Statisztikák

DeletedUser19147

Vendég
Becsülöm, hogy ennyire magabiztos vagy, utoljára 45-ön láttam ilyen embert, de ő ("az" szó sértő személyre) játszott is a szerón, és ellenfél volt a DA klánban. Egy nappal az armánk előtt írta, hogy majd meglátjuk mennyi védő van ott, és hogy lehozzák a napot minimum falu veszteséggel. Hogyha jól tudom 50+ falut hoztunk, (bagoly) mennyire ciki volt.
Most már csak te essél az arcodra. Picit nagyon ( most picit vagy nagyon? :D ) lenézed az ellenfeleket, és itt buknak el a szájhősök.

#grammarnazi #reméleméniselbactamvalamit

#nemmindenkiszíntisztamagyar #szlovákvagyok #szlováksuli #viccesakartállennidenemjottosze #kapardbemagadahomokbaésmaradjott
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19613

Vendég
#nemmindenkiszíntisztamagyar #szlovákvagyok #szlováksuli #viccesakartállennidenemjottosze #kapardbemagadahomokbaésmaradjott

Attól, hogy Szlovákiában élsz és ott tanulsz még nem jelenti azt, hogy nem lenne illő megtanulnod helyesen írni. Amit írsz csak kifogás és ez a gyengékre jellemző, az erősek megoldást keresnek kifogás helyett. Nem feltétlenül viccből írtam, csak szúrta a szemem mert olyan szinten tele volt helyesírási hibákkal az "irományod', hogy muszáj volt kijavítanom. De persze ha neked így jó, akkor ne foglalkozz vele, legyél igénytelen és továbbra is minden 2. szavad legyen helytelen. :)
Persze kritikusan fel lehet fogni, amit tettem, de pozitív célja volt az írásomnak. Az olyanok, mint te egyből megsértődnek, az értelmesebb viszont megköszöni és legközelebb tudni fogja, hogy mit hogyan írjon, na pá. :)
 

DeletedUser8346

Vendég
Jaj, olyan uncsi már ez, mikor zavarja a helyesen írni tudót az, aki nem tud. Aztán következik a kioktatás, a magyarázkodás stb. Uncsi! Fine ezerszer érdekesebb ember a helytelen írásával együtt is, mint a te makulátlan, művelt, intelligens személyiséged.
 

DeletedUser19147

Vendég
Jaj, olyan uncsi már ez, mikor zavarja a helyesen írni tudót az, aki nem tud. Aztán következik a kioktatás, a magyarázkodás stb. Uncsi! Fine ezerszer érdekesebb ember a helytelen írásával együtt is, mint a te makulátlan, művelt, intelligens személyiséged.

hogyha más fogás nincs rajtam akkor valamit kell keresni :D
 

DeletedUser19613

Vendég
Jaj, olyan uncsi már ez, mikor zavarja a helyesen írni tudót az, aki nem tud. Aztán következik a kioktatás, a magyarázkodás stb. Uncsi! Fine ezerszer érdekesebb ember a helytelen írásával együtt is, mint a te makulátlan, művelt, intelligens személyiséged.

Bocs, hogy zavar engem, lassan már az lesz a gáz, ha valaki tud még helyesen írni és kijavítja a társát? Nem szokásom okoskodni, mert tényleg előfordul, hogy valaki elír egy szót, ami megeshet bárkivel, de a barátod -gondolom ezért jöttél ki megvédeni- szövegében kb minden 2. szó helytelen volt.
Utolsó mondatod mindent elárul. Úgy ítélkezel, hogy kettőnk közül csak őt ismered, és fogalmad sincs arról, hogy valójában az én személyiségem milyen csak "beszóótam" neki és hát vissza kell vágni valamivel. Valaki írta nem is olyan régen, hogy sok a hülye és kevés a lőszer, igazat kell adnom neki. :)
 

DeletedUser19147

Vendég
Bocs, hogy zavar engem, lassan már az lesz a gáz, ha valaki tud még helyesen írni és kijavítja a társát? Nem szokásom okoskodni, mert tényleg előfordul, hogy valaki elír egy szót, ami megeshet bárkivel, de a barátod -gondolom ezért jöttél ki megvédeni- szövegében kb minden 2. szó helytelen volt.
Utolsó mondatod mindent elárul. Úgy ítélkezel, hogy kettőnk közül csak őt ismered, és fogalmad sincs arról, hogy valójában az én személyiségem milyen csak "beszóótam" neki és hát vissza kell vágni valamivel. Valaki írta nem is olyan régen, hogy sok a hülye és kevés a lőszer, igazat kell adnom neki. :)


Úgy ítélkezel, hogy kettőnk közül csak őt ismered

te meg engemet nem ismersz de "besóóóśz" és ítélkezel. magyar nyelvet csak KHn használok meg itt ott valamikor a való életben .
nincs szükségem arra hogy *5 os legyen amit ide írok . <3
 

DeletedUser19613

Vendég
Úgy ítélkezel, hogy kettőnk közül csak őt ismered

te meg engemet nem ismersz de "besóóóśz" és ítélkezel. magyar nyelvet csak KHn használok meg itt ott valamikor a való életben .
nincs szükségem arra hogy *5 os legyen amit ide írok . <3

Ebből a szűk fél órából leszűrve örülök is neki, hogy nem ismerlek és a hűséges csatlósodat, bocsánat barátodat sem. :)
Ha ez így jó neked örülök neki, részemről befejeztem ezt a "társalgást" mert nem látom értelmét tovább folytatni. <3
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Fine, ez nagyon rossz felfogás. 1 éve írsz ide, tehát azóta gondolom játszottál a magyarok között, és semmi nem ragadt rád, mi több, rosszabb lett. Ez a Te dolgod, ehhez semmi közünk, de olyanra, hogy szlovák suliba jártál, arra ne fogd, mert nekem minden országon túli, magyar ismerősöm meg tudott tanulni írni s beszélni magyarul. Van volt ellenfelem, aki csak németül tudott, mikor kezdtük a játékot, és két év alatt folyékonyan írt magyarul, kevés hibával. Meg alapvetően, aki legalább egy évig van az "idegen" környezetben, az két esetben nem fejlődik semmit: vagy teljesen idióta, vagy szarik bele. De ne az iskolára fogd, mert ebbe egyet kell értenem a Vadásszal, hogy ez rossz kifogás. Valld be férfiasan, hogy szarsz bele, milyen a magyarod, ne mást mondj, ha nem így lenne, fejlődtél volna :)

ui.: engem is irritál, ha valaki nem ír helyesen, de az az ő dolga, ezért a legritkább esetben szólok bele ilyesmibe. De sajnos ma már tényleg az a divat, hogy az a gáz, aki két mondatot le tud írni normálisan, Facen is, Skypeon is, mindenhol terjednek az írni nem tudó analfabéták, akik többségének ráadásul még az az "ütőkártya" sincs a kezében, hogy határon túli...
 

DeletedUser19147

Vendég
Fine, ez nagyon rossz felfogás. 1 éve írsz ide, tehát azóta gondolom játszottál a magyarok között, és semmi nem ragadt rád, mi több, rosszabb lett. Ez a Te dolgod, ehhez semmi közünk, de olyanra, hogy szlovák suliba jártál, arra ne fogd, mert nekem minden országon túli, magyar ismerősöm meg tudott tanulni írni s beszélni magyarul. Van volt ellenfelem, aki csak németül tudott, mikor kezdtük a játékot, és két év alatt folyékonyan írt magyarul, kevés hibával. Meg alapvetően, aki legalább egy évig van az "idegen" környezetben, az két esetben nem fejlődik semmit: vagy teljesen idióta, vagy szarik bele. De ne az iskolára fogd, mert ebbe egyet kell értenem a Vadásszal, hogy ez rossz kifogás. Valld be férfiasan, hogy szarsz bele, milyen a magyarod, ne mást mondj, ha nem így lenne, fejlődtél volna :)

ui.: engem is irritál, ha valaki nem ír helyesen, de az az ő dolga, ezért a legritkább esetben szólok bele ilyesmibe. De sajnos ma már tényleg az a divat, hogy az a gáz, kai két mondatot le tud írni normálisan, Facen is, Skypeon is, mindenhol terjednek az írni nem tudó analfabéták, akik többségének ráadásul még az az "ütőkártya" sincs a kezében, hogy határon túli...



vagy szarik bele
itt igazad van :) nem nagyon érdekel a magyar nyelv. mindenki úgy al hozzá ahogy akar nekem nem a kedvencem. szerintem nehéz .ráadásul a billentyűzetem is szlovák. ( a ű betű is kopizva van).
aki akar az megért aki nem nem
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Szánalmasak vagytok de komolyan.
Beleköttök egy emberbe mert egy online játék külsö fórumjára nem ír szépen magyarul, tudván hogy szlovák iskolába jár?
Ez komoly?
Anyucitól kérjetek aprót és inkább mennyetek fagyizni.
Én is Szlovákiai vagyok, de alapsulim magyar volt, majd középbe szlovákba jártam.
Nem könnyü annak szépen magyarul írni aki otthon ezt nem tanulta és csak itt van benne gyakorlara.
Az lehet hogy tudna jobban is, de olvasni mindenki tud. Megérti amit ír...
A többi már csak kakaskodás mert sok a szabadidötök.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Szánalmasak vagytok de komolyan.
Beleköttök egy emberbe mert egy online játék külsö fórumjára nem ír szépen magyarul, tudván hogy szlovák iskolába jár?
Ez komoly?
Anyucitól kérjetek aprót és inkább mennyetek fagyizni.
Én is Szlovákiai vagyok, de alapsulim magyar volt, majd középbe szlovákba jártam.
Nem könnyü annak szépen magyarul írni aki otthon ezt nem tanulta és csak itt van benne gyakorlara.
Az lehet hogy tudna jobban is, de olvasni mindenki tud. Megérti amit ír...
A többi már csak kakaskodás mert sok a szabadidötök.

Nyilvánvalóan :) Olvasd el mindkettőnk írását még egyszer akkor, mert elsőre ahogy látom, nem sikerült értelmezni - viszont finenak igen, ő megértette, ezúton is köszönöm neki. És nincs azzal baj, hogy szarik bele, ahogy írta is fentebb, de akkor ne az iskolát mondja, hogy azért. Ez az én véleményem. És akkor lehetek szánalmas, vagy sem, én meg erre szarok :)
 

DeletedUser19613

Vendég
Szánalmasak vagytok de komolyan.
Beleköttök egy emberbe mert egy online játék külsö fórumjára nem ír szépen magyarul, tudván hogy szlovák iskolába jár?
Ez komoly?
Anyucitól kérjetek aprót és inkább mennyetek fagyizni.
Én is Szlovákiai vagyok, de alapsulim magyar volt, majd középbe szlovákba jártam.
Nem könnyü annak szépen magyarul írni aki otthon ezt nem tanulta és csak itt van benne gyakorlara.
Az lehet hogy tudna jobban is, de olvasni mindenki tud. Megérti amit ír...
A többi már csak kakaskodás mert sok a szabadidötök.

Szánalmas az, hogy kijössz ide osztani az észt, de értelmezni nem tudsz. Olvasd el még egyszer mit írtunk, nem abba kötöttem bele, hogy nem tud helyesen írni, hanem a reakciójába. Menjünk fagyizni a mennybe? Vagy hogy gondoltad? :D
 

DeletedUser19147

Vendég
Szánalmas az, hogy kijössz ide osztani az észt, de értelmezni nem tudsz. Olvasd el még egyszer mit írtunk, nem abba kötöttem bele, hogy nem tud helyesen írni, hanem a reakciójába. Menjünk fagyizni a mennybe? Vagy hogy gondoltad? :D

#grammarnazi #reméleméniselbactamvalamit

nem abba kötöttem bele, hogy nem tud helyesen írni, hanem a reakciójába

Huh nemtudom de szerintem neked komoly gondok vannak a felyedben öreg.
Mert hogyha azok a hestegek nem a helyes írasomat sértik és nem azzal kezted akkor én komolyan nemtudom.
Te vagy a szánalmas hogy szükséged van mutogatni a efaxodat es a írasba belekötni.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.055
Attól, hogy Szlovákiában élsz és ott tanulsz még nem jelenti azt, hogy nem lenne “illő” megtanulnod helyesen írni. Amit írsz csak kifogás és ez a “gyengékre” jellemző, az erősek megoldást keresnek kifogás helyett. Nem feltétlenül viccből írtam, csak szúrta a szemem mert olyan szinten tele volt helyesírási hibákkal az "irományod', hogy muszáj volt kijavítanom.

Túl van tárgyalva.
Majd itt szólok a szomszédaimnak hogy nem gond hogy szlovák suliba járnak...de “illö” kurv@helyesen is magyarul írni ám.
Kiváncsi volnék a sok okostojás nagy magyarra aki veri a mellét, hogy itt ahol minden ötödik ember magyar hogyan is tudna érvènyesülni.
Na szép napot.
 
Fent