Csevegő

DeletedUser

Vendég
csalók vagytok, biztos fel ppztétek a falat.=,D
a képért és a kora esti balesetért is köszönet systemnek

a7f81f516f56f7d2c7b58f258b1ff820.png
 

DeletedUser19367

Vendég
Swak, Rettenet vagy mi neved mi történt ott nálatok mesélj :eek:
Ez a szemét SBT még egy 1000pontos falut se ad oda 150K támadóért cserébe se :(
Te ki a f.. vagy?ha valami bajod van irj pm lerendezzuk, tipikus head se...nyalo.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.381
A CotL klán megszűnt. Az SBT beszippantotta a tagjait és te mint volt vezetőjük nézed ahogy a csapatod SBT taggá vált. Soha többet nem nyer a CotL már világot el lett kettyintve ezzel a v50es SBT tagsággal


BRÉGIIINGG NYÚŰZZZ!!

Kiszivárgott információk szerint szőlmőrdőrsz és heccsát titkos szerződést írtak alá, melyben megegyeztek, hogy heccsát megkapja a CotL tagokat, cserébe a győzelem hajrájában az Sbt a CotL névre vált!!!

Így az igazi harcot a CotL és az NF klán győzelméért hajrázza a két szembenálló oldal! Micsoda harc keletkezhet két ilyen győztesnek született bagázstól!!

További híreink a közeljövőben várhatóak... :rolleyes::oops:
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
A CotL klán megszűnt. Az SBT beszippantotta a tagjait és te mint volt vezetőjük nézed ahogy a csapatod SBT taggá vált. Soha többet nem nyer a CotL már világot el lett kettyintve ezzel a v50es SBT tagsággal

Jó tudni, hogy megszűntünk létezni... Én úgy hallottam, hogy a vezetőknek most kell egy kis idő egyetem miatt, de szerintem ez kamu :D

Tuti, hogy megszűntek, ez a Kingi nem fog engem átverni ezzel az időhúzós kamu szöveggel :rolleyes:
 

DeletedUser18625

Vendég
Swak, Rettenet vagy mi neved mi történt ott nálatok mesélj :eek:
Ez a szemét SBT még egy 1000pontos falut se ad oda 150K támadóért cserébe se :(
Azért csak sikerült elvennem egyet ;) 0-ás falnál biztos megérte kiállni 17 nukot :D ha ennyi eszetek van :D bőven megérte nekem :)

110-120 ezer védőt csaptunk ki :D mindjárt jön egy fejetlen sbt-s , hogy már pedig megérte :D
 

DeletedUser18625

Vendég
A Sparta és a [R] áttette székhelyét a Classic szerverre!!!!!!!!! V50-nek vége!!!!!!!!!!!

Azért ez az acc :D

629ci5q.png
Amúgy mi a szarnak írsz még ide ? :D menjél vissza a barlangodba remete :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Te ki a f.. vagy?ha valami bajod van irj pm lerendezzuk, tipikus head se...nyalo.

Ne beszéljmár ilyen csúnyán, anyud rávág majd a szádra:(
Pm-be lerendezzük? :( Szájkarate? Vagy dalokat éneklünk és akinek roszabbul megy a kiskece lánya az veszít?
Köszi, ne hízelegj te kis huncut :oops::oops:
Ha ennyire féltékeny vagy szólok az érdekedbe ;)
 

DeletedUser18625

Vendég
Ne beszéljmár ilyen csúnyán, anyud rávág majd a szádra:(
Pm-be lerendezzük? :( Szájkarate? Vagy dalokat éneklünk és akinek roszabbul megy a kiskece lánya az veszít?
Köszi, ne hízelegj te kis huncut :oops::oops:
Ha ennyire féltékeny vagy szólok az érdekedbe ;)
És mit fogsz szólni az érdekébe ? Lerozolják és kettétépik ? :D ne nevettes már :D
 
Fent