Csevegő

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
A cotl déli fronttal érintkező AC fiók nincs véletlen srácok? Itt pm-be vagy v50-en elérhető vagyok. :)

Van egy fiók... KingLajos a neve, északon, délen, sőt még a CotL tengerében is vannak falvai...

Érdekel? :D
(Tudod vele oszlatni is a CotLot, mert alapító tag ;) )
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
XGCuEXB.png


tegnapi ac-f ""arma"" eredménye.. :D
Közben a cotl 164-es falu előnyben :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7641

Vendég
Bárcsak. Helyette v50-en írja az 5. levelet, hogy nyomorék vagyok mert a barátaimmal játszom és végem v50-en. Kár, hogy a v46-os AC nem került még szóba. :(
 

DeletedUser19279

Vendég
Bárcsak. Helyette v50-en írja az 5. levelet, hogy nyomorék vagyok mert a barátaimmal játszom és végem v50-en. Kár, hogy a v46-os AC nem került még szóba. :(

Még 1 levelet se küldtem Neked...:D
De lehet elgondolkozok rajta...:rolleyes:
 

renix

Member
A reakció pontszáma
28
Hadd engedjek meg egy gondolatmenetet:

Jó ideje a fórumot nem olvasom már a CotL-ba, az armákat nem figyelem, csak az eredményüket. De kettő dolgot hoznék fel, amit én döntő tényezőnek látok. Az egyik a vezetőség olyansága, amilyensége az AC-nál, a másik pedig az, hogy az F klánt választották. Ha az AC jól is teljesítene (ami azért túlzás), akkor is hatalmas hátrányba vannak, mert az F minimális ellenállást se nyújtott ebben a másfél hónapban a CotL ellen. Volt az alapfelállás, amiben Márkóék gondolkodtak, hogy AC és CotL együtt felszedi az F-et, és utána játszák a döntőt. Ezt az AC azért nem lépte meg szerintem, mert attól féltek, a CotL gyorsan felszedi ÉK-t, és hátrányba kerülnek, ezért maradtak az F mellett, a CotL gyorsan felszedte ÉK-t és előnybe kerültek :) Utólag okos az ember, de valamivel nagyobb esélyük lett volna akkor szerintem, ha ők is maradnak annál a koncepciónál, hogy az F eltűnik, és döntő. De akkor is a CotL lett volna az erősebb. A már szinte borítékolható CotL győzelmet nem most szerezték meg, hanem jóval régebben, amikor egy rég elfeledett napon az AC-t választották a KDJ ellenében. Szerintem ez volt a kulcsa a szervernek, ha ott másképp döntenek, valószínű nem itt tartanánk.

Érdekes szerver volt ez, de a győzelmet legjobban megérdemlő csapat fog V46 trónjára ülni, még ha kalandos úton is jutottak el ide. Ha Márkóék nem hagyják széthullani a társaságot, akkor a jövőben egy nagyon jó és meghatározó klánt kap a magyar KH a CotL személyében.


Látom a mi klánunkból senki sem nyilatkozik, de én most megszólalok. Amit itt leírtál, ÉN pontosan ezt szerettem volna. És a lehető legjobbat így lehetett volna kihozni a szeróból. Már azt is hibának tartottam, amikor Blöki annak idején megkötötte az F-fel a szövetséget. Ez attól függetlenül, hogy megszűnt volna az asg vagy sem, akkor is csak hátrányunk származna belőle.

Én jelenleg úgy érzem, mintha úgy harcolnánk, hogy közben lenne egy kolonc a nyakunkon, akik visszahúznak minket. Illetve rosszul fogalmazok, mert az F-ben is van egykét játszani tudó egyén, őket is visszahúzza a sok noob, akik meglátnak egy kardot és inkább betörölnek. Igen, már a legutóbbi armátoknál is volt minimum 2 ilyen F tag!

Azt viszont tegyük helyre, hogy míg a CotL mint írtad szervezetten jött ide, addig az AC az nem! És mégis itt vagyunk a dobogón új klánként, ami szerintem fantasztikus dolog, akár első akár második helyen végzünk. Ezen felül amíg nálatok szinte mindenki duál-triál fiók, addig nálunk talán ha 2 ilyen tag van, mindenki más egyedül játszik. Ezen felül nálunk 2 vezető is cserben hagyta a klánját, nem nevezem meg őket, de egyikük épp az armaszervezést hagyta félbe 3 nappal a tervezett időpont előtt már másodjára!!!!, ennek könyvelhető el a legutóbbi két sikertelen arma, aminek következtében az egyik legkiválóbb játékosunk is befejezte a játékot. Ezek a tagok hatalmasat rúgtak belénk, holott egyikük szájából hangzott el, hogy "a vezető nem teheti meg azt mint a sima tag, hogy mindent hátrahagyva lelép és cserben hagyja a tagokat", pedig pont ezt tette.
Mindezek ellenére itt vagyunk, harcolunk, és - magam nevében beszélve - én biztos nem fogom ingyen adni a győzelmet.
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Látom a mi klánunkból senki sem nyilatkozik, de én most megszólalok. Amit itt leírtál, ÉN pontosan ezt szerettem volna. És a lehető legjobbat így lehetett volna kihozni a szeróból. Már azt is hibának tartottam, amikor Blöki annak idején megkötötte az F-fel a szövetséget. Ez attól függetlenül, hogy megszűnt volna az asg vagy sem, akkor is csak hátrányunk származna belőle.

Én jelenleg úgy érzem, mintha úgy harcolnánk, hogy közben lenne egy kolonc a nyakunkon, akik visszahúznak minket. Illetve rosszul fogalmazok, mert az F-ben is van egykét játszani tudó egyén, őket is visszahúzza a sok noob, akik meglátnak egy kardot és inkább betörölnek. Igen, már a legutóbbi armátoknál is volt minimum 2 ilyen F tag!

Azt viszont tegyük helyre, hogy míg a CotL mint írtad szervezetten jött ide, addig az AC az nem! És mégis itt vagyunk a dobogón új klánként, ami szerintem fantasztikus dolog, akár első akár második helyen végzünk. Ezen felül amíg nálatok szinte mindenki duál-triál fiók, addig nálunk talán ha 2 ilyen tag van, mindenki más egyedül játszik. Ezen felül nálunk 2 vezető is cserben hagyta a klánját, nem nevezem meg őket, de egyikük épp az armaszervezést hagyta félbe 3 nappal a tervezett időpont előtt már másodjára!!!!, ennek könyvelhető el a legutóbbi két sikertelen arma, aminek következtében az egyik legkiválóbb játékosunk is befejezte a játékot. Ezek a tagok hatalmasat rúgtak belénk, holott egyikük szájából hangzott el, hogy "a vezető nem teheti meg azt mint a sima tag, hogy mindent hátrahagyva lelép és cserben hagyja a tagokat", pedig pont ezt tette.
Mindezek ellenére itt vagyunk, harcolunk, és - magam nevében beszélve - én biztos nem fogom ingyen adni a győzelmet.

Ez egy korrekt hozzászólás. Látszottak a problémák, akár az armánk sikerességét (nem kevés hiba volt nálunk is az indításban), akár a kilépéseket látva. A duál-triál dologhoz csak annyit, hogy engedélyezett dolog, mi kihasználtuk, törekedtünk arra, hogy 0-24-es fiókok jöjjenek létre, sehol se legyen inaktív ember. Nagyon sok volt nálatok az ember. Ha duálba-triálba raktátok volna őket, legalább olyan aktív fiókok lettek volna mint nálunk, és nem kellett volna 110-120 fiókot irányítani, csak 60-70-t. Mindjárt kezelhetőbb egy klán. Utóbbi gondolatmenetem csak tanácsnak szánom, ha megfogadod, megfogadod, ha nem, akkor nem. :)
 
Fent