Csevegő

parik king

Active Member
A reakció pontszáma
140
By Say Hi:

oiiMLUm.png




tpcm60U.png
 

DeletedUser19040

Vendég
Sose mennék hozzátok én a gerincesek közé tartozom :) Nem az időm fogyott el, hanem az előbb említett ok miatt hagytam itt ezt a szenny játékot :)
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Don is beprotezsálta connqistadorékat utána csodálkozott hogy elege lett a dongabiból.. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
6wmiELv.png


10-én volt azt hiszem az utolsó statom, így ahhoz képest számoljuk az állásokat. A háborús staton, és a térképen is látszik, hogy keletet a CotL szinte teljesen befoglalta, így a beékelt faluknak már nincsen nyoma sem. A háború kezdetekor meglévő 1500 falus hátrány jelen pillanatban 760 falu, tehát látszik, mennyire lehengerlő volt eddig a CotL. De kezeljük ezt a helyén, mert eddig csak az elszigetelt faluk lettek átütve, a normál frontvonalon hatalmas haladást senki sem csinált még. De a CotL csak sikert ért el eddig, az AC végig stagnált, míg az F folyamatosan bukott, és ez akár érezhető hatást érhet el a játékosok hozzáállásán. A szövetségesek külön utakon járnak látszólag, nem támadnak közösen, nem nagyon védekeznek egymásnál, ebből körvonalazódik számomra, hogy az F-ben levő gyenge pontot ki fogja használni a CotL. Az AC annak a biztos tudatában követheti az eseményeket, hogy ha az F-et valahogy nem tudják megmenteni, akkor gyorsan el fogják bukni a szervert.

Barbik láthatóan teljesen elfogytak, minden klán folyamatosan szelektál, lassan mindenki el fog férni egy klánban. Itt már tényleg végjáték-hanulat uralkodik, és véleményem szerint a CotL közel van a szervergyőzelemhez, mind időben nézve, mind matematikailag.

KBG1huL.png
 

Dracul

Még egy nagyképű CotL-os :D
A reakció pontszáma
93
Most nem történt semmi így elnézzük, hogy nincs mellé esti mese :)
 

Ultimate King

Forza CotL!
A reakció pontszáma
621
Sziasztok.
A mai nap armázott a CotL az AC, F fémjelezte szövetség ellen.
Félidő:

Side 1:
Tribes: CotL, CotL2
Side 2:
Tribes: AC, AS, ~F2~, ~F~

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 106
Oldal 2: 7
Különbség: 99

chart





Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,000,421
Oldal 2: 71,375
Különbség: 929,046

chart
 
Fent