Statisztikák

DeletedUser19613

Vendég
#grammarnazi #reméleméniselbactamvalamit

nem abba kötöttem bele, hogy nem tud helyesen írni, hanem a reakciójába

Huh nemtudom de szerintem neked komoly gondok vannak a felyedben öreg.
Mert hogyha azok a hestegek nem a helyes írasomat sértik és nem azzal kezted akkor én komolyan nemtudom.
Te vagy a szánalmas hogy szükséged van mutogatni a efaxodat es a írasba belekötni.

Szarkazmust te sem ismered látom, de biztos nálam vannak komoly gondok, nem tudom ki vágta be a durcit, miután ki lett javítva.
Nem hiszem, hogy ez efax méregetésnek minősülne, leírtam már egyszer, de látom nem érted. Szúrta a szemem a sok helyesírási hibád, és mivel ez magyar oldal így talán nem kell megkövezni, hogy helyesen leírtam azt, amit mondani szerettél volna.
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
1:Ez már nem a játékról szól...
2:Volt egy normális Topic,Normális megszerkesztett statisztikákkal,már ez sincs.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
smnsBWj.png


W5tLgqn.png


(Mielőtt pár agysebész megszólalna: szándékosan van 0-0 a háborús statba)
 

DeletedUser19613

Vendég
Térképet elnézve meg a 2 klán tagságát ez sima Hydra győzelem lesz. Valószínűleg a Dream is bomlani fog, érdekes világ ez, volt egy Help utána lett Wind most meg Dream. :D
 

DeletedUser19612

Vendég
Ahogy nézem Hydra ma nagyot kapott.
Részleteket a népnek!!
Hol vannak ilyenkor azok a Witcher gyűlölő Hydrások? o_O
 

Deleted User - 1511985

Vendég
Ez nagy ütés lett volna? :D szúnyog csípésnek is gyenge volt :D
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Ahogy nézem Hydra ma nagyot kapott.
Részleteket a népnek!!
Hol vannak ilyenkor azok a Witcher gyűlölő Hydrások? o_O

Megjöttem :D

+7 falu :)
Mindenesetre szép volt Witcher.

Valóban,megvolt az első klánszintű arma ezen a világon,de a szép jelzőt "szánalmasra" cserélném a csekély faluszámmal amit a Hydra/Berg kláncsalád csoportosan néhány játékossal is elért:D:p Ellenben gratulálok azon játékosoknak akik meg is tartották a falvakat,végre egy érdekes hétvége volt ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1511985

Vendég
Dope hát nem tudom a számok nálam más mutatnak de csorbítsd nyugodtan az eredmenyt :D
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
megtévesztés :D
Amúgy az én hülyeségem volt ez a szám,sajnos nem jártam eléggé utána a dolgoknak
 

DeletedUser19612

Vendég
Megjöttem :D



Valóban,megvolt az első klánszintű arma ezen a világon,de a szép jelzőt "szánalmasra" cserélném a csekély faluszámmal amit a Hydra/Berg kláncsalád csoportosan néhány játékossal is elért:D:p Ellenben gratulálok azon játékosoknak akik meg is tartották a falvakat,végre egy érdekes hétvége volt ;)


Ez nagyon tetszik.:D
Utána jártam a dolgoknak,mert feltűnt hogy a hydra és Bergengócia legaktívabb játékosait támadta a DREAM.
DREAM szempontja nem az volt,hogy hány falut hoz,hanem hogy milyen részvétel lesz,s hogy reagálja le a Hydra,akik állítólag előtte levő este NoMercy levelében szerették volna 0 bukott falura lehozni.
DREAM ahogy mesélték ezt 1 traning-nek vette,felmérte a legaktívabb fiókokat,s hát siralmas a hydra helyzete.
1-2 jeliből véleményem szerint ténylegesen fedi a valóságot 1-2 DREAM-es jellemzése,hisz rengeteget ütöttek a Hydrán,Romboltak,még támadókat is elkaptak,s úgy hogy nem is a teljes klán támadt ha jól tudom 17 falut hozott a DREAM amiből 4-et vett vissza a hydra.
Kíváncsian várom a holnapi Hydra arma eredményét,ha ennél rosszabb lesz a stat,mint Támadó pontokban,mint foglalt falukban,a véleményem,hogy Witcher,nagy eséllyel behúzza majd a szervert.
De ez a jövő titka.

(Szerettem volna már én is a nagy megmondókhoz tartozni,Plíííz ne hari érte.:D )
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Rudi is a legaktívabbakhoz tartozik vicsör? :D:D:D
Nevetséges a kamu szófosásod amivel próbálod többnek mutatni a szánalmas eredményeidet mint ami :p
 

DeletedUser19147

Vendég
Szerintem nagyon nagyon korai mondani hogy most ki nyerhet.
1 arma volt most a dream oldalán.
Várható volt az hogy a top os játekosokat veszi célba wich. Mert szerinte azok a húzó emberek a klánban. Tuti morci volt a falu vesztések miatt :)). Szerintem csinalhata volna jobban is :) pl megvárta volna a hydra armát. Kapkodva csinalta es látható is DJ statjan hogy ki hozta le jobban a hetet :))
 

DeletedUser18640

Vendég
Most nem azért, de miért kell ilyenekkel jönni, hogy tréningnek szánta, ettől azt hallottam, másiktól meg ezt?...
Ment az adok kapok, a Dream +12faluval zárta az armáját.
Mindenki döntse el, hogy szerinte ez jó eredmény vagy sem.
Ha Witchernél ki lett emelve, hogy tiltva volt, akkor itt meg ne kamuzzunk már ilyeneket, hogy a legaktívabb játékostól hoztak egy csomó falut, mert olyantól hoztak 6-ot, akiről kb akkor tudtuk meg, hogy támadják, amikor más átvette a fiókot, vagy már beért a támadás...
 
Fent