Statisztikák

Deleted User - 1511985

Vendég
Nem én írtam olyan hadüzenetet hogy tiltani lehessen :D Az a béna aki kitiltatja magát. Az RPG meg meg azert tudta Julius 30.-án hogy változás lesz :)

Aniksteiner és Witcher szerint a továbbított levél hamisitható amit maga Aniksteiner írt :D

És igen is van képünk verni a mellünket, mert Witcher itt is elfog bukni :)
 

DeletedUser19612

Vendég
Nem én írtam olyan hadüzenetet hogy tiltani lehessen :D Az a béna aki kitiltatja magát. Az RPG meg meg azert tudta Julius 30.-án hogy változás lesz :)

Aniksteiner és Witcher szerint a továbbított levél hamisitható amit maga Aniksteiner írt :D

És igen is van képünk verni a mellünket, mert Witcher itt is elfog bukni :)

Te amúgy ki vagy a Hydrában?
Iszonyat nagy arcod van,de mire? :D
Foglalásaid tekintve csak inaktívokat,s barbikat tudtál eddig elvinni a szerveren.
 

Deleted User - 1511985

Vendég
Aniksteiner pedig klán nélküli volt, akkor kinek nem megy a matek Witcher? :)
 

Deleted User - 1511985

Vendég
Én egy tag vagyok :) És arca ugyanúgy lehet bárkinek onnan :) az meg hogy kit hogy foglalok csak egy része lesz a győzelemnek :) de még így is Witcher előtt vagyok létben aki a fél Vírust lebelsözte :D
 

DeletedUser19612

Vendég
Aniksteiner pedig klán nélküli volt, akkor kinek nem megy a matek Witcher? :)

Kezdem tényleg elhinni hogy Witcher vagyok,annyiszor mondjátok. :D
Ha én lennék a Witcher fiókban falud sem lenne ekkora beképzeltséggel.:D
Amúgy én a DREAM-be lépőket néztem,Aniksteiner is DREAM-be lépett,sőt ahogy néztem első volt Witcher-rel.
 

DeletedUser19612

Vendég
De kicsit távolodjunk el ettől a beszélgetéstől,ha már statisztikák.
(Arról írok amit hallok,s mivel Witcher régi barátom,hiszek neki,sosem hazudott még nekem az évek alatt,pedig én sem kedveltem mikor megismertem.:D )
Szóval.

DREAM klánnak nincs szövetségese,így RPG,MLV,s Wind klánt ki is lehet venni a statisztikából,hisz ők is foglalják őket.
Witcher foglalását kivéve pedig már is a DREAM áll jobban.
Szóval a hivatalos statisztikai adat az hogy a DREAM vezet a háborúban ha az aktív fiókok foglalásait nézzük.

Bár milyen szép,s jó a statisztika,bizony olykor igen csak túlzó..:)
Viszont ahogy hallottam,mennyire kétségbe van esve a vezetésetek,megérte ha kis morál javitást akarsz,de ilyenkor mindig gondolj bele abba,hogy ha a DREAM a végén megnyeri,mit fogsz mondani?
Hiszen Witcher ugye a nagy áruló,Wind,s RPG inaktív.
Hallottunk már mindent,de teljesítményt stats szerint még nem tudtatok elérni,amit azért én például várnék egy szervergyőztes klántól.
 

DeletedUser18640

Vendég
Egyébként én azt nem értem, hogy ha éppen ideiglenesen kitiltottól foglal valaki falut, az miért nem számít.
Értem én, hogy jóval könnyebb, de attól még ugyanolyan falu mint a többi.

Melleslegnem vezetne statban akkor sem a dream
 

DeletedUser19612

Vendég
Egyébként én azt nem értem, hogy ha éppen ideiglenesen kitiltottól foglal valaki falut, az miért nem számít.
Értem én, hogy jóval könnyebb, de attól még ugyanolyan falu mint a többi.

Melleslegnem vezetne statban akkor sem a dream

19/8 falu az állás,pontosan nem számoltam utána,de ahogy néztem ebből kb 8-9-10 falu Witchertől volt nektek.
S van ebben RPG-Wind-MLV klánoktól is,ebből kifolyólag következtettem,hogy a DREAM vezetne.
Statisztikát mindenki tudja a maga javára fordítani,például én tegnap azt Írtam Witcher-nek NewHope hamar kiesik ott,azt hittem már ma nem lesz köztetek falva,erre megdöbbenve láttam,hogy még ő foglalt tőletek,a klánotok szívében.
+Azt is hozzá lehet írni,ha DREAM szemszögből nézzük hogy mellétek rakjuk a maradék klánokat,s akkor meg a Witcher falukkal sem hoztatok annyit mint a DREAM.
Mint mondtam statisztika mindig megtévesztő,ez Vigyori módszere.
:)
 

DeletedUser18640

Vendég
6-4 ide witcher nélkül.
A többi klánt pedig azért rakta oda Anger, mert akik azokban a klánokban voltak, már nagyrészt a Dreamben vannak.
De igazából lényegtelen, pár hét múlva érdekesebbek lesznek a statok :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Létezik a klán kb 24 órája, és máris statisztikával akartok jönni? Ez mindkét félnek elég nagy öngól. Majd ha rendeződtek a kiválások után a frontvonalak, utána jampizzatok, addig mindkét oldaltól ez csak farokméregetés.

A DREAM foglalásainak nagyrésze a Hydra-Berg párostól a volt tagok mellől van, akik nem számítottak arra, hogy egyik nap társam, másik nap már jön rám. Erre ne verjétek magatokat.

A Hydránál nem változott semmi, ahogy olvasom, pár elszigetelt főt kivéve ugyanazok az ellenfeleik, semmi változás sincs - erről az oldalról se indokolt jelenleg a jampizás.

Ismétlen: egy napja élő klán statjával szórakozik mindkét oldal.
 

DeletedUser18640

Vendég
Létezik a klán kb 24 órája, és máris statisztikával akartok jönni? Ez mindkét félnek elég nagy öngól. Majd ha rendeződtek a kiválások után a frontvonalak, utána jampizzatok, addig mindkét oldaltól ez csak farokméregetés.

A DREAM foglalásainak nagyrésze a Hydra-Berg párostól a volt tagok mellől van, akik nem számítottak arra, hogy egyik nap társam, másik nap már jön rám. Erre ne verjétek magatokat.

A Hydránál nem változott semmi, ahogy olvasom, pár elszigetelt főt kivéve ugyanazok az ellenfeleik, semmi változás sincs - erről az oldalról se indokolt jelenleg a jampizás.

Ismétlen: egy napja élő klán statjával szórakozik mindkét oldal.
Néha jó egy kicsit jampizni na :D
 

DeletedUser19461

Vendég
csak mert meg lettem szólitva hogy leveleket szerkeztgetek....beszéltem a supportal,a levél nincs szerkesztve,sajtmacska engedélyével teszem fel...szóval aniksteiner te hazug!!!!soha ismétlem soha nem hazudtam egy játék kedvéért és soha nem is fogok.te viszont hazudsz és mented magad és azt akarod bemocskolni akinek hazudtál és a seggedet védte.gyere ide ki és cáfolj meg.vagy ha van benned egy kis becsület kérj bocsánatot

Jon Bon Jones júl 31, 11:44
De visszajossz?

aniksteiner júl 31, 11:54
vissza, de ne szolj masnak,csak te morcy meg plainte tudja, azert leptem ki mert nincs vedo nem kaptam mastol es beoltottam lunat hogy hagyjanak mert ramegyek a hydrara,azt akarom elerni hogy gido tolja at hozzam a vedoket es plainte meg usse ki a picsaba en meg gidot meg olimpiat,ha mar vedo nincs vmi csel kell xdxd

[/quote]
 

DeletedUser19147

Vendég
19/8 falu az állás,pontosan nem számoltam utána,de ahogy néztem ebből kb 8-9-10 falu Witchertől volt nektek.
S van ebben RPG-Wind-MLV klánoktól is,ebből kifolyólag következtettem,hogy a DREAM vezetne.
Statisztikát mindenki tudja a maga javára fordítani,például én tegnap azt Írtam Witcher-nek NewHope hamar kiesik ott,azt hittem már ma nem lesz köztetek falva,erre megdöbbenve láttam,hogy még ő foglalt tőletek,a klánotok szívében.
+Azt is hozzá lehet írni,ha DREAM szemszögből nézzük hogy mellétek rakjuk a maradék klánokat,s akkor meg a Witcher falukkal sem hoztatok annyit mint a DREAM.
Mint mondtam statisztika mindig megtévesztő,ez Vigyori módszere.
:)



Becsulom hogy enyire magabisztos vagy :)) utojara v45 on lattam ien embert de az jatszot is a szeron es Ellenfel volt a DA klánban volt. 1 nappal a armank elot irta hogy majd meglasuk menyi védo van ott es hogy lehozák a napot minimum falu veszteségel. Hogyha joltudom 50+ falut hoztunk :D huhuhu menyire ciki volt.
Most már csak té essel a arcodra. Picit nagyon lenezel a elenfeleket :)) es itt buknak el a szajhosok.
 

DeletedUser19613

Vendég
Becsulom hogy enyire magabisztos vagy :)) utojara v45 on lattam ien embert de az jatszot is a szeron es Ellenfel volt a DA klánban volt. 1 nappal a armank elot irta hogy majd meglasuk menyi védo van ott es hogy lehozák a napot minimum falu veszteségel. Hogyha joltudom 50+ falut hoztunk :D huhuhu menyire ciki volt.
Most már csak té essel a arcodra. Picit nagyon lenezel a elenfeleket :)) es itt buknak el a szajhosok.

Becsülöm, hogy ennyire magabiztos vagy, utoljára 45-ön láttam ilyen embert, de ő ("az" szó sértő személyre) játszott is a szerón, és ellenfél volt a DA klánban. Egy nappal az armánk előtt írta, hogy majd meglátjuk mennyi védő van ott, és hogy lehozzák a napot minimum falu veszteséggel. Hogyha jól tudom 50+ falut hoztunk, (bagoly) mennyire ciki volt.
Most már csak te essél az arcodra. Picit nagyon ( most picit vagy nagyon? :D ) lenézed az ellenfeleket, és itt buknak el a szájhősök.

#grammarnazi #reméleméniselbactamvalamit
 
Fent