amivel megfogja törni az SBT-t, mivel az idő nekik dolgozik!

És ha marad mindenki annál, amiben jó, és kémeket gyártanak benne? o_O Akkor nem lesz egy nukeal többjük!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser18783

Vendég
Jó, akkor most kém leszek és elárulom...
Hogy betegre röhögtük magunkat a tegnapi alkotásaitokon! :D:D:D
Én amúgy őszintén köszönöm, mert úgy röhögtem, hogy azóta is fáj! :p
A számokkal azért kicsit hadilábon állsz, meg a helyzet-értelmezéssel is! :p Ha kitenném ide az összes jelentésedet, amikor kos nélkül csak kpacikkal támadtatok akkor még Eklézsiás is átállna hozzánk! :D Amúgy hogy is van ez szerinted? A csak kpacis támadóid mikor is rombolták 0-ra a falat? :D
És ezt még lehetett fokozni, mert jöttetek éjszakába is szépen! 2k NLt sikerült elbacnotok egy bebetonozott falura!!!!! :D
Jogos! Végül is betonozva van, és tizenX nuke nem vitte ki! Majd 1000-1000 NL éjszakaiba megoldja! :D
Külön tetszett itt még a 45 kapci is kosok és talpas nélkül, szintén éjszakába! :D
És mindezt egy-egy 700 pontos barbiért!

Én aláírom, hogy ez már művészet és az én földhözragadt kis agyam ezt nem érti! :p
De plízzzz, abba ne hagyjátok, mert eddig csak azon lehetett röhögni ha Eki mondott úgy kéthetente valamit ami tényleg poénos! :D

és ez a hsz után erre ti ma megcsináljátok ugyan ezt egy kissanyi falun :D
1500nl magába nukeak kosok nélkül negyedes nukeak és társai :D

annyira szeretem benned bad mikor ilyen okos vagy ugyan úgy mint multkor is csak ugyan úgy ahogy multkor most is ti jöttök ki játszani ide az eszeteket és nekünk meg muszáj kijönni hát hogy hallo lehet hogy noobok vagyunk de ma mégis leutánoztatok szóval ti is :)
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
és ez a hsz után erre ti ma megcsináljátok ugyan ezt egy kissanyi falun :D
1500nl magába nukeak kosok nélkül negyedes nukeak és társai :D

annyira szeretem benned bad mikor ilyen okos vagy ugyan úgy mint multkor is csak ugyan úgy ahogy multkor most is ti jöttök ki játszani ide az eszeteket és nekünk meg muszáj kijönni hát hogy hallo lehet hogy noobok vagyunk de ma mégis leutánoztatok szóval ti is :)


Ülj le egyes!
Az a külömbség (ami nem elhanyagolhato) hogy kedves kissanyi barátunk lassan eltűnik :D nem egy falut vettünk el tőle ha jól látom... és nem egyetlen egy 1000pont alatti barbár faluról van szó :D
 
Fent