Csevegő

DeletedUser19613

Vendég
Az a celom, hogy akkora gyokersegeket irjak mint csuvi.
Probaljatok meg, nem egyszeru. :D Nem jut eszembe annyi baromsag.... :( Nem tudom hogy csinalja, profi a srac! :D

Gondolj valami ésszerű dologra, a mondatokat kapcsold össze, hogy logikusan épüljenek egymásra, ha ez megvan akkor dobd ki a p*csába és írd le az ellenkezőjét. :D
 

DeletedUser19613

Vendég
Nem szidhatom az ASG-seket mert átregelnek akkor egy másik világba és nem lesz ki szórakoztasson faluval lásson el minket :(

1 hónapig még biztosan itt lesznek és szerintem 51-re 2x meggondolják, hogy menjenek-e az FS ellen. :D
 

DeletedUser19357

Vendég
Nagyon magabiztos vagy. :D
Szerintem van mire :) szerveztünk egy elég bizar armár igaz 2 falut megmentettek de sorra hozzuk lassan a többit ;)
Egy héttel ezelött ment arcoskodás amiért egy friss falut elvettek tőlünk :D most hol vannak ? Sereg nélkül nemes nélkül :D lassan játékos nélkül :D
 

DeletedUser19613

Vendég
Szerintem van mire :) szerveztünk egy elég bizar armár igaz 2 falut megmentettek de sorra hozzuk lassan a többit ;)
Egy héttel ezelött ment arcoskodás amiért egy friss falut elvettek tőlünk :D most hol vannak ? Sereg nélkül nemes nélkül :D lassan játékos nélkül :D

Szóval akkor most komolyan toljátok? :D Ha az ASG-t sikerül legyűrni akkor elég laza kontitok lehet.
 

DeletedUser19623

Vendég
A Winter szó nélkül fogja behúzni K54et , a Sparta sorra bukja a falvakat. A Sparta hálát adhat a diplomáciájának hogy nem lettek még szétverve szégyen szemre már az elején. K54en a fejlődésük nem mutat növekvő tendenciát Tatus és a barátai árnyékai önmaguknak.. A PP az ami ezeket a játékosokat "nagy" játékossá tette. Tőzsde nélkül ők olyanok mint egy légy letépett szárnyakkal.
 

erik06

Member
A reakció pontszáma
45
A Winter szó nélkül fogja behúzni K54et , a Sparta sorra bukja a falvakat. A Sparta hálát adhat a diplomáciájának hogy nem lettek még szétverve szégyen szemre már az elején. K54en a fejlődésük nem mutat növekvő tendenciát Tatus és a barátai árnyékai önmaguknak.. A PP az ami ezeket a játékosokat "nagy" játékossá tette. Tőzsde nélkül ők olyanok mint egy légy letépett szárnyakkal.

Azért elég meredek ennyire az elején ilyeneket kijelenteni :D A Spárta sosem a kezdeti dolgokban volt erős klán, de ha régi játékos vagy, tudnod kéne :D Én azért megvárnám a végét :D
 

DeletedUser18363

Vendég
Nem kell lebecsulni oket ugyesen jatszanak :)
Az egy dolog hogy lehet nem sokaig huzzak de tenyleg ugyesek,aktivak, s tudjak mit tesznek.
 

DeletedUser19613

Vendég
Jó, hát a Spárta nem egy DSA mondjuk, hogy a startban vérprofik lennének, de eléggé beragadtak a rajtnál. Az NF is szépen megcsapkodta őket, most a Lyukóval küzdenek és hamarosan megkapják a nyakukba a Wintert is, akik lehet átgázolnak azon a tucat Spárta tagon ott. Ezt látva örülhetnek, hogy nem ment rájuk a Respect vagy az SBT mert akkor vége is lenne a történetnek. Lehet Vigyónak igaza volt és ez már nem az a Spárta, csak erőltetik tovább, de nem nagyon megy nekik. Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.
 
Fent