Csevegő

DeletedUser19671

Vendég
Szomorúan látom, hogy 100-as árfolyam fölött van már a tőzsde :( Kedves Dream, vegyétek má a nyersit! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19613

Vendég
Hogy lehet ilyen kevés pp-t költeni? Akar itt egyáltalán bárki is komolyan nyerni?

Ne legyünk elégedetlenek 50-en fele ennyi pp-t nem tudtam gyűjteni. :D :D
Viszont lassan kezd beindulni a biznisz tegnap óta majdnem 2k pp-t szedtem ki a tőzsdéről ez a 100-as árfolyam nem olyan rossz még egy ideig maradhatna ennyi.
 

DeletedUser18862

Vendég
És kajak!

A jelenlegi falunak ad 5% tanyahelynek megfelelő egységeket.

unit_axe.png
Bárdos (%)
unit_light.png
Könnyűlovas (%)
unit_marcher.png
Lovas íjász (%)

Érkezési idő: 14 és 18 óra között.

Jelentkezés ide: Egy falu

icon_currency.png
2.500 Medál

:D

Hogyan vegyünk Nuke-ot ha noobok vagyunk játszani :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Angol cumó a tőzsde kihasználásáról. (.net-en) LINK

Röviden magyarul: Script és bot használók kihasználták a tőzsdét. Rengeteg fake account, amiknek bannolása és kivétele nagyobb üres helyekhez és masszív barbárokhoz vezettek (ez magyaron kevésbé jön ki, de .net-en a peremen rengeteg barbár van)
zOsAPfS.png
, illetve egyéb abuse-ok, amiket én is használtam, hogy 2 kontinens közötti árfolyam-különbséget kihasználva ahol drágább volt ott vettem a nyersit és átküldtem a másik kontin lévő falumba, ahol olcsóbb volt az árfolyam és eladtam. Ergo a semmiből csináltam pp-t. A fentebb említett dolgok miatt a legújabb .net-es szervertől kezdődően (w104) a tőzsdén szerzett pp nem lesz átadható (jelenleg 60 napig nem lehet csak, ha jól tudom).

Félreértés elkerülése végett ez .net és semmi köze a magyarhoz (még). Csak így információként bedobtam (ugye volt róla szó, hogy esetleg scriptet használnak ezen a szerón a tőzsdére egyesek).
 

DeletedUser18862

Vendég
Aki ilyenre költi a drága medálokat az tényleg az!:D

Ráadásul csak az üres tanyahelyre ad.
Garantálom, hogy van pár marha aki pl 27-28 as tanyánál majdnem fullos seregnél fogja benyomni teszem azt 100 szabad férőhelynél és fog rá kapni 2 bárdost 2 kl-t és 1 lovasíjászt :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Csak a növekvő termés és a nyersi csomagok éri meg + egy-két erősítő!
 

DeletedUser19651

Vendég
Amit látok, a koldusruhába öltözött próféta:
A Dream olyan startot produkált mint a nagyok, viszont ez a lendület vajon meddig tart... Vannak oda vissza foglalásaik az FSel így bátran kijelenthető Witcher nem hátrált meg a Fekete Seregtől.
Tőzsde középárfolyam alatt , a nemesek árát onnan veszik ki. Ha tippelhetek a rohamléptekü fejlődést produkáló Dream klán mozgatja így a szálakat. Witcher eddig bizonyítja a rutint, a tapasztalatot és a KHba rakott éveket szakmailag.
Ez a fejlődés szerintem 1 hónapig tart majd abból élnek amit megfialtattak. Kinek hatalmas bukta lesz/lett a világ ki nagy Dreamessé válik és szemünk előtt írnak történelmet. Megalakultak, bátrak és kitartóak. A fejszéjük viszont bütykös fába lett verve. Meglátjuk hogyan tovább és milyen esetleges diplomáciával tudnak még előrukkolni a könyörtelen FS ellen.
Jelenlegi esélyek a győzelemre :
35% FS
30% Dream
25% Redsnake vezette Harcosok
10% Egyéb variáció
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19651

Vendég
Witcher megálmodta, elkezdte és meg is valosítja. A Legenda tovább él!
 
Fent