Statisztikák

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Nos nézzük inkább a nyers adatokat, amiből mindenki eltudja dönteni mit gondol.

dreamarma813.PNG

Külső szemmel nézve(tehát nem mondtak semmit, hogy traning/éles/kiskutyafüle/bableves...)
8.12.-i adatok alapján, a H-B armát kapott a Dream klántól, ez volt az első igazinak mondható ARMA a szerveren, a DREAM 18 falut hozott aminek csak a harmadát tudta visszavenni a H-B(talán felkészületlenség?), a számok alapján elég sokat gyepálták egymást, és a DREAM megmutatta milyen erőszinten áll és már tervezhetik a következő lépést, most az ellenfelen a sor hogy lépjen és megmutassa mit is tud, azután tudjuk csak egymáshoz mérni a két fél erőszintjét.

Érdekesség, a nap védő és nap támadója is ugyanannál az embernél landolt a H-B-nál.


-------------------------------------------------------------------------------
Nem külső szemmel nézve: igen igen persze első arma, rálehet húzni a training lepedőt, most igy előre elmondom nekünk is training lesz csak, hisz első egész klános megmozdulás, (szebben hangzik ha már előre igy kezdem).


A.
 

DeletedUser19612

Vendég
Stats alapján a Hydra arma is lement.
Mivel v50-en játszom,így úgy vélem elég külső szemlélő vagyok.
Hasonlítsuk össze a 2 armát.

DREAM:
CP-k a toppos fiókok voltak első sorban ahogy néztem,ezen belül is egyik legaktívabb környéket ütötték,s sokan nem is vettek részt benne a LET növekedés alapján.
Olyan játékosoknak pl mint A Revansiszta,Patriot,I.Gab Stb..
Kik rengeteg falut birtokolnak,valami oknál fogva nem mentek.
DREAM rávert csaknem 6 milla LET-et a Hydra,Bergengócia párosra.
18 falut hoztak amiből 4-et tudott visszavenni a Hydra s szövetségese,illetőleg 1 kisebb játékos is bukott 2 falut DREAM oldaláról.


Hydra,Bergengócia.
CP-k az elszigeteltebb,kisebb játékosok voltak.
Ha jól számoltam több mint 30 falut hoztak,azaz az ő támadásuk faluszámot tekintve eredményesebb volt.
Arra is szemet vetettem,hogy viszont a DREAM arma miatt gondolom több toppos húzóembere a szövetségeseknek,nem tudott menni armára.
Hasonló LET-LEV emelkedést látok a 2 klánnál,így gondolom erőben azonos szinten van a 2 klán,de a stratégia eltér.


Összegezve.
Szövetséges oldalnak több toppos fiókja romokban lehet.
DREAM részéről továbbra is várhatóak az ilyen szintű faluvesztések a területi elhelyezkedésük miatt.
Mind a 2 klán kb azonos szintet képvisel,mint kiderült,bár a DREAM toppos fiókjait még nem láttuk arma miatt védekezni.
Személy szerint kíváncsian várom,hogy ha a DREAM különálló kis csoportjait felzabálta a szövetséges oldal,s megindulnak a tényleges frontharcok,vajon tudja e tartani majd ezt a szintet.

Továbbá kíváncsian várom már a következő armánál,mit lép erre a DREAM.
Vajon folytatják e a húzóemberek támadását,vagy ezúttal ők is a kisebbekre fognak e menni.

Kellene 1 Vigyori, aki megjósolná a KH ezen világának alakulását,mert ahogy nézem még bármi lehet itt.
 

Deleted User - 1511985

Vendég
Side 1:
Tribes: Hydra, -=B=-
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAMS

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 143
Oldal 2: 164
Különbség: 21

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 40
Oldal 2: 23
Különbség: 17

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 729,606
Oldal 2: 514,675
Különbség: 214,931

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 298,355
Oldal 2: 194,822
Különbség: 103,533

chart



Tegnap a Dream klánok armáztak, aminek az eredménye 12 tisztán foglalt falu 5.872.000 let és 3.884.000 Lev pont. A mai napon a Hydra és Berg klánok óriasi taktikai előnnyel vágtak neki az arénának mivel a Dream tegnap bukta a támadóit és a védőit fel kellett tolja a frontra, hogy tudjak tartani a falvakat.A Hydra és Berg szövetsèg eddig 28 falut hozott tisztan 4.867.000 Let(2.852.000) és mindössze 837.000 Lev pont.(7.870.000) zárójelben a vasárnapi adatok. Amiből egyértelműen leszűrhető a Dream rossz hívása annak tudatában, hogy Witcher sok lépést lát valamelyik besúgója szerint. Tèves lenne az a felvetés, hogy mindkét oldal az aktív részre ment volna. Az pedig, hogy nem mindenki támadt mindkét oldalra igaz, mivel nincs 100%-os részvételi arány egyik oldalon sem
 

DeletedUser19147

Vendég
Picit olyan fílingem volt hogy a dream hez huzol. Amugy abszolut igazad van :)).
Wicher erővel ment.
A hydra berge meg észel.


Ez nem anger nak
 

DeletedUser19400

Vendég
Meg kell védenem witchert, mert nem ő szervezte az egészet hanem én.
Ő nem őket támadta volna, de rám bízta.

Mivel nálunk 3 klán lett össze boronálva így az első közös megmozdulásra szerintem igen is szép eredmény született.

A 3 említett játékosbol 2 aki nem ment, az az én saram részben. Rewa meg még akkor nem volt a klán tagja mikor ezt szerveztük.

Volt benne hiba, de ez van, majd megoldódik :)
A következő már csak jobb lehet :)
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Meg kell védenem witchert, mert nem ő szervezte az egészet hanem én.
Ő nem őket támadta volna, de rám bízta.

Mivel nálunk 3 klán lett össze boronálva így az első közös megmozdulásra szerintem igen is szép eredmény született.

A 3 említett játékosbol 2 aki nem ment, az az én saram részben. Rewa meg még akkor nem volt a klán tagja mikor ezt szerveztük.

Volt benne hiba, de ez van, majd megoldódik :)
A következő már csak jobb lehet :)


Ha witch armát szervez,ahogy nálunk próbálkozott akkor tuti elmarad,én a helyedben nem bíznék ilyen fontos dolgot rá,ha nem akarom h a klán szétessen :D

trollkodást félretéve(valós történet alapján :p) várom a következő armát,mert én speciel ezt a részét szeretem a játéknak amikor már beindulnak a nagyobb harcok és pörögnek az események mert ilyenkor derülhet fény egy adott játékos higgadtságára és tudására :D sajnos sokat kellett várni erre mert sok volt a klánok játékos állományának mozgatása egyik klánból a másikba,de azért ez nem witch érdeme tehát ne vegye dicséretnek :rolleyes: statokat a hozzáértők megcsinálhatnák minden oda-vissza történő armánál,hogy legyen is mit összevetni egymással :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Hát hydra ezt lehetett volna jobban is csinálni, stat szerint csak 29 falu maradt nálatok :(
 

DeletedUser18640

Vendég
Egy kis stat, régen volt már.
Hadüzi napjától kezdve eddig :)

Side 1:
Tribes: Hydra, -=B=-
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAMS

Timeframe: 02/08/2018 00:00:00-tól ől18/08/2018 22:09:23

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,209
Oldal 2: 1,063
Különbség: 146

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 190
Oldal 2: 75
Különbség: 115

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 4,413,901
Oldal 2: 3,898,901
Különbség: 515,000

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,374,070
Oldal 2: 563,823
Különbség: 810,247

chart
 

DeletedUser16135

Vendég
néha-néha visszanézek...de...ezt még nem láttam :) hú....pedig nem volt olyan rég...:) mi ez a felfordulás?! :D
 

DeletedUser18640

Vendég
Hát sok dolog történt.
Lett ugye a Wind a Help után, az RPG-vel közösen ellenünk küzdöttek, majd witch gondolt egyet, nekiállt kavarni (ami szerencsére nem járt sok sikerrel), kevéske taggal lelépett, megalapította a Dream-et, ahova összeszedte a Wind és az RPG általa jobbnak vélt játékosait, majd rögtön hadat is üzent.
A többit mutatja a stat :)
 

DeletedUser19612

Vendég
Hát sok dolog történt.
Lett ugye a Wind a Help után, az RPG-vel közösen ellenünk küzdöttek, majd witch gondolt egyet, nekiállt kavarni (ami szerencsére nem járt sok sikerrel), kevéske taggal lelépett, megalapította a Dream-et, ahova összeszedte a Wind és az RPG általa jobbnak vélt játékosait, majd rögtön hadat is üzent.
A többit mutatja a stat :)


Amúgy ezt már írtátok páran,de senki nem tudta elmondani...o_O
Mit kavart Witcher?

Amit ő mondott:
Megelégelte hogy inaktív a vezetés,s a fél klán,s hogy csak a balhé megy a fórumon.
Röviden,bár ő jó hosszasan leírta.:D
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Amúgy ezt már írtátok páran,de senki nem tudta elmondani...o_O
Mit kavart Witcher?

Amit ő mondott:
Megelégelte hogy inaktív a vezetés,s a fél klán,s hogy csak a balhé megy a fórumon.
Röviden,bár ő jó hosszasan leírta.:D

Persze persze :D ő kilep mert inaktív a vezetés pár taggal, h össze rázza magát a vezetés, és majd ha lát változást vissza jönnek, de addigis minket nem támad hanem továbbra is az rpgt ritkitja,erre már aznap betoborozta az rpgt meg a windet (érdekesen akar visszajönni) aztán Ő kért egy hónapos mnt-t h mindenki feltudjon készülni címszó alatt, de másnap már küldte is a haduzenetet, nahh akkor lássunk be egy briliáns elmebe hogy ez akkor micsoda is?

Meg ugye ment tőlünk is a toborzás, az ő elmejeben, úgy volt hogy 30-40 embert is el hoz akár a hydratol, köztük engem is elakart, én csak annyit mondtam hogy gondolkodok, de pár szomszédot meg úgy keresett fel mint kiderult, hogy gyere hozzánk ankesz is jön, meg több embert is úgy hívott h mondta neki h a szomszédja is jönni fog már le van beszélve, csak hát ez a terv nem akart összejönni, más kérdés?
 

DeletedUser19612

Vendég
Igen,erről is hosszasan beszélt,bár mint írtam részletesen,de ebben mi a kavsrás?
Hogy toborozni akart,vagy hogy hadat üzent mert ellene irányuló s szitkozódó leveleket kapott?
Vagy az hogy valóban meghívta pár ismerősét,de nem azzal hogy ankesz is jön,hanem hogy ő s Triad is egyet ért azokkal a dolgokkal amiért Witcher kilépett..
S úgy tudom vannak valóban akik Witcher ellen fordultak,pedig Witch könyörögte be őket a Hydrába,de van aki mai napig menne is,s úgy tudom 1-2 embert holnap át is vesz Witcher,csak hogy igazolja állítását..:)
Kíváncsi leszek minden esetre mi lesz.
Érdekes kis világ lett ez,Hydra csak fényezi magát,de a DREAM 1 rossz szót nem ír itt Hydrára..:D
Kicsit ilyen Vigyori szindrómába estetek volna,s csak a mocskolás s a Magatok fényezése menne?
Láttam ma Arma volt,elég sok falut hoztatok,de megint csak szinte olyanoktól,kik kieső részen vannak..
Aktív frontról jó ha 10 falut hoztatok ahogy néztem..:(
Én többet várok 1 világgyőztes klántól 1 DREAM ellen,úgyhogy ha Witcher ennyire rossz játékos,s vezér,simázni kellene őket..
Vagy én látom rosszúl?
Véleményem szerint Hydrának ez ingyen világ lett volna,de több világot nem javasolnék nekik,főleg szervezett klánok ellen..
Ott nem sok esélyt látok,s még ez sem biztos az ő világuk..
Szóval Hajrá mindenki!! :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Igen,erről is hosszasan beszélt,bár mint írtam részletesen,de ebben mi a kavsrás?
Hogy toborozni akart,vagy hogy hadat üzent mert ellene irányuló s szitkozódó leveleket kapott?
Vagy az hogy valóban meghívta pár ismerősét,de nem azzal hogy ankesz is jön,hanem hogy ő s Triad is egyet ért azokkal a dolgokkal amiért Witcher kilépett..
S úgy tudom vannak valóban akik Witcher ellen fordultak,pedig Witch könyörögte be őket a Hydrába,de van aki mai napig menne is,s úgy tudom 1-2 embert holnap át is vesz Witcher,csak hogy igazolja állítását..:)
Kíváncsi leszek minden esetre mi lesz.
Érdekes kis világ lett ez,Hydra csak fényezi magát,de a DREAM 1 rossz szót nem ír itt Hydrára..:D
Kicsit ilyen Vigyori szindrómába estetek volna,s csak a mocskolás s a Magatok fényezése menne?
Láttam ma Arma volt,elég sok falut hoztatok,de megint csak szinte olyanoktól,kik kieső részen vannak..
Aktív frontról jó ha 10 falut hoztatok ahogy néztem..:(
Én többet várok 1 világgyőztes klántól 1 DREAM ellen,úgyhogy ha Witcher ennyire rossz játékos,s vezér,simázni kellene őket..
Vagy én látom rosszúl?
Véleményem szerint Hydrának ez ingyen világ lett volna,de több világot nem javasolnék nekik,főleg szervezett klánok ellen..
Ott nem sok esélyt látok,s még ez sem biztos az ő világuk..
Szóval Hajrá mindenki!! :)

Külsősként mondom, hogy Witchert nem nehéz megverni, amikor nem megy neki a szekér, akkor írogat mindenféle tagoknak, hátha kap infót, ami infót kap visszadobja a vezetésnek, HAZUDIK mindenkinek, hogy mi lesz, és csak ámulatba ejti a közösségét később, hogy milyen ótvarul gyenge, és semmilyen vezető.

Witcher játékosként sem a legjobb, 46-on egy kezdő, épp tanulófélben lévő játékosnak is simán sikerült elfoglalnia... :D Mondjuk nem jó cp választás, mert tuti agyon védeti magát :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Igen,erről is hosszasan beszélt,bár mint írtam részletesen,de ebben mi a kavsrás?
Hogy toborozni akart,vagy hogy hadat üzent mert ellene irányuló s szitkozódó leveleket kapott?
Vagy az hogy valóban meghívta pár ismerősét,de nem azzal hogy ankesz is jön,hanem hogy ő s Triad is egyet ért azokkal a dolgokkal amiért Witcher kilépett..
S úgy tudom vannak valóban akik Witcher ellen fordultak,pedig Witch könyörögte be őket a Hydrába,de van aki mai napig menne is,s úgy tudom 1-2 embert holnap át is vesz Witcher,csak hogy igazolja állítását..:)
Kíváncsi leszek minden esetre mi lesz.
Érdekes kis világ lett ez,Hydra csak fényezi magát,de a DREAM 1 rossz szót nem ír itt Hydrára..:D
Kicsit ilyen Vigyori szindrómába estetek volna,s csak a mocskolás s a Magatok fényezése menne?
Láttam ma Arma volt,elég sok falut hoztatok,de megint csak szinte olyanoktól,kik kieső részen vannak..
Aktív frontról jó ha 10 falut hoztatok ahogy néztem..:(
Én többet várok 1 világgyőztes klántól 1 DREAM ellen,úgyhogy ha Witcher ennyire rossz játékos,s vezér,simázni kellene őket..
Vagy én látom rosszúl?
Véleményem szerint Hydrának ez ingyen világ lett volna,de több világot nem javasolnék nekik,főleg szervezett klánok ellen..
Ott nem sok esélyt látok,s még ez sem biztos az ő világuk..
Szóval Hajrá mindenki!! :)

Én úgy látom h a falu az falu, a másik meg h buta az a vezetés aki az aktív tapasztalt játékosokat támadja és nem a gyenge lancszemeket szedi ki először :D

Amúgy meg 50 falu nem rossz véleményem szerint és még nincs vége a napnak ;)
 
Fent